Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Befőzés, aszalás,fagyasztás tartósítás

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    Juli, ez a forró vízbe dobás jó gondolat lehet, ezt nem is hallottam, köszi.
    Igen, gyakorlatilag olyan kemény lett, hogy csak beáztatva lehet használni, sütibe jó, de nyers fogyasztásra (amire eredetileg terveztük) nem is alkalmas, főleg nem a gyerekeknek . Lehet, hogy kérek névnapomra egy aszalógépet a páromtól?

    Eszter
    B1 (2004) és B2 (2007)


    Új termékek érkeztek! http://dejavuvilag.hu/
    Facebook, naponta frissül: https://www.facebook.com/dejavuvilag
    Mamami topik: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=deja+vil%E1g[/SIZE]

    Comment


      #17
      Mi a vegetát helyettesítjük zöldség-aszalványok darájával. MMMMM
      De idén mindenképpen tervezek saját aszaló-beszerzést.
      szil porontyok: LiliÉdua (2004. 11.25.) Andris (2008.09.10.), és Tercius, (2009. 11..11.) aki Levente Richárd lett
      www.facuccok.hu

      Comment


        #18
        Juli, lehet, hogy írtad, milyen márkájú a géped? Van valami, amire érdemes figyelni a vásárlásnál? Bár gondolom mindegyik hasonló elven működik, de nehogy valamivel nagyon melléfogjon az ember...

        Eszter
        B1 (2004) és B2 (2007)


        Új termékek érkeztek! http://dejavuvilag.hu/
        Facebook, naponta frissül: https://www.facebook.com/dejavuvilag
        Mamami topik: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=deja+vil%E1g[/SIZE]

        Comment


          #19
          aszalni szerintem a legjobb a napon, ha van rá lehetőség.
          szilvát pl kimagozva majdnem félbevágva tálcára kiterítve.

          és ahogy Ikra mondja sütőben is lehet. nekünk elektromos van gondolom ezzel könnyebb.
          Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

          Comment


            #20
            Paci, a napon jó nagyon, de elég bonyi.. Le kell takarni a rovarok elől, nem lehet kinn, csak, ha otthon vagy, nehogy megázzon, tálca kell hozzá,(40 kilónak elég sok..)szóval jó-jó, de az én ízlésemnek macera..
            szil porontyok: LiliÉdua (2004. 11.25.) Andris (2008.09.10.), és Tercius, (2009. 11..11.) aki Levente Richárd lett
            www.facuccok.hu

            Comment


              #21
              na de a receptet is megtaláltam:

              szilva: vágjuk ketté a szilvát hosszában, de ne válasszuk szét teljesen a két felét. rakjuk őket nyitott dobozba vagy tálcára. tegyük a dobozt délre néző fal mellé, s takarjuk le üveglappal. amikor már néhány napja a napon állnak, szárítsuk ki a szilvákat teljesen oly módon, hogy a tűzhely sütőrácsára téve a lehető legalacsonyabb hőmérsékleten bent tartjuk őket 1-2 órán keresztül. a sütő ajtaját hagyjuk kissé nyitva, s a szilvákat időről időre forgassuk meg, hogy egyenletesen száradjanak. a diógerezddel vagy mandulával töltött aszaltszilva egyike a legízletesebb csemegéknek.
              Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

              Comment


                #22
                szil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Paci, a napon jó nagyon, de elég bonyi.. Le kell takarni a rovarok elől, nem lehet kinn, csak, ha otthon vagy, nehogy megázzon, tálca kell hozzá,(40 kilónak elég sok..)szóval jó-jó, de az én ízlésemnek macera..
                persze függ a mennyiségtől is.

                sütőben meg pl almakarikát lehet ha felhúzod őket egy rúdra vagy rácsra kiterítve. ezt csak azért írtam, mert nem kell hozzá drága gép, meg hely (nálunk pl el sem férne) feltétlenül, a nélkül is lehet
                Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                Comment


                  #23
                  persze, én is a minél kevesebb gép híve vagyok. Amit nagyanyáink tudtak, mi is tudhatnánk, igaz, nekünk már nincs annyi időnk, sok esetben helyünk, szerszámaink hozzá. Apukám is mesélte, hogy mi mindent szárítottak annak idején. És persze esős időben a padláson volt tér kiteríteni a száradó dolgokat.
                  (szóval én is kacérkodom a gép nélküli szárítással, de lehet, hogy mégis győz majd a kényelem...)

                  Eszter
                  B1 (2004) és B2 (2007)


                  Új termékek érkeztek! http://dejavuvilag.hu/
                  Facebook, naponta frissül: https://www.facebook.com/dejavuvilag
                  Mamami topik: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=deja+vil%E1g[/SIZE]

                  Comment


                    #24
                    Paci, leírnád nekem a sütőben való alma aszalást pontosan? Nagyon érdekelne!!! Köszi!
                    Lili Eperke , Soma Bernát és Fanni Csenge anyukája
                    Aki aromaterapeuta is

                    Comment


                      #25
                      Dittácska igen, csak agyalok rajta hogy hol olvastam...ha megvan, jövök!!!
                      Utoljára szerkesztette Kockapaci; 2009.05.06., 14:28.
                      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                      Comment


                        #26
                        na itt is vagyok, nagymama házipraktikái a forrás:

                        almakarikák: ( a sütőt a kezdeti 40 fokról 60-70 fokra kell melegíteni majd a hőmérsékletet a vége felé ismét csökkenteni kell)

                        az almát megmossuk, meghámozzuk és a magházat kiszúró segítségével eltávolítjuk. a gyümölcsöt karikákra szeljük. a szeletek megbarnulását elkerülendő, sós vízbe tesszük (minden liter vízhez 1 teáskanál sót számítva), majd leöblítjük és szárazra itatjuk. a bambuszpálcikákat a sütő szélességének megfelelő méretűre vágjuk, ráhúzzuk az almakarikákat, beakasztjuk a sütőbe, és kissé nyitott ajtó mellett szárítjuk.
                        (6-12 óra)



                        sárga-, őszibarack és szilva aszalása: (nagyobb gyümölcsöket használjunk, mivel az aszalás alatt jelentős mértékben összezsugorodnak)

                        megmossuk a gyümölcsöt. a szilvát egészben hagyjuk, a sárga-, és őszibarackot megfelezzük és eltávolítjuk a magot. szárítás előtt a vászonkendőt a sütőrácsra terítjük , erre helyezzük a gyümölcsöt, a barackot a vágott felével felfelé.
                        (az őszibarack akár 38 óra is lehet)



                        felnégyelt körte:

                        a körtét megmossuk, meghámozzuk felnegyedeljük és eltávolítjuk a magházát. az áztatóvíz minden literjébe 1 ek ecetet öntünk és ebbe helyezzük a darabokat. kivesszük, megszárítjuk majd vágási felületükkel felfelé kendővel letakart rácsra helyezzük. 6-8 órán keresztül szárítjuk.




                        van olyan is h zöldség és gomba aszalása, borsó és bab aszalása, szárított borsó és bab főzése, hagymakarikák szárítása, gomba szárítása ha valakit érdekel
                        Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                        Comment


                          #27
                          juliabel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          ... Bármeddig eláll tartósítószer nélkül, ha a paradicsomokat teljesen ellepi az olaj, tehát érdemes nem a tetejéig tömni paradicommal, hanem egy-két cm-rel alatta abbahagyni.
                          Júlia, az aszalt paradicsom olaj nélkül nem áll el? A Fény utcai piacon vettem "szárazon" aszalt paradicsomot kb. két hete. Olyan rágógumi-szerű állaga volt elsőre, de ha egy darabig ázott joghurtban, akkor nagyon finom volt. Viszont elég sósnak éreztem, lehet, hogy ettől lett tartósabb? Nem tudom, mennyire sós a házilag aszalt paradicsom.

                          Comment


                            #28
                            Iszg:akkor sóval tarósították.valaminek kell,vagy só,vagy levegőtől elzárva olaj alatt..különben megpenészedne.
                            Réka
                            Botond '07.dec., Luca Villő '11.márc., és Zselyke a '13.novemberi "babaillat"

                            Comment


                              #29
                              egyébként nekem volt szerencsém kóstolni Juli aszalt paradicsomjait és hát mennyei volt!nyam-nyam
                              Utoljára szerkesztette kisgekkó; 2009.05.06., 17:27.
                              Réka
                              Botond '07.dec., Luca Villő '11.márc., és Zselyke a '13.novemberi "babaillat"

                              Comment


                                #30
                                Eszter, a sütőben aszalt kemény gyümölcsön vajon nem segít, ha kis tálkában vizet teszel a sütő aljára? Csak egy ideig.Mint a kelt sütiknél, kalácsnál.
                                Én még soha nem aszaltam, de elgondolkodtam már rajta.
                                Enni szeretem
                                HettiAncsa-3 húga és serpája

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X