Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hajtka Mei Tai és takaró

Collapse
X
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Zsófi, írok pü-t!
    Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

Comment

Zsófi! Sajna nekünk a du-ok nem jók, még hosszút alszik Imi. Ha adsz egy számlaszámot, akkor már utalom is az árát!
      Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

Comment

Zsófi, itt vagyok, mindjárt döntök, csak most újra át kell néznem a nekem tetsző anyagokat.

Illetve az még a kérdésem, hogy a táskához és az övtáskához is hozzájönne a + 2000 Ft, vagy összesen lenne annyi?
        Szilvi, Keve és Sári anyukája

Comment

Kész, feladom. Nem tudok választani. Ha összesen 2000 Ft a plusz, akkor maradjon az eredeti választásom.
          Szilvi, Keve és Sári anyukája

Comment

Sian eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Zsófi!
            2. Ez még eladó?
            http://www.hajtkabolt.zoka7.fotoalbu...ureid/11547438
            Mert akkor, lehet,hogy inkább ezt kérném és nem kellene várnom...
            Hú, most a szívemhez kaptam, a Zarás övtatyó... Csak sajnos most nincs rá keret...
            Mara (2009. május 6.) és Marci (2012. március 11.)
            A mi mesénk
            Értékelj, kérlek, ha üzleteltünk

Comment

zoka7 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Tényleg hihetetlen. De még ennél is hihetetlenebb, hogy amit elrontottak 10 db-ot, azt én kifizettem, mondván már ki lett állítva a számla. Gondoltam, a következő adagot ingyen megcsinálják, hiszen ők hibáztak. Erre megjött az újabb csomag, benne ugyanúgy egy újabb számla.. Nem volt még lelki erőm írni nekik. Lehet, hogy megkérem majd a férjem, hogy hívja fel őket, ő olyan jól beszél.. Tuti, hogy nem fizetek duplán.

Azért ez nem semmi Ezek tényleg nem normálisak. Mondjuk az már rekordok könyvébe mehetett volna, ha annak ellenére is elrontják, hogy Te lerajzoltad egy papírra és a papírt az anyagra illesztve jelölted ki nekik a hímzés helyét...

Comment

Igen,eredetileg én egy zara levender kendőre vágytam nagyon,de akkor még elérhetetlen volt,mostanra meg már jobban bejön az MT és a csatos.Legalább övtatyóban meglenne az álom Legalábbis ezzel győzködöm magam, hogy most ezt muszáj lenne

Comment

Nekem is nagy szerelem a levendula, csak nem igazán használom... Én is inkább csatost használok. De a karikás használata nagyon bejött, így lehet, hogy majd belőle is az lesz és a leeső anyagból lesz majd valami-esetleg övtatyó
                  A mi mesénk

Comment

Zsófi! Három a magyar igazság...

Ebből az anyagból fekete pánttal szeretnék egy újabb övtatyit.
                    (Igazából a kék-barnát a fekete -piros-ezüst dolgokhoz nem lehet ugyebár felvenni...)

Mikorra lesz kész? (Esetleg van olyan anyagod, amit nem kell rendelni és ezüst-fekete-fehér-piros/lila/pink stb. kombináció?) Vagy esetleg a levendula Zarából nem maradt annyi? Mert az tetszene nagyon csak fekete pánttal.
                    Last edited by Timka; 2010-07-11, 01:33.
                    Timka &Tsai :Sza-Ba-Do-n szárnyalok

Comment

Zsófi! Szokás szerint zsong a fejem az anyagnézegetéstől! Holnapra megálmodom! Mindenképp szeretném az övtáskát, írok holnap!!!!
                      Ha ezt szeretném mégis, akkor az nagyon bonyolult leszedni, és a másik pántra átenni? Olyan szépen meg van varrva, nem gond az neked? Amúgy ezen hogy hogy nincs Hajtka márkajel?
                      Esetleg Te nem tudsz ajánlani a mei tai-om ismeretében? A multkor is mennyit tökölődtem vele, és az lett a befutó, amit Te mondtál! Hogy én, hogy imádom ezt a mei tai-t!!!
                      Ági

Comment

Timka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Zsófi! Három a magyar igazság...

Ebből az anyagból fekete pánttal szeretnék egy újabb övtatyit.
                        (Igazából a kék-barnát a fekete -piros-ezüst dolgokhoz nem lehet ugyebár felvenni...)

Mikorra lesz kész? (Esetleg van olyan anyagod, amit nem kell rendelni és ezüst-fekete-fehér-piros/lila/pink stb. kombináció?)
                        Hű Timka, nagyon vagesz cuccaitok lesznek

Comment

Sian eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Igen,eredetileg én egy zara levender kendőre vágytam nagyon,de akkor még elérhetetlen volt,mostanra meg már jobban bejön az MT és a csatos.Legalább övtatyóban meglenne az álom Legalábbis ezzel győzködöm magam, hogy most ezt muszáj lenne
                          Megértelek!!! Nekem a MT lett zara levendulából! Természetesen Hajtka!
                          Dia hordozná Fanni hercegnőt, ha ő nem akarna inkább sétálni...

Comment

dhazai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Dia, mennyi anyag kellett a mt-hoz?
                            A mi mesénk

Comment

dhazai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Hűűű,tudnál képet mutatni róla?

Comment

Szia Zsófi!

Küldtem megrendelős privit, nézz rá kérlek!

Köszönöm!
                                bebe vagyok L.J. mamája

Comment

Betöltés...
                                X