Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Szedd magad akciók gyűjtőhelye :)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #46
    Igen itt vagy a bolhapiacon. Vagy itt is ott is! Nem fogtok lemaradni!
    Bogi, Gergő (1999.01.25.) Kamaszból egy is sok(k), Levi (2007.05.25.) Lufi jelű lufi fejű, Benedek (2010.02.01.) a böngyöri szépségtapasz anyukája,
    aki jelenleg csak anyuka, egyébként szülésznő és védőnő
    Gyulladás és allergiamentes fülbelövés és fülbevalók fémallergiásoknak is!

    ELADÓSÁGAINK ---> https://www.facebook.com/41194382894...os/?tab=albums

    Comment


      #47
      Bogi, indítanál egyet a bolhapiacon? vagy itt?
      én is már most jelentkeznék a júniusira, ha lehet. egy 5 vagy ha min egy rekesz akkor annyira beneveznék
      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

      Comment


        #48
        Bogicsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Fresh: Lesz eper! Lesz sok eper! Úgyogy nyugodtan rendelhetünk, az ár a kérdéses. Májusban drágább lesz, júniusban olcsóbb. De a csajszi a piaci ár függvényében szokta meghatározni az árat. De már pedzette, hogy nagy mennyiség esetén kedvezmény!
        Bogi, engem is érdekel, feliratkoztam a topikra, és igyekszem követni.
        bellad - Orsi -kinek a hátán mamagol(t) Lilianna (2009.02) , Izabella (2010.07), Emília(2012.03)
        ELADÓSÁGAIM
        Ide írj: bellad.mamami(kukac)gmail.com

        Comment


          #49
          Bogi, sztem nyugodtan mehet itt is az eper-biznisz nekünk is kell majd tuti
          Csilla, Botond és Boróka

          Comment


            #50
            Bogi, szerintem velem is számolhattok néhány rekesz erejéig. Autónk ugyan nincs, de majd vkit megkérek, hogy hozza házhoz. Hű, már folyik is a nyálam, kedvenc gyümölcsöm

            Comment


              #51
              mchili eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Gyerkőccel még én sem próbáltam, de bízom benne, h sikerül
              Mindenesetre a pátkai gyümölcsös tájékoztatója ígéretes:
              "Kikapcsolódásként is javasoljuk családoknak, hisz együtt tapasztalják meg a gyerekek a szüret örömét, és azt, hogy kedvükre válogathatnak a fákról mosolygó érett gyümölcsök között. Ha a család apraja elfárad a nagy munkában, a számukra kialakított játszótéren kedvükre tölthetik idejüket."
              Ez nagyon jól hangzik!!!
              Évi

              Comment


                #52
                Az tuti, ha idény lesz, ide biztos kilátogatunk, és akkor jövök beszámolóval.
                Csilla, Botond és Boróka

                Comment


                  #53
                  keleten nem tudtok ilyent?
                  Niké és Hanna (2006,04,07),Gitta (2008,03,14), Zsuzska (2010,09,15)
                  Egri hordozóklub csütörtökön és Mezőköves minden szerdán
                  Beli Buba babahordozo-tanfolyamvezető vagyok
                  írj a gmailemre az is cyanus

                  Comment


                    #54
                    Ebbe a szedetős eperbe asszem, én is beszállok majd! És tudjátok, mit készítek abból, amit nem eszünk meg frissen? VANÍLIÁS EPERLEKVÁRT!!! Aki még nem evett ilyet, próbálja ki. A 2+2=5 tipikus esete, mert a vanília is finom, meg az eper is, de a kettő együtt kétszer olyan finom, mint az ember gondolná.

                    Comment


                      #55
                      Hmmm, Zsuzsa, írsz hozzá receptet is? Nagyon kíváncsi lennék. Én vaníliát a gyömbéres rebarbara lekvárba teszek - mi imádjuk. A vanília tényleg sokat dob rajta.
                      Eperből még nem főztem sosem lekvárt, valahogy féltem, h. túl macerás, kényes. De idén nagyon szeretném megpróbálni.
                      mari
                      Gyertek klubba!
                      hordozási tanácsadó (ClauWi)

                      Comment


                        #56
                        Kiránduló tud fehér csokis eperlekvárt...

                        Comment


                          #57
                          csecsenke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Hmmm, Zsuzsa, írsz hozzá receptet is? Nagyon kíváncsi lennék. Én vaníliát a gyömbéres rebarbara lekvárba teszek - mi imádjuk. A vanília tényleg sokat dob rajta.
                          Eperből még nem főztem sosem lekvárt, valahogy féltem, h. túl macerás, kényes. De idén nagyon szeretném megpróbálni.
                          Sajnos nincs receptem. Eddig egyszer főztem, és nem emlékszem, mennyi eperhez tettem mennyi vaníliát. Szerintem kb. 3 kilóhoz tennék egy rudat. Itt jó áron van vaníliarúd.

                          Comment


                            #58
                            Zsuzsa, nagyon köszönöm ezt a linket!!!
                            mari
                            Gyertek klubba!
                            hordozási tanácsadó (ClauWi)

                            Comment


                              #59
                              Kiskrokodil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Kiránduló tud fehér csokis eperlekvárt...
                              és nem jegyezted meg?


                              Bogi
                              , én is szeretnék májusban és júniusban is egy-egy rekesz epret (a szebbikből)

                              Comment


                                #60
                                Csatlakozom az eperimádókhoz és -szedetőkhöz, mi is rendelnénk majd. Na én rebarbarás-vaníliás eperlekvárt főztem, ha kibontunk egy üveggel, 2 nap alatt tuti elfogy. De fehér csokisat is csinálok idén, ha lesz finom eperke...
                                Még egy kicsivel jobb. A négyszögletű kerek erdő lakói: Csenge (2004. október), Hunor (2006. október), Hanga (2011. szeptember), Medárd (2014. augusztus)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X