Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kérdések zöldfülű textilpelenkázóktól 5.0

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Vombat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én épp mostanság szeretnék rendelni bambuszos babylandeket. (aliexpressen vannak) Anno ezeket szerettük. Bár igaz, hogy egy idő után combnál elkezdtek ereszteni. Egyrészt a zsebes típus eleve nem bír annyit. másrészt egy kicsit szét is vált ott a PUL-ja. Viszont nekem az a tervem vele, hogy ha ez is történne megint velük, akkor egész egyszerűen csak belső pelussá átminősülnének. Mivel ennek a típusnak pamutos a külső rétege is, ezért nekem nincs ezzel ellenérzésem, hogy így használjuk, de majd elválik...
    Azt vettem észre, hogy a kínai pelusok közt bővült a választék. Régebben szinte kizárólag csak egyméretes zsebes pelusok voltak. Most pedig már látok újszülött méretű zsebeseket, külsőket, belsőket, gyakorlatilag mindent. Most ezen (is) gondolkodom:
    https://www.aliexpress.com/item/Bamb...2-73f465749a29
    Ha ez tényleg bambuszos és plüss, ahogy írja, akkor jól hangzik. Csak nem akarok koppanni, hogy esetleg 100% műszálas plüssből van a leírás ellenére, mert az csak akkor derül ki, ha élőben látom. Esetleg valaki rendelt már ilyen pelust?
    Én olyat vettem aliról ami csak belső pul nélkül. Kép alapján ez a típus,eladó az tuti más volt. Nekünk nagyon bejön. Csak ezt használjuk, átálltam rá teljesen. alapból belső -külső párti vagyok. Nagyon puha anyag, plusz belső nekünk bambuszos, nagyon jó nedvszívó. Alkalmankénti szárítógépet mint most egy hetes eső alatt is bírja,nekem ez is szempont volt. Ár- értékben nekem most ez a csúcs egy ideje. De azért tudjuk milyen az ali, több mint féléve rendeltem, ki tudja azóta hogy készül ez a típus.

    Comment


      Sziasztok! Nézegettem a plexikont, de nem találtam infót. Nem tudjátok, hol, ki tudna Budapesten BM külsőt újra gumizni? Köszönöm!
      Fruzsi - Zsófi (2013. 01. 25.) anyukája

      Comment


        barmelyik varrono vagy ismeros aki tud varrni es van varrogepe nem egy bonyolult muvelet

        Comment


          Köszönöm! Nem kell különleges bánásmód hozzá a PUL miatt, nem romlik el a nedv-záró képessége?
          Fruzsi - Zsófi (2013. 01. 25.) anyukája

          Comment


            hat eleve sima varrogeppel varrjak ezeket ami fontos lehet az az hogy ne legyen tul vastag a tu amivel varrjak. meg hat nyilvan a bontasnal extra ovatosnak kell lenni. en pelust mar varrtam de gumit meg nem csereltem gyari pelusban de sokan csinaljak hatha valaki erre teved es tud jobb tanacsot tippet adni.
            ha biztosra akarsz menni erdemes lenne valamelyik magyar peluskeszitot megkerdezned szoktak ilyet vallalni.
            nezd itt egy lista ugyan egy eves nem naprakesz de remelhetoleh atobbseguk meg aktiv
            https://blog.aproka.eu/2017/01/04/ha...hon-mosipelust

            Comment


              lányok, történelmi pillanat tanúi lehettek hozzájutottam egy vékony zorb betéthez, zsebes pelusba. hogy használjam, hogy meglegyen az az igazi "wow"-élményem? a blueberry hajtogatós betétei nálunk atombiztosak, szóval a zorbnak gyak. csak akkor van értelme, ha magában bír 3 órát.
              a másik, hogy érzékeny valamire a mosásban?
              Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
              Kelleni fog még egy macska

              Comment


                Yettap, köszi!!! Nem tudom ezt az új felületet használni, így nem idéztelek.
                Fruzsi - Zsófi (2013. 01. 25.) anyukája

                Comment


                  OK. most hivatalosan is hanyattestem. A Puppee márka bevizsgáltatta a pelenkákat mosási szempontból. A textilmérnök azt hozta ki, hogy éppen a fehér ruhákhoz való mosószert kell választani, már nem is tudom, miért. Nafene. De az optikai fehérítőre nem tér ki.
                  Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                  Kelleni fog még egy macska

                  Comment


                    Bevizsgáltatni? ...szkeptikus vagyok.
                    "Azé a világ, aki teleszüli"
                    2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                    Comment


                      mivel kapcs.? szakvéleményt kértek a Műegyetemről. a tudományos korrektséget nem vitatom.
                      Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                      Kelleni fog még egy macska

                      Comment


                        Elolvastam fb.n a posztot, azt hittem.valami elfogult marketingduma lesz, hogy a puppee a legjobb pelus, mert bevizsgálták, de nem.

                        Azért jobb a fehérruhás mert valami hasonló van benne mint a nátrium perkarbonát.
                        "Azé a világ, aki teleszüli"
                        2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                        Comment


                          így van, csak nem tudtam bemásolni!
                          ezt értem de eddig az optikai fehérítőket kerültük.
                          Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                          Kelleni fog még egy macska

                          Comment


                            Erről még kell infót gyűjteni. Én a temitis lányokat megkérdezném mit gondolnak róla
                            "Azé a világ, aki teleszüli"
                            2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                            Comment


                              És van egy tök hasznos mamamiboltos videó: https://youtu.be/FE9FBt1AhHY. Szemeztem ezzel a pelussal már, de hogy így el van mondva milyen ahh, kell egy ilyen pelus.
                              "Azé a világ, aki teleszüli"
                              2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                              Comment


                                sziasztok!
                                Az a kérdésem, leginkább kíváncsiságból, hogy létezik-e más olyan formájú külső, mint a BM külső? lehet patentos is. Azért ilyen zöld a fülem, mert 5,5 év szünet után született most a 4. babánk
                                Köszi!!

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X