Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Trambulin

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #61
    Aldiba mikor lesz akcioba s mekkora s mennyiert?ezeket bujom mar egy hete de nem talalom((

    Comment


      #62
      Jövő csütörtöktől lesz 45e-ért 305 cm-es.
      Erika, 3 kölök anyuja: Baló (2005.01), Lenke (2007.12), Mikus (2013.03)

      Kisfiúcipők

      Comment


        #63
        Itt tudod megnézni az aldisat:
        http://catalog.aldi.com/emag/hu_HU/p...sveti_ajanlat/
        Juci, Boróka (2007.12.31.) , Bodza (2009.11.08.) és Bors baba (2013.01.02.)ÉRTÉKELÉSEIM waldorf babás, kézműves blogom babáim Facebook oldala

        Comment


          #64
          Mi vettünk most az a.l.d.i-ban, kíváncsi leszek rá, délután összeszereljük. 12-t hoztak a városiba, 6-t ki se tettek, el volt téve ismerősöknek, épp hogy jutott még Nem is gondoltam, hogy ez ennyire népszerű játék most már.

          Kértünk róla számlát, hátha egészségpénztárnál el lehet számolni. Nem tudjátok, hogy lehet-e sportszerként?
          Erika, 3 kölök anyuja: Baló (2005.01), Lenke (2007.12), Mikus (2013.03)

          Kisfiúcipők

          Comment


            #65
            Nem tudjátok, egészségpénztárnál elszámolható-e mint sporteszköz?
            Erika, 3 kölök anyuja: Baló (2005.01), Lenke (2007.12), Mikus (2013.03)

            Kisfiúcipők

            Comment


              #66
              Vumenke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Na végül vettünk a nyaralóba egy 4 m átmérőjűt Gabival, sport boltból. Spartan a márkája, 180 kg-t bír. Nem akartunk gagyit, mert ott a vendégek is fogjak használni, de ki fogom írni, hogy egyszerre max. 1 felnőtt, vagy 2 6 év alatti gyerek használhatja. Egyelőre még dobozban pihen, mert még rendbe kell szedni a kertet, de már nagyon kiváncsi vagyok
              Szia,

              A 396 cm-est vettétek? Mesélnél róla, mennyire masszív, hogy vált be? Én is a Spartanokat nézegetem, csak az a gondom, hogy minden weboldal máshogyan tünteti fel a terhelhetőségét (mérettől függetlenül). Valahol 120kg-ra, valahol meg 180 kg-ra írják a súlyhatárt... Ki érti ezt, azért nem mindegy...
              Réka

              Comment


                #67
                Mi is Spartant vettünk, 2,5 m körülit, szerintem jó masszív. Én arra jutottam, hogy a 180 kilós idei modell, a másik gondolom tavalyi.
                Kattti és a betyárok
                2009, 2010, 2012, 2014
                Babaúszós csomag eladó

                Comment


                  #68
                  EP-ra el tudtuk számolni

                  Most van 3m-es a L.i.d.l.-ben 45e -ért.
                  Erika, 3 kölök anyuja: Baló (2005.01), Lenke (2007.12), Mikus (2013.03)

                  Kisfiúcipők

                  Comment


                    #69
                    Lehet vásárolni egészségpénztárra sporteszközt, viszont szja kötelezettség terheli, tehát majd személyi jövedelemadót kell utána fizetni.
                    http://egeszseges-eletmodszerek.hu/

                    Comment


                      #70
                      Tudom nem túl aktuális, de a gyerekeim mindenáron trambulint akarnak a szülinapjukra.... Vett már valaki netes oldalról ilyet? pl az 'oeliksz'-ről? Jó minőségűek, adnak rá garit? A d.chatlonost kicsit drágának tartjuk, ezért gondoltuk, hogy inkább neten kersztül vesszük...
                      Laura - Lőrinc (2008/10), Lotti (2010/10), Lóránt (2012/07) és Lelle (2014/11) anyukája

                      Comment


                        #71
                        -laura- eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Tudom nem túl aktuális, de a gyerekeim mindenáron trambulint akarnak a szülinapjukra.... Vett már valaki netes oldalról ilyet? pl az 'oeliksz'-ről? Jó minőségűek, adnak rá garit? A d.chatlonost kicsit drágának tartjuk, ezért gondoltuk, hogy inkább neten kersztül vesszük...
                        Laura, igen, mi az oelikszről vettünk Spartant. Messze a legjobb áron volt (még szállítási költséggel együtt is), és nagyon elégedettek vagyunk vele. Adnak rá garanciát is.
                        Réka

                        Comment


                          #72
                          Tactic trambulinnal van valakinek tapasztalata? Ahogy nézem, több a rugója a 305 cm-snek, mint az ugyanekkora spartannak. Ez vajon milyen márka lehet?

                          A 2, 44-es átmérő valóban kicsi? (Két gyerkőcnek)

                          Comment


                            #73
                            Sziasztok! Teszkos trambulinnal van valakinek tapasztalata?
                            Bori

                            Comment


                              #74
                              kabori eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Sziasztok! Teszkos trambulinnal van valakinek tapasztalata?
                              én is kérdezném a teszkóst.
                              AMi most van, az nincs 3 m, érdemes nagyobbra várni? elég strammnak tűnik, tavalyról összerakva talán a legkisebb szobait találtam rizikósnak, a többi mind igen stabilnak tűnt.
                              Malacka

                              Comment


                                #75
                                akinek van kültéren trambulin, az mit csinál vele télen? hova lehet eltenni? mennyire időjárás álló? gondolom ide oda kell rakosgatni ha fű van alatta, ugye?
                                Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X