.
.
.

Vissza   Mamami Fórum > Mamami témák > Hordozás

Hordozás Anyun (apun, tesón, nagyin) lógni jó!

Hirdetés a mamamin

Válaszol

Topik eszközök Keresés ebben a topikban
Régi 2011-09-13, 15:04   #51
Ani2
Mamami újonc

Hely: Debrecen
Összes hozzászólás: 24
Alapbeállítás

Idézet:
piross eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mi is Espiro-val nyomulunk (AIR), amikor Barnus nem hátibaba, nagyon szeretem, de bevásárláshoz valóban nem ideális. Ez a kocsi volt a piacon a legkönnyebb alu vázas, kis helyet foglal. És lehet fordítva is használni, csak előre ki kell találni...szóval összességében jó ár-érték arányú.
Szia!
Mi is ilyet szerettunk volna, de en ugy tudom nem olyan kicsi osszecsukva. Inkabb nagy kocsinak jo kiskorban, foleg, hogy van mozes resze is.
Nekem nagy szerelmem volt ez a tipus, de akkor nem kaptunk jo aron.
Ani2 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-09-13, 15:05   #52
Ani2
Mamami újonc

Hely: Debrecen
Összes hozzászólás: 24
Alapbeállítás

Nemreg vettunk egy ABC Design Take Off-ot, ezt ugy reklamozzak, hogy a leheto legkisebbre csukhato kocsi, es nem is olyan nehez 8,5kg. Csak hat jo bonyolult mechanikaja van, es ami elromolhat az el is romlik. (((
Valakinek van tapasztalata ezzel a tipussal? Esetleg hol lehet javittatni?
Ani2 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-09-13, 18:29   #53
aida86
Gyakorló mamami

aida86 avatarja

Hely: Szombathely
Összes hozzászólás: 45
Alapbeállítás

Nekünk Anmar Hilux-unk van. Én szeretem, de boltba nem lehet vele beférni, ezért vettem az első kendőm. 3 egység van hozzá, egy mózeskósár rész (ezt használjuk most), egy sportkocsi rész és egy babyhordozó az autóba (sajnos a rendőröknek még nem sikerült elmagyarázni, hogy bocs, de mi kendőzünk). Mind a 3 részt egyszerűen fel lehet pattintani a vázra, persze a hordozó részt nagyon nem ajánlott, mert nem jó a babának. A csomagtartóba könnyen összecsukható, de azért jókóra csomagtartó kell hozzá. Még jó, hogy a gyermektervezés szakaszában nagyobbra cseréltük autónkat
aida86 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-09-22, 23:01   #54
piross
Mamaddikt

piross avatarja

Hely: Budapest, XI.
Összes hozzászólás: 315
Alapbeállítás

Idézet:
Ani2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia!
Mi is ilyet szerettunk volna, de en ugy tudom nem olyan kicsi osszecsukva. Inkabb nagy kocsinak jo kiskorban, foleg, hogy van mozes resze is.
Nekem nagy szerelmem volt ez a tipus, de akkor nem kaptunk jo aron.
Úgy értettem, nagyon könnyű a váza és a kerekei igaz, nagyok, de azokat könnyű kipattintani és akkor tényleg kis helyet foglal (autóba berakva). Könnyen működő a mechanikája is.
piross nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-09-25, 00:06   #55
punklady
Mamille

punklady avatarja

Összes hozzászólás: 4.117
Alapbeállítás

Én azt sem tudom mi a babakocsink márkája. Örököltük.
Multifunkciós és felfújható kerekű. Bazi nagy. Van neki: mélykocsi (alig használtuk), autósülés (ezt se sokat nyúztuk), sportkocsi (na ezt azért használtuk, használjuk) része.
Nyáron a dög melegben azért jó volt babakocsizni. Nálunk amúgy Tamás szívesen tologatja.
Nati szemben van velünk a mai napig. Én szeretem őt látni és kommunikálni vele és szerintem ez neki is fontos.
Ami viszont nálunk még bevállt (bár itt háttal van nekem, de azért mégiscsak látom) az a szülőkormányos tricikli. Nati legalábbis nagyon szereti.
punklady nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-09-26, 08:57   #56
Csiripiszli
Mamille

Csiripiszli avatarja

Hely: Ostrihom
Összes hozzászólás: 6.976
Alapbeállítás

Van két szép pierre cardin babakocsink, egy újszülöttes és egy sport...Nekem tetszik, de a lányom habzó szájjal visít bennük. Na kb ennyi
Régi 2012-07-01, 00:36   #57
gooppan
Mamaddikt

gooppan avatarja

Hely: Sáránd
Összes hozzászólás: 321
Alapbeállítás

Föl tudna valaki világosítani, h mire jó a bolygó ill. a fix kerék? A hepehupás, gazos kertünkbe melyik lenne inkább jó?
Sőt, tudna vki segíteni...? kinéztem 2 olcsó babakocsit a teszen:
http://baba-mama.teszvesz.hu/babakoc...606239854.html
http://baba-mama.teszvesz.hu/babakoc...606246628.html
Először is kertbe kéne: altatni, pelenkázni, ellenni Regő babával fent említett terepviszonyok közepette,
a továbbiakban meg esetleg tologatni is benne a faluban ide-oda.
De jó lenne, ha könnyen sportossá alakítható lenne, h Nimród is belepattanhasson, és akkor megszabadulhatnánk a másik (kettő khm...) babakocsinktól.
Ja és Regő nagyon nagy baba, szóval jó hosszú (és minél szélesebb) fekhelyet szeretnék neki.
Ezeket ismeri valaki? Vagy tud ajánlani nekem márkát?
Régi 2012-07-01, 02:36   #58
storm28
Mamille

storm28 avatarja

Összes hozzászólás: 1.561
Alapbeállítás

Szia!
Hepehupas,gazos kertbe nagyobb kerekű babakocsit vegyél,talán az első babakocsi jo lesz-a Bergon-márkahoz köze van ,vagy lengyel babakocsiMikrus?,de ezek elég nagyok és szélesek,kényelmes a babának-bár ők nem nyilatkoznak Azért ezek nem 5 kilok-sulyos darabok-cserébe nem borul fel ,ha teletömöd a kosarát stb.
A bolygo kereket városi egyenes,sima utakon ,boltokban könnyebb közlekedést nyujt-1mozdulattal terelhető a kocsika a kiválasztott irányba,a fix kerék pedig fix,a kocsi eleje-hátulja emelésével teheted irányba-de szerintem stabilabb,ezek valok "ratyi" terepre.A legtöbb babakocsi pár éve azért mindkét funkciot tudja-fixálhato bolygokerék-kis pöcökkel válthato a kerékállás-hátrányuk,hogy elég hamar tönkremennek-használt kocsinál ellenőrizd,mert lehet utánna csak nyekliknyaklik a kerék,ha kilazult a váltopöcök...
Régi 2012-07-01, 13:01   #59
gooppan
Mamaddikt

gooppan avatarja

Hely: Sáránd
Összes hozzászólás: 321
Alapbeállítás

köszönöm Böbe!!!
Régi 2012-07-01, 15:34   #60
Semmese
Mamille

Semmese avatarja

Összes hozzászólás: 2.017
Alapbeállítás

Panka, én tökön-pazsulyon-gezemicén jártam át a J.a.n.é Nomad kocsinkkal. Hátsó kerekei nagyok, felfújhatóak, maga a kocsi is jó kényelmes, majdnem 180 fokban dönthető a sportrésze ezért alváshoz kiváló. Ennek ellenére egy elég könnyű kocsi, az első kerekei bolygósíthatóak és pont ezért nagyon jó terepre. Tartós anyagokból van összerakva, masszív, a "testvérét" a Carrerát láttam úgy használni, hogy két akkora korú gyerek ült benne, mint most a fiaid.
Valaki árult itt a piactéren nem rég, de azt tény, hogy használtan is drágább, mint a linkeltek.
Semmese nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Topik eszközök Keresés ebben a topikban
Keresés ebben a topikban:

Részletes keresés

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz topikot
nem írhatsz hozzászólást
csatolhatsz
hozzászólást nem javíthatsz

A BB code = bekapcsolva
Smileyk bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 00:45 , a GMT +2 időzóna szerint.