Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Leszoktatás

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Szerintem nem tudod rávenni. Ő valszeg még nem érett a szobatisztaságra.
    Az én lányom 21 hónaposan lett szobatiszta, nyáron. Moshatóztunk előtte. de nyáron bugyikat kapott, vagy sokszor volt az udvaron csupaszon. és figyelte ahogy csurog a pisi. kb 2 hét alatt rájött hogy mi a pálya.
    DE őt zavarta ha pisis lett, azonnal futott, és utólag szólt, mert rosszul érezte magát. Én ezért is próbálkoztam vele. Ha pelus volt rajta, akkor sose szólt, de amikor bugyi volt rajta akkor szólt, először csak utólag aztán 2 héttel később már előre is.

    Esetleg ezt megpróbálhatod, hátha úgy észreveszi a pisit ha csak bugyi van rajta. Bár az időjárás ehhez nem ideális.

    A pelenkázást kellene valahogy elviselhetővé tenni számára. Panninak is volt ilyen időszaka. profin tudtam akkoriban futás közben pelenkázni.
    Akkoriban szinte csak AIO pelusunk volt, mert azt gyorsan rá tudtam adni.
    Panninak abban az időben az jött be, hogy állva csináltuk. Ezt nagyon viccesnek találta. Ha kakis volt, akkor beállitottam a fürdőkádba vagy a zuhanyba, és úgy vettem le róla.

    Keressetek valami olyan tevékenységet amit nagyon szeret csinálni, és azt próbáld meg a pelenkázással összekombinálni. Vagy próbálkozz a kisgatyás módszerrel, hátha ráérez és akkor el is felejthetitek a pelenkázást.
    Dani (1995.08.18), Berci (2001.06.10.), Panna (2008.10.29)

    Comment


      Leszoktató pelusok

      Zöldfülűként kérdezem:

      1. Mennyire lehet ezt huzamosabb ideig babapopsira tenni? Arra gondolok, hogy a műanyag réteg mennyire jó mondjuk 30 fokban egy kislurkón?
      2. Látok jó pár márkát ebből is. Melyik a jobb, miért?
      3. Tartja-e ez annyira a pisit, hogy odakint is ráadhassam, vagy csak otthoni gyakorláshoz jó?
      4. Vennétek ilyenből használtat?!
      5. Minden egyéb infot köszönök!
      Csilla és a lányok: DORKA (2009), KARINA (2010)

      Comment


        Én is kíváncsi vagyok a tapasztalatokra. Nekünk egy BM-s van. Nincs teljesen műanyagozva, csak piskóta formában, de gyakorlatilag annyit ér, mintha sima bugyi lenne rajta. Pár cseppes balesetekhez biztos, hogy jó, de többet nem bír, tehát én csak itthoni gyakorláshoz ajánlanám.
        Ági
        Bendegúz (08.07.28.) és Panna (11.03.18.) anyukája

        Comment


          Én vettem használtat is,nem volt gond.
          Van vékony és vastag,a vastag a "kijárósabb",a vékony az kevesebbet szív.A Mona és a Kushies mindenhol vastag,nem csak betétrészen.Ha PUL a vízvisszatartója,akkor nem fő meg a gyerek.Nincs ilyen topik már?Naaaagyon rég mintha már lett volna...
          Utoljára szerkesztette illaberek; 2011.03.09., 00:09.
          Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

          Comment


            2 hasonló van eddig...Leszoktató nadrágokról és Leszoktató gyapjúból de van egy sima leszokós is,hátha abban is van info.
            Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

            Comment


              illaberek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              2 hasonló van eddig...Leszoktató nadrágokról és Leszoktató gyapjúból de van egy sima leszokós is,hátha abban is van info.


              Köszönöm!
              Csilla és a lányok: DORKA (2009), KARINA (2010)

              Comment


                mi nem használtunk semmit csak levettem róla és kész-persze elég melós volt, de bejött, az elején persze csak itthon voltunk így aztán amikor rájött a csínnyára elkezdtük máshol is-most épp azzal játszik az autóban hogy 15percenként mondja "pisilni kell"
                Kristóf királyfi(2008.06.) és Zoé királylány(2010.12.) és Márk királyfi (2014.04.)

                Comment


                  Engem lebeszéltek a leszoktató pelenkáról. Nem tartja annyira a pisit, és a gyerek nem tudja, hogy akkor most van is pelus meg nincs is. Ha tényleg érett rá, akkor teljesen le kell venni a pelenkát, eleinte nappalra.

                  Comment


                    ezt ismeri valaki?
                    http://www.teszvesz.hu/baba_mama/pel...%3Fus%3Dmustyi
                    "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                    Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                    Comment


                      ezt ismeri valaki?
                      http://www.teszvesz.hu/baba_mama/pel...%3Fus%3Dmustyi
                      "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                      Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                      Comment


                        ezt ismeri valaki?
                        http://www.teszvesz.hu/baba_mama/pel...%3Fus%3Dmustyi
                        "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                        Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                        Comment


                          nekünk van vékony és puha, csak egy kis betétke van belevarrva, kb. egy pisit azért elbír; mi jól tudjuk használni, mert a vastagabb leszoktatókat pelusként hordja a lányom
                          ami nem tetszik, az az, hogy nem az anyagban/textilben van a minta, hanem ilyen műanyagos rátét (vagy hogy is mondjam), de ez egyéni problémám
                          Móni, Eszter (2009/07) és Szonja (2016/09)

                          Comment


                            kösziii!!!ez volt a fő kérdésem,hogy kibír e egy pisit,az eladó is azt írta hogy igen...köszi még egyszer
                            "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                            Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                            Comment


                              Kriszti!

                              Az én kislányom is 2 éves és ő se szobatiszta.Volt egy pár hét mikor szólt hogy pisi lesz vagy kaki,de sajna beteg lett és azóta nem szól.Én nem akarom erőltetni megkérdezem tőle mindig és ennyi.A bilitől mindig sírt így én wc szűkítőt vettem neki,mert így olyan volt mint a nagyokAkkor tetszett neki,hogy ő húzhatja le a wc-t,ő tépheti le a papírt vagy veheti ki a törlőkendőt.
                              Neki is tetszett a pucérkodás mikor kánikula volt,akkor lepisilte a virágokat majd talán ha megint olyan idő lesz akkor jobban ráállunk a dologra.

                              Comment


                                Az én lányom nemrég múlt 3. Sose szólt, ha kakilnia vagy pisilnie kellett, az se zavarta, ha nyakig caros! És utálta a pelenkázást. Most pedig egyik napról a másikra szinte szobatiszta lett. Persze most is az a gyenge pontja, hogy szólni kell, látom, hogy tartogatja, fűzi a lábait, és mikor rákérdezek, akkor mondja, hogy igen, kakilni/pisilni kell. De már ebben is fejlődő tendenciát mutat, mert egyre többször szól. Én csak egyszerűen kész tények elé állítottam: nincs pelenka nappalra! És kértem, hogy szóljon, ha kell. Persze az első pár napban folyton bepisilt, de most már, pár hét elteltével 90 %-ban száraz.
                                Ibolya, Boglárka Ibolya (2008) és Gyula Hunor (2011) anyukája
                                Nyíri Arborétum gyógymasszázst, svédmasszázst vállalok

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X