Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Trambulin

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    az én tavaly 3 és 5 évesem napi szinten ugrált nyáron,soha semmi gond nem volt,nem hallottam korábban erről a veszélyről egyébként,attól még lehet persze...

    Comment


      #17
      tényleg nem akarom kétségbe vonni amúgy,de én ez alatt a pár év alatt,mióta ugrálóvárban,trambulinban,stb. ugrálnak a gyerekek,én még sehol nem találkoztam ilyen esettel,és nem is hallottam róla!
      lekopogom

      Comment


        #18
        Sziasztok!

        Valaki, aki ért hozzá, vagy látott már ilyet élőben megmondaná, hogy szerinte melyik jobb a kettő közül (ár-érték arány, minőség stb...)

        http://www.insportline.hu/968/

        http://www.decathlon.co.hu/HU/mt-240...val-132695130/

        Köszi szépen!
        Ha valamit elfelejtenék, vagy nem válaszolok, vagy egyébként is...ide irjatok: szemimamami@gmail.com

        Comment


          #19
          Most láttam még ezt a spartant, vagy az????
          Ha valamit elfelejtenék, vagy nem válaszolok, vagy egyébként is...ide irjatok: szemimamami@gmail.com

          Comment


            #20
            Trambulin a lakásban-milyet vegyünk?

            Trambulint szeretnénk a Fiúknak, hogy legyen min ugrálniuk. Kert híján a lakásban lenne, ezért hiába is szeretnék 3 métereset, nem sok esély van rá, na meg az áruk is horror. Mire figyeljünk? Maximum 140 cm átmérőben gondolkodunk, nem tudom, hogy ezen két gyerek egyszerre tud-e ugrálni, illetve egyszerre egyáltalán szabad-e ketten rajta lenni. El sem tudom képzelni, hogy a védőháló nélküli modellek biztonságosak lehetnek, de akinek háló nélküli van, nem panaszkodott kiesésre. Nekem mégis a hálós felé húz a szívem, de egyrészt drágábbak, másrészt nagyobb helyet foglalnak, ráadásul összecsukható modellt nem is láttam még olyat. A hálós, 140-es olcsóbb modellek 40 kg-ig terhelhetők, ez nekem olyan kevésnek tűnik. Tudom, hogy az Aldiban is szokott néha lenni, és azokról nagyon jókat hallottam, szerintem lesz is valamikor mostanában, mert elég ciklikus a kínálatuk, de nem tudom, mikorra várható, az alkalom meg nagyon közeleg...
            Segítsetek kérlek bármilyen ötlettel, nagyon szeretnék trambulint! (én is szeretnék rajta ugrálni:-)
            Bölcsesség, Boldogság, Béke, Baba :-)

            Comment


              #21
              nekünk is kéne én olyan kis, kb 1m átmérőjűt néztem, alacsony, háló nélküli, de az sztem felnőttet nem bír el
              Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


              ÁLOMJÁRÓ CD
              születésnaptár
              babahordozási tanácsadó vagyok

              Comment


                #22
                Nekünk a kertben 3 m átmérőjű van, két gyerek ugrál benne, ebből kiindulva azt gondolom h a 140 centisen nem fér el kettő gyerkőc, nem biztonságos.
                Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                Comment


                  #23
                  Nekünk olyan van (kb 100cm-s), íííírtó pici, épp arra jó, hogy legyen valami, de azért nem az igazi, nna. Azzal az a baj, hogy 1 gyerek tud csak rajta ugrálni, és olyan kicsi, hogy attól félek, akkorát ugranak, hogy leesnek.
                  Szerintem kényelmesen még a 1.4-esen sem nagyon tud 2 gyerek ugrálni. Vagy kipróbáltátok már, és ment?
                  Felnőttet nem tudom, elbír-e, de én nem valószínű, hogy megkockáztatnám.

                  HÉDI
                  Liza (2007), Gréta (2009) és Vince (2016)

                  Comment


                    #24
                    nekünk egy "tacskós" kb.1 méteres van, elbírja a felnőtteket is (kipróbáltuk )
                    nem egy nagy eresztés, de arra, hogy hébe-hóba használják bőven elég.
                    De biztos nem tud 2 gyerek egyszerre ugrálni rajta.
                    D-2003.Cs-2006.T-2011.
                    K-2015.
                    WAHM ALKOT(ás)OK http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=45206

                    Comment


                      #25
                      Nálunk a jézuska hozta, és tudom, hogy a sparba vette. Kb. egy méter szélességű szeretik nagyon. Apát is elbírja. Nyárra a kertbe terveztük kivinni. De a szobába szerintem tök elég, és megfizethető volt. Akcióba vettük, vagyis nem mi, hanem a jézuska, 7ezer volt.
                      Kata, Zorka (2004.07.07.), és Lujza (2010.02.08) mamija

                      Comment


                        #26
                        Nekünk 140-es van (vagy 120-as??) és 90 kilót bír, én is szoktam rajta pattogni úgy óvatosan. Ez a földtől kb. 20 centire van, nem kell hozzá háló, de szerintem nem jó egyszerre 2 gyereknek ugrálnia rajta.

                        Comment


                          #27
                          sziasztok!

                          vettünk egy 244 cm-est, jövő hét végén fogjuk összeállítani. Gondoltam, előre kigondolom a szabályokat, így az lenne a kérdésem, h egy ekkorában ketten (2.5 év, 5 év) ugrálhatnak, vagy ahhoz kicsi és inkább egyszerre csak egyet engedjek?

                          köszi

                          Comment


                            #28
                            Ha jól rémlik a szomszédéknak is ekkora van, esetleg 3 m átméröjü max. van, hogy 5 gyerek ugrál benne (2- 6 évesig ) egyszerre.
                            Hena
                            Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                            ClauWi hordozási tanácsadó

                            Comment


                              #29
                              Sziasztok!
                              Szeretnénk venni mi is 305 cm-es ugribugrit. Az A.l.d.i-s akciót vártuk, mert írták többen, hogy az jó és nem is drága, 40e körül volt az elmúlt 3 évben. Ápr. 17-től lesz majd megint, bár 5e Ft-tal drágábban, ami még oké, de más paraméterekkel is: az eddigi 76 cm helyett 60 cm-en lesz az ugrófelület, 150 kg helyett 130 a terhelhetőség. Szerintetek ez is jó még azért? Vagy nézzünk inkább márkásabbat?
                              Erika, 3 kölök anyuja: Baló (2005.01), Lenke (2007.12), Mikus (2013.03)

                              Kisfiúcipők

                              Comment


                                #30
                                Noi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                És amit nagyon kevesen tudnak.3-4-5 éves kor alatt,a megsokszorozott hatás a kisgyereknél pl lábtörést okozhat.Ugyanis olyan hirtelen erősen uti vissza a gyereket,amit az ő lábuk még nem biztos,hogy bír.
                                (ezt egy kismamában olvastam pár éve)
                                Én emiatt nem engedem be a gyerekeimet vurslis ugrálóba
                                nálunk a szomszéd kislánynak repedt el a sípcsontja egy alkalommal. 7-8 éves lehetett.

                                a kicsiknél arra kell vigyázni, hogy ne legyen mellettük nagyon nagy, aki ugrál, mert ő sokkal nagyobb erővel ugrik el. a saját súlyából adódó erőt valószínűleg elbírja a csontja, de egy nagy gyerekéből adódót már nem biztos.

                                én is szeretnék egy trambulint, olyan jó nagyot, de az 5. emeleti teraszra azért nem rakom ki. a lakásban meg nem fér el. ha a közös kertben van, azzal meg már nem sokra megyek, amikor a lakásban vannak megveszve.
                                Ritkán jövök

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X