Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

negatív beszólások - frappáns válaszok (szoptatás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    - nem szeretem a hordozót, babakocsiban fogom vinni!
    - és ezt Manóval is megbeszélted? Ő melyiket választotta?
    Szilamér Indr (2013.01.14)
    gyógynövények, pozitív gondolatok, egészség
    web, IT, fotó

    Comment


      sziasztok! voltunk dokinal begyűjteni a 4 hónapos oltásokat es a vitaminokra esett a szó, akkor vilagositott fel a doki, hogy ha csak szopiztatok akkor tovabbra is kell a K vitamin mert azt csak akkor termel a szervezet ha a masik belflora is kialakul, ami a hozzataplalaskor történik. kérdésem: ti is továbbra is
      adjátok a K vitamint? Kicsit gyanus hogyha a szervezet nem termel kell e, vagy azért kell mert en nem viszek be eleget, mint a d vitamin? bocsi a buta kérdésért, lehet hogy csak nagyon tudatlan vagyok... de érdekelne, hogy ez egyedi vagy általános hozzáállás...
      Klári (anya) Máté (apa) Kinga (2013.04.18.), Domonkos (2015.06.24.) és Zsófi (2017.03.08.)

      Comment


        upsz most latom, hogy másik topikban vagyok, kell nekem nem egyszerre tobbet olvasni... bocsi
        Klári (anya) Máté (apa) Kinga (2013.04.18.), Domonkos (2015.06.24.) és Zsófi (2017.03.08.)

        Comment


          Ide teszem 2009.es bejegyzésemet. Látható, hogy a viláőg nem halad előre tök mindegy, hogy az őskorban, a középkorban, vagy a legújabbkorban élsz-e keleten, vagy nyugaton. A rokonaidtól a sok okosságot akkor is végig fogod hallgatni:
          Madamrekamé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Mondjuk, ha én a családomra hallgatok már rég nem szoptatok szerintem. Nekem nem voltak szopi gondjaim a kórházba, ott ment és nem is kérdeztem semmit. Megmondom, hogy irodalmat sem olvastam semmmit, mert azt gondoltam szoptatni olyan természetes dolog, itt a Mammamin olvasgattam ezt azt terhesság alatt, de akkor még az embert nem is annyira köti le ez a szopitéma. De miután kijöttem a kórházból szóval megállíthatatlamn volt a jótanácsözön (egyszer ezeket egy másik topikba már leírtam, most csak kibővítem):
          -Mi lesz ha elfogy a tej?
          -Miért kell 17percenként szoptatni?
          -Ugye majd beálltok a 3órás rendszerre, utánna meg a 4órásra?
          -Biztos azért szopizik annyit mert kevés a tejed?
          -Biztos azért sír mert túl sok a tejed és túlterheled a kis gyomrát?
          -Csak cuppog rajta?
          -Csuklik. Adjunk neki teát nekem se múlik el a csuklásom tejtől....De legalább egy kis vizet.
          -Már 3hónapos kortól lehet adni bébiételt, ha majd már nem lesz tejed.
          -Csak nem náthás vagy? Betegen nem lehet szoptatni, beteg a tej.
          - Azt a kevés beteg tejet adod a gyereknek.
          - Csak nem megint szoptatni akarod? Vera nem vagy normális.

          Szóval engem a hat hónapja folyamatosan cumisüvegekkel kergettek. Most áttértek a fél narancsra, meg banánra.
          Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

          Comment


            3. Gyereknel is elojott higy azert sir (2hetente egyszer) mert biztos hig a tejem es ehes....
            Ofkoz a gyerdk hurkainak szama ezt az elmeletet tamasztjak ala. Szegeny ehezo...
            Semmi sem valtozik...
            Vikk vagyok, 35eves, durvan net fuggo (V, G, L)

            Comment

            Mamami portál footer

            Összecsuk

            Friss bejegyzések

            Összecsuk

            Cikk a mamami portálról

            Összecsuk

            szivárvány
            Betöltés...
            X