Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Szoptatós ruha -kell-e nekem ilyen?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Szoptatós ruha -kell-e nekem ilyen?

    Akció
    Régóta nézegetem a szoptatós ruhákat. Csinosak, helyesek. De az áruk egy átlagos ruhánál pont annyival több hogy meg kell fontoljam a vásárlást.
    A másik ami eltántorított még, hogy annyira kevés ideig használjuk a szoptatós ruhákat. Féltem, nem használnám ki. Ez a kis idő májusban már a hatodik év lesz
    Most ezeken a dilemmákon túlléptem, már csak a gyakorlati rész érdekel. Kis cicivel, nagy cicivel milyen ruhát érdemes venni? Illetőleg ami átlapolós vagy amiből kibújtatható a cici, nem nyúlik ki nagyon (csúnyán) a szoptatás alatt?
    Gyertek, írjatok tapasztalatokat, beszerző helyeket, márkákat
    "Azé a világ, aki teleszüli"
    2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

    #2
    Én nem szeretem a félrehúzósat.nekem a legszimpatikusabb,mikor felülröl takarja még egy réteg.ez szoptatáskor takar is kicsit és jól is néz ki (szerintem).különbözö hosszuságú lehet a felsö réteg,látványos tud lenni

    ​​​​​​de ezt szerintem simán hordhatod akkor is,ha nem szoptatsz.
    Utoljára szerkesztette gkop; 2017.10.21., 09:48.

    Comment


      #3
      https://mamamibolt.hu/ruhazat/6023-b...-nyakkal-feher
      persze ennyiért én se tudnám megvenni,de ilyen fazonra gondoltam.

      Comment


        #4
        Nekem pont ruhám nincs, csak olyan, ami alkalmas szoptatásra is. Ezek még újonnan is olcsóbbak, mint a tipikus szoptatós.
        Hát, muszáj márkát írnom, a H&M-es minőség vacak. Nem minden cuccuk az, de van egy jó pár felsőm tőlük és biza kinyúlik. Szopiztatás után próbálnád visszahelyezni a dolgokat az eredeti állásba és a dekoltázs megnyúlt. Frissen mosva szépen rásimul oda ahová kell, de egyszeri használat után is úgy néz ki, mind ha kutya szájából húzták volna ki. Ezek az átlapolós felsőik. A többivel nincs gond. A boob tuti! Viszont az ára is az. Én nagyon, de nagyon akciósan vettem egy outlet oldalról felsőket (csak 2 féle volt az én méretemben, extrán mérethiányos, szóval nagyon ki kell fogni) 3500-4000Ft értékben, de most már csak 6-7e körül látok felsőket. Ruhát meg drágábban. Viszont cserébe tuti megbízható a minőség.
        Sokan a turit ajánják. Ha van türelmed és időd hozzá, akár még szerencséd is lehet. Nekem sajna nincs türelmem hozzá. Ha jönne velem valaki, lehet, hogy a közös bandázás meghozná a kedvem hozzá (ez most nem felhívás volt keringőre, mert így pocakosan ezer%, hogy be nem teszem a lábam egy turiba, de máshová sem)
        A H&M abból a szempontból (és csakis ezért veszek még onnan cuccot), mert tök kényelmesen itthonról tudom intézni a vásárlást, és, ha van akció+ingyen szállítás, akkor tutira megéri.
        Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

        Comment


          #5
          A Hm -nek vannak szopis trikóik,azokkal én elégedett vagyok,illetve egy olyan fazonom van,amit én ajánlottam de az eleve lenge anyag,nem nyult ki
          a trikókat is ki lehet fogni akciósan,egyébként az sem olcso,de érdemes figyelni, gy akran akciós. De azzal meg az van,hogy rá kell venni még egy felsöt,legalábbbis szerintem inkább fehérneműnek számít.
          http://m2.hm.com/hu_hu/productpage.0433877001.html

          Comment


            #6
            Ilyenek vannak nekem is. Én önmagában hordom
            Nekem az átlapolós felsőkkel van csak gondom. A többi tökéletesen működik.
            Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

            Comment


              #7
              gkop-hoz csatlakozom, ilyeneket hordok pár éve állandóan. Nyilvános helyen (szolidabb) és éjszaka (nem fázom, nem kell "keresgélni", felhúzogálni, stb) nagyon sokat segít. Akciósan és használtan vettem őket, újonnan én sem adnék értük ennyit.
              erzsi - és J herceg (2011.aug.25.) és K hercegnő (2012.nov.2. VBAC baba) és P herceg (2015.márc.19. osz-2VBAC) és M hercegnő (2016.júl.28. 3VBAC)

              Comment


                #8
                Az átlapolóst én is gondoltam.hogy kinyúlik, volt hasonló elven mőködő ruhám. Nem tudok most bővebben irni itt zizeg a gyerek mellettem. De tök.jók amiket írtatok. És itthon még én is trikót viselek.
                "Azé a világ, aki teleszüli"
                2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                Comment


                  #9
                  Telen is trikot? En fazos vagyok! De tipp meg johetne. Vagy sk keszitheto video!
                  Kriszti

                  Comment


                    #10
                    Én is fázós vagyok, de fával nem tudunk úgy fűteni h. csak 23 fok legyen, így trikóba vagyok télen is mert olyan meleg lesz.

                    Szopis ruhának még amit annó használtam a pánt nélküli ruhák, s fölé egy póló. Ugyanazon az elven működik mint sok szoptatós ruha.
                    "Azé a világ, aki teleszüli"
                    2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                    Comment


                      #11
                      en a harmadik gyerekemet szoptatom es abszolut lelkes hive es hasznaloja vagyok a h.undemes szopis trikoknak es felsoknek. triko rovid ujju hosszu ujju mindegy. az atlapolos nem nyulik ki annyira hogy hasznalhatatlan legyen es van egy felso retege ami diszkret szoptatast biztosit. en ha szoptatok akkor hidegben is csak kardigant hordok mert az kigombolhato elol. A ruhafelhuzogatos tipusu szoptatast bevallom sosem tudtam ertelmezni probaltam de szamomra rendkivul kenyelmetlen es ertelmetlen. mindenem kint van a derekam hasam stb a gyerek fejere meg ramegy egy adag ruha. nem az en mufajom. ja es mi allandoan vagyunk valahol jovunk megyunk szoval a nap nagy reszeben hazon kivul szoptatok. szoval szopis felso es ra idojarasnak megfelelo vekony vastag mikor milyen kardigan vagy akar kardiganok. nekem igy bevalt.
                      Kriszti az a.liexpressen is lehet fillerekert szopis felsoket venni arra figyelj hogy egy szammal nagyobbat. Ja es persze nem lesz olyan jo minosegu de a celnak megfelel
                      Utoljára szerkesztette Yettap; 2018.10.10., 16:21.

                      Comment


                        #12
                        ja a h.undmeseket mindig kiarusitasban veszem ugy abszolut normal ara van.

                        Comment


                          #13
                          Koszi Kriszti!
                          Kriszti

                          Comment


                            #14
                            alin most néztem kb 5-6 euro talán egy poló
                            Kriszti

                            Comment


                              #15
                              dollar es mar 3-4 ert vannak jok

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X