Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

BelinBolt-hordozóstáskák,gyerekhátizsákok, babadolgok, ajándéktárgyak, textilből kész

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    BelinBolt-hordozóstáskák,gyerekhátizsákok, babadolgok, ajándéktárgyak, textilből kész

    Akció
    Sziasztok!
    Nálam kézműves, egyedi tervezésű táskákat, neszesszereket, gyerek hátizsákokat találsz. Lassan 13 éve készítek a mamamiknak mindent, amire szükségük van és széppé teheti a mindennapjaikat.
    Honlapom
    Magamról pár szó itt olvasható.
    Ha szeretnél magad is kézműveskedni itt van pár fotós leírásom.
    Vásárlóim írták






    belinbolt@gmail.com
    Köszönöm, és várom leveled, üzeneted
    Utoljára szerkesztette belin; 2021.04.13., 14:41.
    Judit 3 fiú (9,6,2) anyukája.BelinBolt-egyedi táskák, hátizsákok,hordozóstáskák,dekorációsdolgok.Galéria.BelinBolt/Facebook

    #2
    Reklámozom kicsit Belint! Sztem a képek önmagukért beszélnek
    Ígérem, lesznek még akciós képek, csak nem volt még lehetőségem..
    Utoljára szerkesztette rasmia; 2009.10.08., 18:19.
    Dius vagyok
    Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

    Comment


      #3
      Mennyiért vállalod az Mt és táska készítést?
      Nagyon szépek a kezed munkái!!!
      Én úgy irigyellek!!!
      A kedvencem a klubbos MT lett és Julinka hordozója.
      Hiszen te formáltad bensőm, s anyám méhében te szőtted a testem. Dicsőítlek téged, mert olyan csodálatosan alkottál, és tudom jól, milyen csodálatos minden műved!
      Meseterápia

      Comment


        #4
        Húú Belin, nagyon szépen fűzöd-tűzöd a cérnát
        és nagyon szépek a színeid, mintáid, gratulálok!
        várom a gyönyörűségeket!
        Anna
        •••••••••••••••••••
        Vince, Juli, Verocska

        Comment


          #5
          MT

          Elsőként ezt a virágos kis MT-t hoznám. Bélelt mindenhol, pántjai 170-esek, dereka 165, body 50-szer 40 cm.
          Moható gépben, vasalható.
          Filcrátét a díszítés. Lila kord és szürkevászon(a képen halványlilának tűnik, de nem az), kapucni pátjai rövidíthetőek, ha hosszúnak találod.Tervezek hozzá egy táskát is, hamarosan az is jön.Ugyanilyen színvilággal, mintával.

          ELKELT
          Utoljára szerkesztette belin; 2009.03.14., 15:12.
          Judit 3 fiú (9,6,2) anyukája.BelinBolt-egyedi táskák, hátizsákok,hordozóstáskák,dekorációsdolgok.Galéria.BelinBolt/Facebook

          Comment


            #6
            Belin! Meg fogom kérni Kattixot, h zárja be a topicod, m csorog a nyálam a gyönyörűségeid után!!!
            Dius vagyok
            Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

            Comment


              #7
              Hát ez nagyon-nagyon gyönyörű!!!! Miért nincs nekem kislányom???
              Hiszen te formáltad bensőm, s anyám méhében te szőtted a testem. Dicsőítlek téged, mert olyan csodálatosan alkottál, és tudom jól, milyen csodálatos minden műved!
              Meseterápia

              Comment


                #8
                Rasmia! De jó, akcióban is látni
                Katanya: attól függ mennyire babramunka
                dka: köszönöm a dícséreteket
                Katanya: mikor készen vagyok nehezen válok meg tőlük
                Judit 3 fiú (9,6,2) anyukája.BelinBolt-egyedi táskák, hátizsákok,hordozóstáskák,dekorációsdolgok.Galéria.BelinBolt/Facebook

                Comment


                  #9
                  Szia Belin! Gratulálok a sok szépséghez amit készítesz! Már korábban is nézegettem a blogodon a mesebeli hordozóidat meg a többit . Csodaszépek!
                  Utoljára szerkesztette bagirami; 2009.01.10., 09:46.
                  Gabi

                  Comment


                    #10
                    Rasmia! Úgy tűnik ezt szereti Luki. Autómániás lesz?
                    Gabi

                    Comment


                      #11
                      Gyönyörű dolgokat varrsz, már régebben is bekuksiztam a blogodba. Gratulálok!!!
                      Szeretnék egy táskát, olyat amibe befér váltópelus, személyes cucc és nem csúszik le a vállamról sem. Jelenleg a bbkocsi táskáját használom, de nem elég hosszú a pántja, hogy keresztbe vigyem elöl, ráadásul randa is.
                      Marina+3 (22,18, 7)

                      Comment


                        #12
                        én is jöttem dícsérni Belin munkáját: a podegi remek nagyon szeretjük, ebben még apa is tud hordozni (fel tudom rá kötni rendesen) kényelmes hordozni benne és minőségi munka!
                        Viki
                        Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                        Comment


                          #13
                          Gratulálok, gyönyörű!!! És baráti az ára is!!!
                          Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                          "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                          Comment


                            #14
                            Hát, velem megígértette apa, hogy egy darabig nem szerzek semmit, ami kendő vagy hordozó vagy arra hasonlít, de egy olyasmi podegiért, mint Lukié, szívesen megszegem az ígéretemet. És apának egy szava sem lehet, mert podegink még tényleg nincs
                            Szóval tudom, h most azt a gyönyörű MTt akarod eladni, de azért lehetne szó egy podegi-rendelésről? Léééééééccccciiiiii!
                            Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
                            Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

                            Comment


                              #15
                              szia Belin!

                              én is nézem a blogod, gyönyörűek a munkáid. egy szép pelusis táskának nagyon tudnék örülni kis pénztárcával, jaj nekem!!
                              [COLOR="Green"]Andi és a fiúk: Beni és Barni

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X