Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Hm, hát én már két éve nem járok be a suliba. A to-s néni, ahogy valamire mondtam, hogy de már nincs matricám, már nyomta is... Bár ő különösen nagy kókler. Lógni nagyon utálok, 98 szeptembere óta mindig volt bérletem, ha itthon voltam. Most meg olyan hülye érzés, tök megfeledkezem róla, hogy nincs és kéne és meglátok egy ellenőrt, vagy egy ellenőr kinézetű civilt... Iszonyúan rossz. Ezért akartam a kisgyerekest most. De nem talált fényképezős dobozt... Na majd visszasétálok valamelyik nap, vagy holnap megnézem a lehelen.
    (Igazából ami miatt a diák nagyon hiányzik, az az egyéb kedvezmények, belépők stb. De talán jövőre megint lesz legálisan...)
    Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

    Comment


      Edó, Pálmi, kaptatok tőlem privit mostanában? Ha nem, küldjetek légyszi emilcímet a feher pont andus kukac gémailre!
      Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
      karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

      Comment


        dzsuz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Most meg olyan hülye érzés, tök megfeledkezem róla, hogy nincs és kéne és meglátok egy ellenőrt, vagy egy ellenőr kinézetű civilt... Iszonyúan rossz.
        Ismerős érzés... de gyorsan meg lehet szokni, sőt, el is lehet felejteni
        Mit fogsz tanulni?
        Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
        karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

        Comment


          Ugyanezt, MSc-n.. De előbb tán meg kéne szereznem a BSc-s diplomát... Brrr... Megyek elő is ásom a szakdogám, mert megint lecsúszok róla.
          Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

          Comment


            én annó vettem a matricát, szerintem most is lehet így szerezni, csak a kódot kell figyelni,
            h. uabból a suliból legyen, bár nem szoktak ilyet vizsgálni
            én nyugdíjassal járok
            múltkor felmutattam az ellenőrnek, erre megkérdezte miért nem kismamával járok
            mintha nem tudná h. az csak szűk 1 évig jár, a nyugdíjas meg 5 évre jó

            pedinél egy hétig megint nincs pk 75 felett, Zsuzsi te akartál rendelni ugye?
            gondolkozom rajta, mert a mostani cipőjét örökölte és baromira beleizzad a lába
            Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

            Nagy zsibvásár itt

            Comment


              Igen, láttam az akciót. Kénekéne. A hétvégén kitörpölöm.
              Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

              Comment


                Nekem meg van diákom (legálisan, khm...), de nem találom, ezért nem tudok elmenni a matricáért se. De majd megkeresem
                pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                a XIII. kerklub ÚJ topikja

                Comment


                  Lányok énisénis Pediped!!!!! A múltkor is lemaradtam 75shipről:-))))

                  Pynky majd du-tán írok. Inkább majd az ismi dr-nővel beszélek arról, amit írtál!!!
                  Andi
                  Ádám (2007) és Emma (2010)
                  www.bizzbennem.hu

                  Comment


                    a ma reggelem: http://www.mamami.hu/forum/showpost....postcount=5525
                    Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
                    karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

                    Comment


                      Andi
                      Ádám (2007) és Emma (2010)
                      www.bizzbennem.hu

                      Comment


                        andus,
                        írtam privit. a reggeled szörnyű!
                        beszéltél esetleg az anyukával?

                        zsuzsi,
                        megszokható és gazdaságos. én 10es gyűjtőjeggyel járok, sokááááig...

                        gerda,
                        nyugdíjasbérlet? :-O
                        Edo és Nimród (2009/10/29)

                        Comment


                          De én nem akarok lógni a bkv-n! Mármint jó, ősszel nem voltam beiratkozva, mégis diákbérlet, előző félévig be voltam. Szóval ezt a fél évet leszámítva nem csináltam ilyesmit, és nem is akarok, mert nem vezet semmire. Ha nem fizetnek az emberek, nem is lesz jobb.. na de mindegy, ez nem ide tartozik...
                          De legfőképp nem akarom magam fölöslegesen stresszelni. Ahhoz pedig bérlet kell

                          Andus, a reggeled szörnyű. Én itt rendszeresen látom/hallom, ahogy kitolnak egy babakocsit a bejárat elé, de még vissza kell szaladni valamiért, manóka kétségbeesik, sír, de anyuka még jó sokáig bent. Nem fél óra, de akkor is.
                          Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                          Comment


                            Üdv az újaknak. Nem tudom, hogy hallottatok-e a "nagy" klubról, ami havonta van és az első szombaton. Ott lehet kölcsönözni több fajta hordozót egy hónapra 1000 Ft. Mi már a másodikat kölcsönözzük és nagyon jó kipróbálni hosszabb időre. Persze a lányok is kölcsön tudják adni gondolom, ha ők nem használják éppen.

                            Áprilisban a kölcsönözhető hordozók és a kölcsönzőik ezek voltak:
                            http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=21431

                            Még a májusi nem jelent meg. A megfelelő topikban lehet lefoglalni is a hordozókat.

                            Klubba is gyertek mindenképpen. Én nem azért írtam le a fentieket, hogy klubba már nem is kell járni. Vannak jó előadások is a klubban. Én is kb 2 hónapja járok csak a klubba. [/QUOTE]

                            Köszi akkor ott is próbálkozunk.
                            Viki a 3 ördögpalánta Gábor, Kristóf és Szabolcs anyukája

                            Comment


                              Húha ezt elbénáztam mert az elejét Ptymea írta csak nem sikerült idézetbe belerakni.
                              Viki a 3 ördögpalánta Gábor, Kristóf és Szabolcs anyukája

                              Comment


                                Eszter én szívesen odaadom a csatost.
                                És szegény andus szar reggele után vigasztalásul neki (is) egy kötödően nevelt Amin új aranyköpése:
                                -Kérek cicit!
                                -Előbb egyél még egy harapás szendvicset!
                                -(akkor) tele lesz a szám.
                                Utoljára szerkesztette cukorborsó; 2011.04.09., 17:26.
                                Ildikó

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X