Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Szedd magad akciók gyűjtőhelye :)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    mchili eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a 300 ft jó árnak tűnik, oké, h még ki kell odáig kocsikázni, de 1500körül van most az eper az amúgy kitudjahonnankülföldről...
    ...na igen, és az nem is olyan finom, mint az a jóó kis fincsi, lédús, zamatos magyar eper! Nyami! :-) várom már a májust. (bár a babával nem tudom, hogy megyünk-mennénk eprészni.) Legfeljebb összefogunk szüleimmel, apukám úgy is nagy "eprésző".
    JuLaBe

    Comment


      #32
      Sziasztok!

      Mi is nagy gyümölcs-és lekvár fogyasztók vagyunk, szívesen csatlakozom a társasághoz.
      Szólok Csecsenkének, ő is remek dolgokat szokott zsonglőrködni.

      Comment


        #33
        Hú dejó topic

        szedetés minket is érdekelne (most májusban más dolgunk lesz )
        lehet csatlakozni?

        Bogicsi, minket nem ipari mennyiség, de kb. 3 láda érdekelne 1 a szebbikből, 2 a közepesből
        Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
        www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
        hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

        Comment


          #34
          Sziasztok!

          Köszönjük a topikot!
          Ez a szedd magad dolog engem is nagyon izgat, tavaly is eszembe jutott néha, hogy milyen jó is lenne egy kis saját szedésű gyimilcs. Bár nekem nem egyszerű megszervezni, mert nincs autónk, de ha tömegközlekedéssel megközelíthető (+1-2 km gyalog), akkor rohanok .
          mari
          Gyertek klubba!
          hordozási tanácsadó (ClauWi)

          Comment


            #35
            Csatlakoznék én, bár magamat, magunkat ismerve lehet, hogy a szedetés menne csak .
            Én még sosem voltam ilyen szedd magad gyümölcs szedésen, gondolom ennek megfelelően hülye is a kérdésem, de azért felteszem: ide gyerekkel szokás menni? Vagyis van esély arra, hogy gyerekek mellett annál többet sikerüljön szedni, mint amit az arcunkba tömünk?
            Évi

            Comment


              #36
              Szuper topik Minden érdekel:szedetés is,szedés is,receptek is, tapasztalatok is!
              Ez most végre megint olyan igazi mamamis dolog
              Timka &Tsai :Sza-Ba-Do-n szárnyalok

              Comment


                #37
                évi-0717 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Csatlakoznék én, bár magamat, magunkat ismerve lehet, hogy a szedetés menne csak .
                Én még sosem voltam ilyen szedd magad gyümölcs szedésen, gondolom ennek megfelelően hülye is a kérdésem, de azért felteszem: ide gyerekkel szokás menni? Vagyis van esély arra, hogy gyerekek mellett annál többet sikerüljön szedni, mint amit az arcunkba tömünk?
                Ahol mi voltunk, oda nem lehetett bevissi gyerekeket. A mienk még pici volt, így nem volt érdekes, de aki már jár, kúszik az nem mehetett be. Mondjuk hozzáteszem, mi epret szedtünk, tűző napon, nem túl gyerekbarát...

                Comment


                  #38
                  Bogicsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Autó azért nem ár, mert cska bizonyos csomópontokig hozzák el az epret.

                  Szokott lenni az euro center, örs, campona. Lehet máshova is csak nem vagyok érdekelt benne.

                  Ha jelez a csajszi, hoyg aktuális akkor szólok. Jah és szokott olyan lenni, hogy az elős körben gyönyörű nagy szemű eper kicsit drágábban, mi azt szoktuk enni (nah jó ZABÁLNI), de abból csak 1-2 ládát kérünk. Amúgy 7 kg eper nálunk csak enni simán elfogy 4-5 nap alatt.... És a második körben apróbbszemű kicsit satnyább olcsóbban, abból főzök lekvárt, meg fagyit.

                  Itt jelzem, ha van valami. A szedd magad azért jobb, mert akár 4-5 részletbe is lehet szedni ezt a mennyiséget és akkor folyamatosan csak egy féle dolgot csinálsz.

                  Én így kénytelen vagyok 1-2 nap alatt befőzni, lekvárt főzni, szörpöt csinálni, fagyasztáshoz pucolni, darabolni, fagyit készíteni, azért egy süti sem árt a friss eperrel és még folyamatosan ellátni a 4 tátogó csibét is.

                  Ez négy részletben barátibb lenne

                  De most hogy nem sokára lesz kamrám is, már nem akarok befőttet és lekvárt ásárolni soha többé. Nagyjából tudom az éves fogyasztásunkat ezekből, így nagyon érdekelnek a többi szedd magad akciók is és mehetnénk együtt is. Mamami heppening!
                  lassan feliratkozom rád, nem a topikra, csak Bogira
                  klassz dolgokat szerzel be egy rekesz eper, hány kiló?
                  hűű, de népszerű lesz ez a lányomnál

                  Comment


                    #39
                    évi-0717 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    ide gyerekkel szokás menni? Vagyis van esély arra, hogy gyerekek mellett annál többet sikerüljön szedni, mint amit az arcunkba tömünk?
                    Gyerkőccel még én sem próbáltam, de bízom benne, h sikerül
                    Mindenesetre a pátkai gyümölcsös tájékoztatója ígéretes:
                    "Kikapcsolódásként is javasoljuk családoknak, hisz együtt tapasztalják meg a gyerekek a szüret örömét, és azt, hogy kedvükre válogathatnak a fákról mosolygó érett gyümölcsök között. Ha a család apraja elfárad a nagy munkában, a számukra kialakított játszótéren kedvükre tölthetik idejüket."
                    Csilla, Botond és Boróka

                    Comment


                      #40
                      mchili eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Gyerkőccel még én sem próbáltam, de bízom benne, h sikerül
                      Mindenesetre a pátkai gyümölcsös tájékoztatója ígéretes:
                      "Kikapcsolódásként is javasoljuk családoknak, hisz együtt tapasztalják meg a gyerekek a szüret örömét, és azt, hogy kedvükre válogathatnak a fákról mosolygó érett gyümölcsök között. Ha a család apraja elfárad a nagy munkában, a számukra kialakított játszótéren kedvükre tölthetik idejüket."
                      ez tényleg jól hangzik

                      Comment


                        #41
                        jaj, de jó, nem is hallottam erről a pátkai gyümölcsösről, idén tuti felkeressük

                        A badacsonytomaji eperföldet pedig jól ismerjük, isteni ott az eper
                        Valahol Győr, Pápa között is van azt hiszem epres. Majd utánanézek. Imádom az epret. Apropó kismamáknak tényleg nem ajánlják? Már tavaly sem ettem
                        Ágota, Lizi (2011) , Júlia (2012) és Petike (2016) anyukája

                        Comment


                          #42
                          Egy rekesz eper kb 7 kg. 300 forint (volt tavaly) a rekesz (nem a 7 kg eper), amit utána lehet cserélgetni.

                          Hát remélem lesz idén is, mert minden évben panaszkodnak, hgy de szar a helyzet... de már 6 éve van eper. Reméljük idén is lesz!

                          Fresh: Lesz eper! Lesz sok eper! Úgyogy nyugodtan rendelhetünk, az ár a kérdéses. Májusban drágább lesz, júniusban olcsóbb. De a csajszi a piaci ár függvényében szokta meghatározni az árat. De már pedzette, hogy nagy mennyiség esetén kedvezmény!
                          Bogi, Gergő (1999.01.25.) Kamaszból egy is sok(k), Levi (2007.05.25.) Lufi jelű lufi fejű, Benedek (2010.02.01.) a böngyöri szépségtapasz anyukája,
                          aki jelenleg csak anyuka, egyébként szülésznő és védőnő
                          Gyulladás és allergiamentes fülbelövés és fülbevalók fémallergiásoknak is!

                          ELADÓSÁGAINK ---> https://www.facebook.com/41194382894...os/?tab=albums

                          Comment


                            #43
                            De jó! Én tuti kérek majd. (szerintem ettől a házaspártól rendeltem már én is...a b.abaszobán hirdettek...finom volt az eper!)
                            Timka &Tsai :Sza-Ba-Do-n szárnyalok

                            Comment


                              #44
                              debcsillu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              De jó topik!

                              Férj mesélte, hogy gyerekkorában mikor még Budakalászon laktak, sokat jártak ki a környékre (talán Szentendre, vagy Tahi felé?) epret szedni, megkérdem, hogy pontosan hol
                              Itt a környékünkön van sok eperföld, Pilisborosjenőn, Vörösváron (tőlünk 2 sarokra ), Pomáz felé... asszem szeddmagad alma meg körte is van, az Auchan mellett, meg Pomáz határában.
                              Eszter és a Gyíkok
                              Lóri, Márkusz, Bori, Berci

                              Comment


                                #45
                                Bogi, szuper! Hol, hogy kell majd neked szólni? Itt jelzed, ha aktuális lesz a jelentkezés, megrendelés?
                                Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
                                Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X