Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Én dán fahéjas tekercset vállalok az utolsó klubra (Magdinak örök hála a receptért!)
    Szerintem is hirdesd meg Ádám bácsit nagyobb körben is! Nagyon várom már azt a hetet (koncert, hajókirándulás), és addigra túl leszek a szóbelin is és a növendékek záróvizsgáján!
    duzs, hozz meggyes pitét, imádom!
    Eszter, Lázár (2009.08.24.) és Simon (2013.03.07.) anyukája

    Eladó könyv: Lelki köldökzsinór - beszélgetek a kisbabámmal

    Comment


      mi egyelőre kérdőjelesre mondanánk a koncertet, m aznap jövünk haza bükfürdőről.

      eszter, jó, h összefutottunk ma!
      Edo és Nimród (2009/10/29)

      Comment


        A koncertidőpont szuper Mi jövünk 3-an.

        A hajókirándulást még nem tudom, ha J. megy táborba, akkor nem tudunk menni, mert onnan délben el kell hozni...

        Én vigyek sütit vagy inkább ppt-t készitsek?

        Ma félig halálra dolgoztam magam a kertben, most mondtam a többieknek, hogy csak a mutatóujjam mozog... (egérgomb)
        pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
        Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
        hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
        a XIII. kerklub ÚJ topikja

        Comment


          dzsuz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          De mondjuk meggyes pite? (Itt is mondom, az Andus féle meggy nagyon finom! Még a főkritikus apukám is mondta, hogy na jóó, tényleg nagyon fini. )
          Köszi Dzsuz!
          Lehet rendelni újabb kört, amíg el nem fogy! Link az aláírásomban.

          Eszter! Az emlegetett növendékeknek mit tanítasz??? (A sokféle dolog közül, amivel foglalkozol??? )

          pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Én vigyek sütit vagy inkább ppt-t készitsek?

          Ma félig halálra dolgoztam magam a kertben, most mondtam a többieknek, hogy csak a mutatóujjam mozog... (egérgomb)
          Mevan? Milyen ppt? Egy van, amit még nem vetítettél le, de elkészült, nem?
          Amúgy meg csináltál év közben elég sokmindent a klubért, sztem most pihenj!
          Gépelni is csak mutatóújj?
          Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
          karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

          Comment


            Holnap nyílik a mamamibolt, nem??? Lesz valami?
            Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

            Comment


              andus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Köszi Dzsuz!
              Eszter! Az emlegetett növendékeknek mit tanítasz??? (A sokféle dolog közül, amivel foglalkozol??? )

              hangképzek...

              Mevan? Milyen ppt? Egy van, amit még nem vetítettél le, de elkészült, nem?
              Amúgy meg csináltál év közben elég sokmindent a klubért, sztem most pihenj!
              Gépelni is csak mutatóújj?
              pynky, az Sz7-es ppt levetítheted újra, nagyon jó volt!
              Eszter, Lázár (2009.08.24.) és Simon (2013.03.07.) anyukája

              Eladó könyv: Lelki köldökzsinór - beszélgetek a kisbabámmal

              Comment


                Eszter megkaptam a fonalakat, puszi
                Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                Nagy zsibvásár itt

                Comment


                  dzsuz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Holnap nyílik a mamamibolt, nem??? Lesz valami?
                  Hát, ha más nem, ünnepélyesen elmegyek venni egy snappit. Hacsak nincs valakinek eladó, és ezt vegyétek célzásnak.
                  (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                  depisek, katt!

                  Comment


                    Neke van egy, amit sose használtam. Szerintem már nem is fogom...De én is elnéznék holnap, kellene kakifogópapír.
                    Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                    Comment


                      Tess, bocs, hogy eddig nem írtam, csak el voltunk teljesen havazva. Itt van Levi unokatesója, egész nap megy az őrület.
                      Jó volt a mt? Kényelmes volt? Szerintem elég, ha pénteken hozod a klubba, ne rohangálj emiatt külön.
                      Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
                      Clauwi hordozási tanácsadó

                      Comment


                        inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Eszter megkaptam a fonalakat, puszi
                        szívesen! Ha tetszik, veszek még nagyobb mennyiségben is. Hogy vagytok a finisben?

                        porc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Hát, ha más nem, ünnepélyesen elmegyek venni egy snappit. Hacsak nincs valakinek eladó, és ezt vegyétek célzásnak.
                        Mi az a snappi???

                        Kölcsön tudna adni valaki egy bébiőrt június 24-26-ra? Családi találkozónk lesz, szeretnénk felhőtlenül kikapcsolódni, borozgatni, beszélgetni, csillagokat nézni...
                        Eszter, Lázár (2009.08.24.) és Simon (2013.03.07.) anyukája

                        Eladó könyv: Lelki köldökzsinór - beszélgetek a kisbabámmal

                        Comment


                          Snappi: kapocs, a tetra pelust vagy a hajtogatós pelust lehet vele összekapcsozni. A sichereist-tű modern változata.
                          Botond(2006.03.20) Bendegúz(2008.03.26) Nimród(2011.02.20)
                          "Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanuljunk belőle valamit, még az is, amelyiket elveszítjük."
                          Paulo Coelho

                          Comment


                            halie37 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            szívesen! Ha tetszik, veszek még nagyobb mennyiségben is. Hogy vagytok a finisben?



                            Mi az a snappi???

                            Kölcsön tudna adni valaki egy bébiőrt június 24-26-ra? Családi találkozónk lesz, szeretnénk felhőtlenül kikapcsolódni, borozgatni, beszélgetni, csillagokat nézni...
                            Eszter, adunk, csak gyertek el érte. Mármint őrt, nem snappit
                            (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                            depisek, katt!

                            Comment


                              eszter, de jó, h írtad az őrt!
                              én is szeretnék egyet kölcsönkérni, ha van vkinek felesleges (vasárnaptól keddig). csokit/eperlekvárt/hálát tudnék biztosítani.
                              Edo és Nimród (2009/10/29)

                              Comment


                                Lányok, volt ma valaki az új mamamiboltban? Milyen? Én is tervezem, hogy elnézek feléjük, csak nem tudom, hogy mikor lesz rá időm.
                                Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
                                Clauwi hordozási tanácsadó

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X