Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nyelvtanulás (módszerek, tapasztalatok, sikerek, kudarcok...)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Ja egyébként én mobilon nem duolingo-zom, mert idegesítő annyit pötyögni, úgyhogy csak gépen használtam, régen nem is tudtam, hogy azon is lehet, míg fel nem világosított egy barátnőm
    Roland (2015.09.) anyukája

    Comment


      Koszonom a valaszokat! Pont ettol tartottam, amit irtok.
      Hogy unalmas, konnyen elfasito. Nem nekem, a fiamnak kellene (valami), iden vizsgazik spanyolbol, es ha nem viszi tovabb (most egy evig biztos nem), akkor jo lenne talalni egyeb modokat. (Amugy alapbol vannak ellenerzeseim az online tanulassal)

      Egyebkent nyelvtanar vagyok, de spanyolbol nem tudok neki sajnos segiteni.

      Comment


        És ha levelezne anyanyelviekkel? Én az Interpals-on leveleztem sokat, és nagyon szerettem.
        Roland (2015.09.) anyukája

        Comment


          Igen, azt probalta is nemetbol, nem is volt rossz, csak, ...hm..., hogy is mondjam, az nem annyira fius dolog Meg valahogy nem minden teruletet dolgoz meg ugye. De egynek tenyleg nem rossz, majd lehet, korulnezunk, koszi.
          Van egy masik site (sot valoszinuleg tobb is), ahol beszelgetni lehet, nyelvtanulok anyanyelviekkel. Ezzel megint az a bajom, hogy en, az anyja buzditsam arra, uljel a kompjuter ele, mikor amugy meg elfele kuldom onnan

          Comment


            Ja, hát igen, ez inkább lányos dolog )
            Akkor spanyol könyveket olvasni?
            Roland (2015.09.) anyukája

            Comment


              Persze, igen, az olvasas nem rossz. Bar a spanyolja me'g nincs eredeti/autentikus konyv szinten, szeptemberben kezdte. Nyelvtanuloknak szintezett konyveink vannak is, de azok meg (az o szintjen) tanari iranyitassal az igaziak. En is rengeteg ilyet hasznaltam angolbol.
              Eredetileg azon gondolkodtam, jo lenne elkuldeni a nyaron egy spanyol taborba nyelvteruletre. De aztan mashogy alakult, csaladilag megyunk oda nyaralni vegul.

              Comment


                Stellar Rose eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Persze, igen, az olvasas nem rossz. Bar a spanyolja me'g nincs eredeti/autentikus konyv szinten, szeptemberben kezdte. Nyelvtanuloknak szintezett konyveink vannak is, de azok meg (az o szintjen) tanari iranyitassal az igaziak. En is rengeteg ilyet hasznaltam angolbol.
                Eredetileg azon gondolkodtam, jo lenne elkuldeni a nyaron egy spanyol taborba nyelvteruletre. De aztan mashogy alakult, csaladilag megyunk oda nyaralni vegul.
                És ha hozzátok jönne spanyolanyanyelvű gyerek nyáron? Vagy nehéz lenne ilyet találni?

                Comment


                  Hehe, azt mar kiprobaltuk nemettel, tudod Kicsit ovatosabban menetelunk, de kulonben rovidebb idore (max 2 het) azert bevallalnam. Viszont nem tudom, igy rendszeren kivul mennyire nehez ezt osszehozni.
                  (A gimiben egyebkent az egyik haverja spanyol, 1 evre van itt a srac, es rendszeresen dumalnak spanyolul, azt mondja a fiam.)

                  Comment


                    talán korábban linkeltem már ezt az oldalt: https://otevotnyelv.com/spanyol-nyel...si-segedletek/
                    teljesen véletlenül futottam bele a neten és szerintem tök jó tippek vannak rajta. angolból pl férjem tudott hasznosítani anyagokat.
                    spanyolból is van, azt linkeltem előbb. esetleg gondolatébresztőnek fusd át

                    Comment


                      Koszi, tenyleg jo gyujtemeny!
                      Miota nem tanitok, vizsgaztatok, elegge kiestem a praxisbol vagy inkabb

                      Comment


                        Stellar Rose eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Koszi, tenyleg jo gyujtemeny!
                        Miota nem tanitok, vizsgaztatok, elegge kiestem a praxisbol vagy inkabb
                        Kiváncsi vagyok valamit tudtok-e majd hasznosítani belőle.

                        Comment

                        Mamami portál footer

                        Összecsuk

                        Friss bejegyzések

                        Összecsuk

                        Cikk a mamami portálról

                        Összecsuk

                        szivárvány
                        Betöltés...
                        X