Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Barátom, a mosogatógép

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Ki milyen illatosítót tesz bele? Ha tesztek bele???

    Comment


      Hena, sokat főzöl

      amikor megkaptuk, nekünk is 3-4 naponta ment...mert amíg mosogatni kellett, inkűább ittam 3 napig egy pohárból
      aztán rászoktunk a kényelemre most már 1-3 naponta megy attól függően h főzök-e vagy sem hétvégén mindig úgy akkor megy naponta.

      Plankj, én teszek bele, mert nekünk sokat áll néha benne a cucc, a calgonhoz adták annó, aztán elég jól bevált, olyan kis beakasztós, az van...
      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

      Comment


        paprika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Úristen, hoygan csináljátok, hogy csak heti 2-3szor megy a gép? Ráadásul mindkettötöknél 2-2 gyerek van, mint nálunk! Nekem minden nap megy...
        .....
        háát, úgy, hog ynem minden nap fôzök!!!! ha csinálok valamit, több étkezésre elég, így én sem piszíkot sok lábost, és a tányérokat meg leöblítve utána beteszem a gépbe, majd ha megtelt, akkor mosom!!!
        eszter:Simi, Dani, Milo.
        szülésfotó
        +dúla vagyok,kérdezz bátran!

        Comment


          na, most látom h sokan ezt is írtátok :d

          télleg, valakit nem érdekel egy nagy adag c.algon tabletta?!? én váltottam a natur dm-esre, sztem jobb is az a powerbball, finish vagy mifene, ami sok egyben. hmm!? kb 80db van belôle...
          eszter:Simi, Dani, Milo.
          szülésfotó
          +dúla vagyok,kérdezz bátran!

          Comment


            Plankj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ki milyen illatosítót tesz bele? Ha tesztek bele???
            Semilyet ne! Az evőeszközökön semmi vegyianyagnak helye nincs.
            Nomen est omen.

            Comment


              Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Hena, sokat főzöl

              amikor megkaptuk, nekünk is 3-4 naponta ment...mert amíg mosogatni kellett, inkűább ittam 3 napig egy pohárból
              aztán rászoktunk a kényelemre most már 1-3 naponta megy attól függően h főzök-e vagy sem hétvégén mindig úgy akkor megy naponta.

              Plankj, én teszek bele, mert nekünk sokat áll néha benne a cucc, a calgonhoz adták annó, aztán elég jól bevált, olyan kis beakasztós, az van...
              Kérdezek tőled valamit. Svédasztalnál azt ajánlják hogy minden fogást "tiszta" tányérra vegyünk. Okos dolog ez?
              Nomen est omen.

              Comment


                Vegyész eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Semilyet ne! Az evőeszközökön semmi vegyianyagnak helye nincs.
                Ezt én is mondtam korábban, nekem még az öblítő is gáz a mosogatógépben, mert az is csak vegyszer, én ezért használok helyette ecetet, ha annak a maradékát nyaljuk le, attól nem lesz gond. Bár a szagtalanítót én ráadásul még felesleges pénzkidobásnak is tartom (kicsit mesterségesen keltett igény, nem?). Persze ez az én véleményem.

                Eszter
                B1 (2004) és B2 (2007)


                Új termékek érkeztek! http://dejavuvilag.hu/
                Facebook, naponta frissül: https://www.facebook.com/dejavuvilag
                Mamami topik: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=deja+vil%E1g[/SIZE]

                Comment


                  Jó van, jó van, tényleg minden nap fözök, de ha pl. úgy adódik, hogy két napra, akkor is teli lesz a gép, hiszen reggeli-ebéd-vacsoratányérok, poharak, bögrék, evöeszközök azért így is keletkeznek. Nem mellesleg, ha két napra fözök vacsit, akkor kell ebédre föznöm. Még ha csak egy egyszerü tejberizst vagy -grízt is csinálok, keltkezik egy lábos, egy habverö, 3 tányér+ kanalak+ poharak+ az a tálka amibe a rizst/ grízt mértem ki.
                  Hena
                  Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                  ClauWi hordozási tanácsadó

                  Comment


                    A géptisztítóval mi a helyzet? Az is vegyszer nem?
                    Az ok, hogy a mosógépet ecettel mosom át, és a mosogatógépet akkor mivel?
                    Régebben mindig dm-sel mosattam át, de már nem vagyok biztos benne, hogy jó. Vmi természetes létezik rá?

                    Comment


                      Én vagyok a kakukktojás, se a mosó- és se a mosogatógépem nem mosom soha semmivel át
                      Hena
                      Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                      ClauWi hordozási tanácsadó

                      Comment


                        Mit csinálsz, amikor már nem mossa teljesen tisztára az edényeket? Eddig mindig akkor mosattam át géptisztítóval. A szűrőt minden alkalommal kitisztítom.

                        Comment


                          Hena!
                          én sem mosom semelyiket át semmivel...tök tiszták... mondjuk a mindkettôben ecetes öblítés használat talán ezen segít!
                          eszter:Simi, Dani, Milo.
                          szülésfotó
                          +dúla vagyok,kérdezz bátran!

                          Comment


                            Plankj, feltöltöm sóval
                            Hena
                            Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                            ClauWi hordozási tanácsadó

                            Comment


                              Akkor is, ha nem jelez sóhiányt? Nekem az nagyon sokáig elég, az öblítőt kell gyakrabban tölteni. Még 1x sem jutott eszembe, hogy tegyek bele hamarabb sót, mint kijelezné. Lehet, hogy itt rontom el??

                              Comment


                                Igen, én akkor is teszek bele, ha nem mos szépen és a gép még nem jelzett.
                                Hena
                                Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                                ClauWi hordozási tanácsadó

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X