Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Paleolit táplálkozás

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Mit ehetünk
    ez is a paleoihletről-sokkal jobban összerakva :

    Paleolit kaják

    Levesek (rántás, habarás nélkül, levesbetétek nélkül)

    * Húsleves (vagy hamis húsleves tökből a vegáknak)
    * Halászlé
    * Becsinált leves (zöldségek, hús párolva, majd felöntve, esetleg valamivel sűrítve /tojás, zabliszt, kókusztej/)
    * Krémlevesek zöldségből (kókusz, vagy zabtej és tojás a sűrítők)
    * Zeller
    * Hagyma
    * Fokhagyma
    * Spárga
    * Karfiol
    * Frankfurti leves (krumpli helyett paszternák, sárgarépa vagy semmi)
    * Gombaleves
    * Gulyásleves (csipetke nélkül, a krumpli helyett paszternákkal)
    * Gyümölcslevesek (saját anyaggal visszasűríteni, + kókusztej)
    * Karfiol leves
    * Kínai zöldség (káposzta, répa, zeller, chili paprika, petrezselyem, húsleves)
    * Spárga leves
    * Wang tojásos levese (ebbe paradicsom kell, ezért csak néha)
    * Zöldségleves
    * Borleves (bor, víz, xilit, tojás, fűszerek)
    * Bio boltokban lehet szemes zabot kapni, az talán elmegy levesbetétnek. Ha nem vagyunk szigorúak, akkor az üvegtészta (rizsből) is elmegy.

    Húsok

    * Húsok mellé köret: zöldség, gyümölcs nyersen vagy főve, párolva, sütve, kompótként
    * Almaszósz, főtt vagy sült hússal (almaszószt magával és esetleg kókusztejjel sűríteni)
    * Bakonyi szelet (bármilyen hús, gombás raguval)
    * Brassói aprópecsenye (paszternákkal)
    * Cigánypecsenye (a sült fehérrépa igen finom köret)
    * Csirke máj baconban
    * Csirke nyárs (szalonna, gomba, hagyma, esetleg zöldségek)
    * Csirke szárny sütve, rántva
    * Csirketorta (szalonna, csirke, alma, zöldségek /padlizsán, cukkini, tök/)
    * Fasírt, vagy scsevap (szódabikarbónától könnyű lesz)
    * Gombás pörkölt (sertés, csirke, pulyka)
    * Grill csirke készen, vagy sörös dobozon, illetve són sütve
    * Grillezett, előzőekben bepácolt húsok (karaj, csirkemell v. comb, szűzpecsenye, tarja, hal)
    * Grillezett kecskesajt
    * Hagymás rostélyos
    * Hentes tokány
    * Holstein szelet (natúr husi, tükörtojás)
    * Kijevi szerű pulykamell (a tölteték sajt, vaj, fokhagyma, sok petrezselyem,)
    * Körömpörkölt paszternákkal
    * Mozarellás csirke (a paradicsom, és a lágy sajt miatt ritkán)
    * Pörkölt (csirke, pulyka, sertés, marha, gomba, krinolin, tojás, csülök, köröm, vad, zúza, nyúl)
    * Rácponty (tejföl nélkül, esetleg zabtejszínnel), krumpli helyett paszternákkal, vagy répával
    * Resztelt máj (csirke, pulyka, sertés, lehet magyarosan is) paszternákkal, vagy zöldségekkel
    * Sült (csirke, lapocka, oldalas, csirke szárny, csülök, malac császárhús, kacsacomb, libacomb, tarja, oldalas, hal)
    * Székelykáposzta
    * Tehéntánc (füstölt sajt, vékony szalonna karajban, vagy szűzpecsenyében, paleósan bundázva, vagy kel levélben sütve)
    * Töltött csirkecomb (sonkával és sajttal a bőr alatt, ami lehet füstölt is) meggybefőttel
    * Töltött káposzta (rizs és rántás nélkül)
    * Vadas – marha, nyúl, vagy vad (Zsemlegombóc helyett spenótos zablisztes lapcsánka)
    * Zúza pörkölt

    Mit egyél mellé?

    1. A húsokhoz rengeteg savanyúságot, salátát, befőttet kell enni. (Dr. Légrády Péter)
    2. A befőttnek le kell önteni a levét, és citrommal kell meglocsolni.
    3. Elkészítéskor kacsa, libazsír, illetve szalonnából kisült zsír a jó.
    4. A salátára lenmagolaj, vagy szűz olíva, és citrom.

    Halak és egybek

    * Paleósan rántva, sütve, főzve, párolva, grillezve, pörköltnek
    * Naphal
    * Pangasius
    * Ponty
    * Hekk
    * Harcsa

    Köretek

    * Párolt káposzta (én 100 %-os alma lével szoktam öntözgetni párolás közben)
    * Pirított káposzta
    * Párolt zöldségek
    * Sült (grillezett) zöldségek (kontakt grillben nagyon jó)
    * Spárga párolva, vagy baconba göngyölve
    * Röszti zöldségekből
    * Almaszósz
    * Almapüré (esetleg körtével vegyesen), akár mikróban is elkészíthető, cukor nélkül is jó!
    * Zöldségpüré
    * Paszternák – püré, sült főtt
    * Retek nyersen
    * Kompót (körte, alma, szilva, meggy, cseresznye, lehetőleg diétás, azaz cukor nélküli leve helyett citrommal)
    * Parajpüréből, zablisztből, tojásból „tészta”, vagy „nokedli”
    * Lapcsánka zöldségekből, zablisztből

    Főzelékek

    * Kelkáposzta (krumpli helyett paszternák, saját magával sűrítve), vagy citromosan
    * Sárgarépa
    * Tök (hagymás alapon, a főzelék negyedével visszasűrítve, esetleg kókusztejjel)
    * Spenót (kókusztejjel)
    * Sóska
    * Karalábé
    * Vegyes (karalábé, sárgarépa, zeller, paszternák)
    * A főzeléket nem rántjuk, hanem kb. egynegyedét pürésítjük, és azzal sűrítjük. A vicc kedvéért tehetünk bele kókusz, vagy zabtejet.

    Egytálételek

    * Gombapörkölt (esetleg tojással)
    * Kocsonya
    * Kaszinótojás, francia salátával (tartár helyett csak majonézzel)
    Lecsó (tojással)
    * Muszaka (padlizsán, darált hús, besamel helyett sajtos kókusztejes öntet /sajtszósz?/)
    * Rakott kel (rizs és tejföl nélkül)
    * Szabolcsi töltött káposzta (a töltelék rizs nélkül) miután paradicsomos, csak ritkán
    * Töltött karalábé (rizs és tejszínes szósz nélkül, vagy ritkán)
    * Töltött patisszon
    * Vadas spenótos lapcsánkával

    Édesség (xilittel, steviával)

    * Paleo muffinok
    * Paleo palacsinta
    * Citromos, tejfölös, paleó piskótával (csak ritkán, sok gyümölccsel)
    * Rebarbara (vagy bármilyen bogyós gyümölcs) zselé (agar-agarral)
    * Pavlova torta (tejszín nélkül, gyümölcsökkel, csokival, karamellel vagy citrommázzal)
    * Habcsók dióval
    * Csoki torta liszt nélkül
    * Főtt zabpehely kakaóval, fahéjjal, édesítővel és gyümölcsökkel (aszalt is lehet). Ritkán!

    Saláták

    * Csirkesaláta (sült csirke, zöldségek, saláták, öntet)
    * Fejes saláta
    * Kínai csípős káposzta
    * Káposzta alma, zeller
    * Kovászos uborka
    * Medvehagyma
    * Rebarbara
    * Uborka
    * Téli saláták (ecetes uborka, almapaprika, dinnye, karfiol, mogyoróhagyma, atb.)

    Reggelik

    * Buggyantott tojás
    * Főtt, vagy sült debreceni, vagy virsli mustárral, vagy tormával
    * Hagymás rántotta (újhagymából is)
    * Provence-i tojás (ritkán a paradicsom miatt)
    * Rántotta (hagyma, kolbász, sonka, zöldségek, gomba, sajt, szalonna, stb.)
    * Sült paprika tojással
    * Füstölt főtt tarja ráolvasztott sajttal (mikróban is lehet)
    * Ham and eggs
    * Tükörtojás
    * Paleo muffin, vagy egyéb magunk sütötte finomság
    * Kemény tojás zöldpaprikával, uborkával vagy retekkel
    * Lágy tojás

    Én ezekhez általában zöldpaprikát eszem, és citromos mézes teát iszom. Uborkával is ehető, de reggel ne egyetek retket. (reggel méreg, délben étek, este orvosság).
    Megszokható.

    Liszt helyett:

    * Zabliszt (nem teljes paleonál)
    * Lenmag lisztje
    * Szezámmag-liszt
    * Porrá őrölt szárított zöldségek
    * Porrá őrölt szárított almaszirom (édesekbe)
    * Mandulaliszt
    * Gesztenyeliszt
    * Kókuszliszt

    Egyebek (- ha már megőrültél, és gyilkolás helyett valamit csinálnod kell)

    * Sajt chips (szeletelt sajt mikróban megsütve – zsírját veszti, és ropogós)
    * Kávé kókusztejjel (ha a huszadik, akkor koffeinmentes legyen)
    * Aszalt gyümölcsök (módjával)
    * Magok (kivéve földimogyoró)
    * Kókuszchips
    * Aszalt gyümölcs keserű csoki burokban (szilvát, és meggyet ettem, Isteni!)
    * Zabkása (zabpehely átmosva, áztatva, kicsit főzve, majd hozzáadva holland kakaó, fahéj, cukorpótló, esetleg gyümölcsök, de a nélkül is jó)
    * Meggybefőtt (és leöntöm a levét, le is mosom, majd citromlével, esetleg alma lével meglocsolom)
    * Almaszirom (natúr, és csokis is van, sajnos mindet meg kell enni, mert a levegőn felpuhul)

    Comment


      http://elmirapaleokonyhaja.blogspot....eo-csalad.html

      Ez egy tök jó kis összefoglaló arról, hogy általánosságban nem kerül többe paleón étkezni
      Zsófi, Léna (2010.03.10) és Sára (2012.06.29) anyukája

      Comment


        Köszi Zsófi!

        Köszi Georgina1!

        Elcsemegéztem

        Szegény anyósom, meg anyukám már nem bírja követni az étkek elhagyását nálam

        Tegnap kihágtam: capuccino + tejeskávé

        De ma újult erővel, és ráadásul100% paleokísérletbe fogok! No cukor, no hüvelyes, no lisztek....kihagytam valamit? Remélem nem.

        Mindenesetre megvolt a nap kudarca, így mielőtt újabb adag kókuszt dobnék ki, ím a helyzet:
        a recepteskv szerint beáztattam 24 órára a kókuszreszeléket vízbe, majd botmixerrel összemixeltem és szűrni kezdtem. Ööööö.....savanyú, mint a bűn! Mit kell másképp csinálni?

        Hűtőben kellett volna tartani? Vagy most olvastam olyat, hogy forró vízzel kell leönteni? meg h egy ek mézet is lehet bele tenni, dehát akkor se ilyen íze kéne legyen!! És meddig zárolható? És ha forró vízzel leöntöm és abban áztatom, aztán leturmixolom, akkor meddig lesz jó a hűtőben? És a kókuszzsír az, ami az edény faláról alig jön le?

        Mrs. Baker márkájú kókuszreszelék volt a boltban. Azt írja: vietnám. összetevők: kókuszreszelék, kén-dioxid. Akkor a kén a baj? (mert ilyet is olvastam, h az lehet baj.)

        És akkor most zabtejet csinálhatok házilag? És a kókuszt lehet adni pici babámnak? (azt olvastam, jó csecsemőknek hasfájásra, de ki tudja)

        Szóval ma ilyen gondjaim lettek. Valakinek van megbízható tejcsináló tudománya? :kuncsorgószmájli:
        Eladó kendő! (Didy, kék-fehér)

        Varrás, kötés, horgolás - ötletek, tapasztalatok, linkek

        Comment


          A napra gyakran bezöldül a kenyérben is amit sütünk, nem tudom miért de mi megszoktuk
          marica 3 poronttyal Levi (2007.02.19) Mirkó (2011.09.24), AnnaKamilla (2016.10.25) www.mamamibolt.hu

          Comment


            nekem a mandulatej tetszik, még nem csináltam, de egyszerűnek tűnik, és sok oldalon dícsérték.http://www.youtube.com/watch?v=f_LZOSezIjQ
            Az én kókusztejem nem lett savanyú, pedig hideg vízzel áztattam, és nem tettem hűtőbe, viszont csak 4 órát áztattam a cuccot.

            letelt az első paleo hét tej és lisztek nélkül így első nekifutásra még zab se volt, viszont virsli igen- most mintha még több is lenne a tejecske, remélem így is marad és eddig amit észre vettem, hogy tisztább a bőröm, kevesebb pattanás, száradás van rajtam
            Sajnos mi vegyes háztartás vagyunk, mert a férjem mégsem érzi magáénak ezt az étrendet-na ez az igazán drága.
            A savanyú káposzta az paleo? tudja valaki?

            Comment


              Nem TUDOM de gyanítom, h paleo! Nem látok benne semmi kivetnivalót. A savanyúkat a listádban is láttam, mint erősen javasolt köretet a kápi meg tuti jó!!
              Eladó kendő! (Didy, kék-fehér)

              Varrás, kötés, horgolás - ötletek, tapasztalatok, linkek

              Comment


                Igen a savanyú káposzta teljesen paleo, sőt még nagyon egészséges is mert tele van vitaminnal. A kókusztejhez én annyit tudok hozzászólni hogy szerintem igazi kókuszból a legjobb csinálni. Nekem kókuszreszelékből nem lett az igazi, olyan vízszerű lett, valószínű azért mert már abból már alapból gyárilag kisajtolták a kókusztejet.
                Rendes kókuszdióból viszont nagyon finom krémes lett, csak kicsit macerás kihámozni

                http://pocakpanna.blogspot.com/p/alapanyagok.html

                Pocak Panna tök jól leírja hogy hogyan lehet kókuszdióból tejet csinálni, meg egyéb jó tippeket is ad érdemes átböngészni az oldalt.
                Zsófi, Léna (2010.03.10) és Sára (2012.06.29) anyukája

                Comment


                  Ja és Anikó szerintem nyugodtan adhatsz Hangának kókusztejet, én szoktam Lénának és semmi baja nem lett tőle
                  Zsófi, Léna (2010.03.10) és Sára (2012.06.29) anyukája

                  Comment


                    Köszönet!!

                    Férjem megörült, h vehet igazi kókuszt Azt mondja egyedül nem tudná 'feldolgozni', de ha nekem is kell, akkor holnap megy és szed valahol

                    Micsoda rejtett vágyak buknak felszínre
                    Eladó kendő! (Didy, kék-fehér)

                    Varrás, kötés, horgolás - ötletek, tapasztalatok, linkek

                    Comment


                      georgina1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      nekem a mandulatej tetszik, még nem csináltam, de egyszerűnek tűnik, és sok oldalon dícsérték.http://www.youtube.com/watch?v=f_LZOSezIjQ
                      Az én kókusztejem nem lett savanyú, pedig hideg vízzel áztattam, és nem tettem hűtőbe, viszont csak 4 órát áztattam a cuccot.

                      letelt az első paleo hét tej és lisztek nélkül így első nekifutásra még zab se volt, viszont virsli igen- most mintha még több is lenne a tejecske, remélem így is marad és eddig amit észre vettem, hogy tisztább a bőröm, kevesebb pattanás, száradás van rajtam
                      Sajnos mi vegyes háztartás vagyunk, mert a férjem mégsem érzi magáénak ezt az étrendet-na ez az igazán drága.
                      A savanyú káposzta az paleo? tudja valaki?
                      Gratulálok, az eleje a legnehezebb Aztán egyre jobban belejön az ember és már nincs megállás
                      Amúgy nálunk is a férjem kezdetben ellenállt elég erősen, a mai napig el sem olvasta a könyvet mert hogy ő nem ér rá ilyesmire Viszont időközben egyre jobban belefolyt ő is, úgy hogy sütöttem főztem mindenféle finomat, ő meg rájött hogy nem is olyan rossz. Az elején persze még vette a kenyerét reggelire, és néha lázadásul főzött tésztát de mára már csak hébe hóba hág ki a munkahelyén vagy vendégségben.
                      Ja és nagyon ki volt az elején ettől az egész hülyeségtől és elég sokat vitáztunk is de mára vagy beletörődött vagy rájött hogy nem is olyan rossz (pl. fogyott több mint 10 kilót úgy hogy világéletében ezzel küzd, most meg amellett hogy rengeteget eszik, nem figyel oda a mennyiségekre könnyűszerrel leadta).
                      Úgyhogy fel a fejjel még simán lehet hogy a férjedet is meglehet győzni.
                      Zsófi, Léna (2010.03.10) és Sára (2012.06.29) anyukája

                      Comment


                        Én nagyon lelkesen vágtam bele, és rögtön a mélyvízzel kezdtem, és tök jó volt. Most egy hétig nem vagyok otthon, és a vendéglátómmal elég ciki megtenni azt, hogy nem eszem, amit ad. Szegényke meg azon parázik, hogy mit adjon nekem. Úgyhogy ez a hét elúszik (igazából nem esett jól vacsira a kenyér, de lehet, hogy csak azért, mert Svájcban más kenyerek vannak, mint otthon), ennem muszáj, és bár hoztam némi kaját az útra, amiből idefelé a vonaton alig fogyott, de nem lesz elég egész hétre (visszaútra is kell hagynom). Szóval ez van. Remélem, majd hazatérve újult erővel folytathatom.
                        Timi Csabi(2007.08.) Hangi(2012.08.) Kincső(2017.04.)
                        Költözés előtti kiárusítás, mindenfélék, keresd a topikjaimat https://mamami.hu/forum/images/smilies/smile.png

                        Comment


                          Én is lelkesen olvasom itt az ötleteket. Viszont 1 hete minden nap pirítóst reggelizem, mert volt egy hányós mizé ami elkapott (nem vírus, valószínűleg a baba volt nagyon fenn), és kizárólag ettől nyugodott meg a gyomrom (meg tejtől). Hát ez van. Régen ettem életemben ennyi kenyeret, mint mostanság.
                          A paleós ebédek maradnak (néha azért van kivétel), a zöldség-gyümölcs-husi kombináció alapvetően nagyon jól bejön nekünk.
                          Vera, két lány (2008, 2011) anyuja
                          türelemjáték

                          Comment


                            Qbogizmo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Köszönet!!

                            Férjem megörült, h vehet igazi kókuszt Azt mondja egyedül nem tudná 'feldolgozni', de ha nekem is kell, akkor holnap megy és szed valahol

                            Micsoda rejtett vágyak buknak felszínre
                            az ősi ösztön

                            Comment


                              filoméla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Én is lelkesen olvasom itt az ötleteket. Viszont 1 hete minden nap pirítóst reggelizem, mert volt egy hányós mizé ami elkapott (nem vírus, valószínűleg a baba volt nagyon fenn), és kizárólag ettől nyugodott meg a gyomrom (meg tejtől). Hát ez van. Régen ettem életemben ennyi kenyeret, mint mostanság.
                              A paleós ebédek maradnak (néha azért van kivétel), a zöldség-gyümölcs-husi kombináció alapvetően nagyon jól bejön nekünk.
                              nem baj szerintem, a könyveben is azt írja, hogy ez hosszú távú program. a terhesség elejétöl ezt az étrendet követed?
                              eddig hány kg ment föl? olyan kíváncsi vagyok, h ez mennyire más súlygyarapodást eredményez. nekem a végére a sima étrenddel 18 kg többlet volt, amiből a szüléssel 10 ment le. azóta viszont a szoptatás alatt nagyon gömbölyűre híztam, kár hogy nem előbb kezdtem ezt a paleos evést.

                              Comment


                                hellot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Én nagyon lelkesen vágtam bele, és rögtön a mélyvízzel kezdtem, és tök jó volt. Most egy hétig nem vagyok otthon, és a vendéglátómmal elég ciki megtenni azt, hogy nem eszem, amit ad. Szegényke meg azon parázik, hogy mit adjon nekem. Úgyhogy ez a hét elúszik (igazából nem esett jól vacsira a kenyér, de lehet, hogy csak azért, mert Svájcban más kenyerek vannak, mint otthon), ennem muszáj, és bár hoztam némi kaját az útra, amiből idefelé a vonaton alig fogyott, de nem lesz elég egész hétre (visszaútra is kell hagynom). Szóval ez van. Remélem, majd hazatérve újult erővel folytathatom.
                                mióta csinálod ezt az étrendet?

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X