Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Bach Virágterápia

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Bach Virágterápia

    Akció
    Ide jöjjön, akit érdekel a virágterápia, aki már használta, aki most fogja és aki szeretné.
    Kíváncsi vagyok tapasztalatokra - még ha szubjektív is az egész - helyekre, ahol végzik a terápiát és ahol érdemes virágeszenciákat vásárolni.
    Szóval minden ebben a témában!
    Juli. Fanna (2007.tavasz) BendeManó (2009.ősz) Lizinek műhelye van, blogol... már a facebookon is meg vagyok található KulturálisKreatívok!!!

    #2
    Most indítottam el egy Kisgyermekkor beszerzését, nagy szükségünk lenne rá leírás alapján Hozzám közel álló személy kineziológus, és vele szeretném kikevertetni, nekik általában vannak eszenciáik, amiből tudnak keverni.
    “Az anya nemcsak egy gyermeknek ad életet, hanem a szeretetnek és az örömnek, amit valaha magának remélt.”

    Comment


      #3
      Engem érdekel ez a terápia. Annyi jó és hasznos dolog van, most ezt szeretném behatóbban tanulmányozni, és ki is próbálni.
      Fizikai síkon olyan sokat törődik magával az ember, talán ideje egy kicsit belül is tisztogatni, lelkünk portáin.

      Kerestem és EZT az oldalt találtam a témában, ami talán a legszélesebb körű.

      Eszenciák között találtam olyat, ami 1400Ft és olyat is, ami 3100Ft. Mindben ugyanazok vannak, mégis mi a különbség, ami ilyen mérvű árkülönbözetet eredményez?
      Talán hamisítják is? Vagy csak máshol készül? Mit tudtok?
      Juli. Fanna (2007.tavasz) BendeManó (2009.ősz) Lizinek műhelye van, blogol... már a facebookon is meg vagyok található KulturálisKreatívok!!!

      Comment


        #4
        Kiskatica, ez a Kisgyermekkor ez egy spec. keverék? sajnos még nem jutottam odáig olvasásban, hogy megtudjam, mik vannak az alap eszenciákon túl.

        És, vajon ha a gyermeknek úgy látjuk, kell "szer", akkor itt is, mint kineziológiánál és homeopátiánál, az anyát esetleg az egész családot is kezelik? vagy ezek kif. egyénre szólóak?
        Minden érdekel!
        Juli. Fanna (2007.tavasz) BendeManó (2009.ősz) Lizinek műhelye van, blogol... már a facebookon is meg vagyok található KulturálisKreatívok!!!

        Comment


          #5
          Én használtam régebben és szerintem hatásos. Most is van két eszenciám, csak állandóan elfelejtem, pedig így a vizsgaidőszakban lehet, hogy jól jönne. Beszerzési forrás a Herbaház (ott sok féle és több márka is van). Meg kőbányán az Elefánt patikában is van és kimérve is árusítanak.
          Kriszti

          Comment


            #6
            Kriszti, akkor értsem úgy, hogy az ember kinéz magának néhányat és összekeveri és az jó lesz? Ez olyan, mintha saját diagnózist állítanánk fel.
            Vagy csak van néhány konkrét dolog, amire bizonyos eszencia biztosan hat? Vagyis nem szükséges mindig keveréket készíteni/készíttetni?
            Juli. Fanna (2007.tavasz) BendeManó (2009.ősz) Lizinek műhelye van, blogol... már a facebookon is meg vagyok található KulturálisKreatívok!!!

            Comment


              #7
              VAn mamamis anyuka aki Bach virágterápiával foglalkozik.Mosolya. Ide irányítom!!!
              Olga: Zita 08', Huba '09, Koppány '12,
              Villő '16 és Ötöske várható '18

              Comment


                #8
                nekem is sokat segített anno, most ritkán használom, az ekcémámra egy virágcseppel kevert krém, nagyon jó
                Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


                ÁLOMJÁRÓ CD
                születésnaptár
                babahordozási tanácsadó vagyok

                Comment


                  #9
                  Nekem megvan itthon a sorozat. Még Ádámmal voltam várandós, amikor elmentem egy tanfolyamra. Akkor vettem.

                  Sokféleképp lehet megtudni, h mire van épp szükséged:
                  -tesztelheti kineziológus
                  -húzhatsz kártyából, amin a virágok képei vannak
                  -találomra a dobozból (ez akár a herbaház polcán is működhet, amin megakad a szemed)
                  -a könyvből (van egy teszt)

                  Ez a könyv:
                  http://bookline.hu/product/home.action?id=49010&type=22
                  De úgy látom sajnos nem kapható:-(
                  Ez a honlapjuk:
                  http://www.viragterapia.hu

                  Norbi tartotta a tanfolyamot és anno azt mondta, h az esszenciák ára között az a különbség, h hol készültek. Persze ez azóta tuti változott, sokkal többen készítenek esszenciákat.

                  Egyébként én azóta rendszeresen használom, szülésnél is volt nálam és a kineziológus is szokott tesztelni. Akár a kisfiamnak is, aki lelkesen be is szedi:-)))

                  Nekem az álom-életem igencsak meg szokott élénkülni, amikor hosszabb ideig szedem:-) Bár gondolom ez mindenkinél más.
                  Andi
                  Ádám (2007) és Emma (2010)
                  www.bizzbennem.hu

                  Comment


                    #10
                    MsLizi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Kriszti, akkor értsem úgy, hogy az ember kinéz magának néhányat és összekeveri és az jó lesz? Ez olyan, mintha saját diagnózist állítanánk fel.
                    Vagy csak van néhány konkrét dolog, amire bizonyos eszencia biztosan hat? Vagyis nem szükséges mindig keveréket készíteni/készíttetni?
                    Hát én kinéztem az aktuális lelki bajomra. De nem kevertem össze, hanem egyenként szedtem (asszem 1 hétig ezt, 1 hétig azt). Elolvasgattam az ezzel foglalkozó oldalakat. Nekem kiegészítésként kellett - úgy éreztem valam még kell a kinez oldás mellé. Persze konzultáltam a kineziológussal is.
                    Kriszti

                    Comment


                      #11
                      Köszik, jövök holnap!
                      Juli. Fanna (2007.tavasz) BendeManó (2009.ősz) Lizinek műhelye van, blogol... már a facebookon is meg vagyok található KulturálisKreatívok!!!

                      Comment


                        #12
                        Itt van az összetett esszenciákról (pl. kisgyermekkor)
                        http://www.viragesszenciak.hu/deva-k...virageszenciak
                        Andi
                        Ádám (2007) és Emma (2010)
                        www.bizzbennem.hu

                        Comment


                          #13
                          Maximum 5 esszenciát ajánlatos keverni egyébként. De jobb, ha kevesebb és esetleg több részletben dolgozni a problémán. Úgy látom a Déva be is tartja ezt:-)
                          Andi
                          Ádám (2007) és Emma (2010)
                          www.bizzbennem.hu

                          Comment


                            #14
                            No, most okosodom, h a Bach és a Deva az két külön dolog.....
                            Andi
                            Ádám (2007) és Emma (2010)
                            www.bizzbennem.hu

                            Comment


                              #15
                              Juli, ha jól emlékszem, Zsvzs is foglalkozik Bach-virágterápiával. Nagyon régen láttam őt utoljára a mamamin, de talán ha priviben keresed...
                              Orsi

                              Ez pedig egy film a kedvenc iskolámról: SUMMERHILL ...

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X