Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Pelexikon (wikipelenka)

Összecsuk
Kiemelt topik
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Köszönöm hogy összeszedted nekem joys, de ez így nekem még mindig nehéz. Várom nagyon hogy valaki megdobál márkákkal és hogy a DM-es folyékonyok közti különbségről mesél nekem valaki. Aki ismeri ezek közt a különbséget, kérem mondja el.
    eladó ruhák itt: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=83317
    és itt: http://mamami.hu/forum/showthread.php?t=81763

    Comment


      én használom a kéket is, illetve a zöldet, de a pelusokhoz leginkább a Noritot. A Bip szenzitívre allergiás a fiókám! A sportrózsaszín Dmest még nem láttam a mi déjempolcainkon.

      Comment


        na jó, én Dreft babyt használok. az illata miatt. mivel mosóparfümünk nincs, ecettel öblítünk, így kerülöm el, hogy penetrás szagú legyen a pelus. nekünk bevált.
        L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

        Comment


          Hálistennek megint van sok kezdő moshatós, nekik hozom ezt a topikot most előre, illetve javaslom nézzétek meg a másik hasznos topikot is: http://mamami.hu/forum/showthread.php?t=28382

          Comment


            mmmmmmmmmmmmmmmmm
            Utoljára szerkesztette violetta; 2012.02.26., 09:06.

            Comment


              hát nem igazán értem miéért akkora szám összevarrni a külsőt, a nedvszívó betéttel (vagy bepatentolni) és a tetejére tenni egy polárt ami szárazon tart. A kakifogót így is eldobhatóban adják mellé, pedig azt lehet moshatóban is kapni, készíteni (vékonyka polárból).
              Mindezt egybevarrva tudja az Imse AIOja! sőt ha jól láttam a mamami boltban az új pop-in is tudja: bepatentolható nedvszívó összehajtható betét aminek egy sávja polár, az a sáv ami a popóval érintkezik.
              VAGY valamit rosszul értelmezek a kérdésben?
              Utoljára szerkesztette redy; 2011.12.17., 12:28.

              Comment


                mmmmmmmmmmmmmmm
                Utoljára szerkesztette violetta; 2012.02.26., 09:05.

                Comment


                  AI3

                  itt van egy AI3, nekem ebből az derül ki, hogy 3 anyag van összeépítve, amit Te raksz egybe: a peluskülső, a bepatentolható betét, és az erre patentolható szárazontartó + adnak hozzá 2 db eldobható kakifogó papírt ajándékba.
                  Youtube-on azt mutatja, hogy újszülötthöz elég lehet csak a szárazontartót bepatentolni...
                  Utoljára szerkesztette redy; 2011.12.17., 19:03.

                  Comment


                    Majd én felhozom.

                    Comment


                      kam patentszínek

                      kam patentszínek

                      Comment


                        ???

                        jó az új avatarod Redy
                        L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

                        Comment


                          köszi
                          két új van, az AI3 és a kam patentszínek, utóbbi inkább a varrósoknak, vagy csináljak az első hszben egy varrósarkot?

                          Comment


                            összegyűjtöttem jópár féle belső pelust és betétet. Ha beáztatom és lemérem azonos módszerrel, mennyit szívnak szerinted lenne értelme ide betenni?

                            ugye nem biztos, hogy ennyit a gyerekből is felszív, de mondjuk látszódna a különbség 1 mikroszálas betét meg egy frottír belső között - vagy nem -
                            gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

                            Comment



                              maximálisan támogatom hogy bekerüljön ide
                              és a módszert is írd le, meg h hány gramm szárazon az anyag.
                              ezt amúgy is érdemes lenne gyűjtögetni, amióta Bori elkezdte számolni a prefi súlyát kedvet kaptam én is méricskélni

                              Comment


                                redy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                                maximálisan támogatom hogy bekerüljön ide
                                és a módszert is írd le, meg h hány gramm szárazon az anyag.
                                ezt amúgy is érdemes lenne gyűjtögetni, amióta Bori elkezdte számolni a prefi súlyát kedvet kaptam én is méricskélni
                                jah hát úgy gondoltam, hogy típus (méret)-szárazon súly- áztatás után súly
                                gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X