Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Pelexikon (wikipelenka)

Összecsuk
Kiemelt topik
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #61
    Megemlíteném még Amy Sue -t, (szerintem őt fogalomként is felvehetjük), informatív, sk hasznos oldalait, ahol mosási, tárolási recepteket, tanácsokat is találtok ékes angol nyelven.

    Comment


      #62
      Felvilágosultam!!! Minky ügyben kizárólag. Abból indultam ki, hogy nyilván a minky a mink becézése, a mink pedig a nyérc, nercszőrme, nercprém. Azt hiszem így a magyarban egyszerűen csak műszőrnek hívhatnánk.
      Hiába reggel van, no ilyenkor az ember rugalmasabban gondolkodik.

      Comment


        #63
        redy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Joys, két link nem az igazi:
        anyagok - külsők anyaga (PUL, TPU, polár, gyapjú)
        anyagok - külsők anyaga (Minkee/minky)
        oldalra megy nem hszre. Megigazítanád?
        ööö, tegnap lusta próbáltam lenni, kipróbáltam egy másik módszert, de nem működött. bocsi..

        Sweet Trix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        HIBRID rendszerek:
        felvettem a listára

        redy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Hariboritól kaptam még egy szupi linket anno: http://www.cheeksandcherries.co.uk/a...o_fabrics.html
        ez a különböző anyagok nedvszívás/tömegtérfogat/puhaság és "zöldség" összehasonlító táblázata.
        ez és a Trix által leírtak mehetnek mind Dóri hsz-ébe.

        redy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Itt egy angol A-Z pelenkazsargon
        rakok be egyéb linkeket az 5. hsz-be, oda teszem ezt.

        redy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Megemlíteném még Amy Sue -t, (szerintem őt fogalomként is felvehetjük), informatív, sk hasznos oldalait, ahol mosási, tárolási recepteket, tanácsokat is találtok ékes angol nyelven.
        ezt is.
        L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

        Comment


          #64
          a topikcím nagyon jó, de zárójelbe szerointem ki kéne fejteni, mert hamar a befulladt topicok közt lesz, mert nem fogja kiadni a kereső)
          Niké és Hanna (2006,04,07),Gitta (2008,03,14), Zsuzska (2010,09,15)
          Egri hordozóklub csütörtökön és Mezőköves minden szerdán
          Beli Buba babahordozo-tanfolyamvezető vagyok
          írj a gmailemre az is cyanus

          Comment


            #65
            redy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Még annyi kérésem volna, ha valaki egy magyarázattal nem ért egyet azt privát rendezze a téves informátorral, mert az lenne a jó, ha itt csak akik az egyes beírásokat írják magyarázatokkal, ők javítanák, mintegy fogalom gazdaként, ha valamit elírtak. Nem lenne jó ha fogalmakon vitatkoznánk.
            Egy javaslat: ez vonatkozzon szerintem rra is, ha valakit (pl. engem is ) ki kell(ett) egészíteni. Így az illető (pl. én is) helyesbítem a fogalmat, amit kifejtettem, és ha priviben megy az építő jellegű javaslat a változtatásra, akkor átláthatóbb a topik
            Dóri, aki Zazi (2008.11.03) és Ákos (2010.10.29) anyája

            Comment


              #66
              Dóri javítottam.
              Cyanus, keresőben rákerestem a lexikonra, kidobja ezt is. Ja vagy a pelenka szóra nem jön elő?! Javaslat?

              Comment


                #67
                Na most tényleg végigolvastam, értem a renccert, elnézést hogy máséba belekontárkodtam.
                Nagyon jó ez az abc-rend, nem kell keresgélni, főleg ha már sok összegyűlik.

                Comment


                  #68
                  Booster - avagy turbóbetét

                  Önmagukban kisebb méretük miatt általában nem használhatóak, de kiválóan lehet velük más betéteket, AIO pelenkákat felturbózni, a nedvszívást növelni.
                  Emiatt általában nagy nedvszívású anyagból: bambuszból, kenderből, pamutból készülnek, esetenként azonban a mikroszálas betét funkcionál boosterként, mint pl. a Wonderoosnál.
                  Utoljára szerkesztette Sweet Trix; 2011.05.11., 21:16. Oka: formázás

                  Comment


                    #69
                    SIO - nem, nem a gyümölcslé - Snap-In-One

                    Azokat az AI2 pelenkázási rendszereket nevezik így (is), ahol a betétet a külsőbe be lehet patentolni. Ilyen rendszer pl a Pop-in, Gro-Via, Itti.
                    Utoljára szerkesztette Sweet Trix; 2011.05.06., 18:22. Oka: formázás, módosítás

                    Comment


                      #70
                      Biztos csak az én mániám, hogy a lényeget kiemelem, Trix vastagon tudnád szedni azt a szövegrészt amit aztán Joys beír linknek? És ha lehet a vesszőket tedd ki, mert így a királyt meg kell ölnetek.

                      Comment


                        #71
                        Amúgy szupereket írsz

                        Comment


                          #72
                          igen a pelenkára, mert, ha kész, és nem írkál bele csak nagy ritkán valaki, hamar hátul lesz...
                          Niké és Hanna (2006,04,07),Gitta (2008,03,14), Zsuzska (2010,09,15)
                          Egri hordozóklub csütörtökön és Mezőköves minden szerdán
                          Beli Buba babahordozo-tanfolyamvezető vagyok
                          írj a gmailemre az is cyanus

                          Comment


                            #73
                            Szeretném javasolni, hogy ha valaki találkozik más topikban olyan kifejezéssel, amit nem ismer vagy ért, az is írja be ide, és akkor valaki más be tudja dobni a megfejtést.
                            Nem biztos, hogy nekünk minden eszünkbe jut, vagy magyarázatot igénylőnek ítélünk.

                            Comment


                              #74
                              Cyanus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              igen a pelenkára, mert, ha kész, és nem írkál bele csak nagy ritkán valaki, hamar hátul lesz...
                              Kész?! az ilyen sose készül el, csak abbamarad. Mint a munkák, befejezni nem lehet csak abbahagyni.
                              Pelenka szóra viszont rengeteg minden feljön, talán az összes topik....JAVASLATOKAT VÁROK!

                              Trix, én is kértem a zöldfülüeket (ki nem az, ha gond van?!) hogy kérdezzenek különben behal a topik. És aztán tényleg lecsúszik sokadik oldalra.

                              Comment


                                #75
                                Ezennel megoldottam, de remélem ebből nem lesz gond, ha mégis majd w helyett v lesz.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X