Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Tönkremenő pelusok

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Köszönöm szépen, írok akkor privátban!

    Comment


      Nekem két Bambino Mio külső ment tönkre, az új szériából. A PUL megrepedezett és ereszt. De csak a 2-es méret! Az 1-es méretet régebben használjuk a mai napi, párhuzamosan a 2-esekkel és azzal nincs gond! Pedig nagyon kímélően mosom a külsőket, külön félórás programmal, alacsony centri fordulattal. És soka külsőnk, nem használtuk agyon! Nagyon szomorú vagyok!

      Comment


        Impidimpi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nekem két Bambino Mio külső ment tönkre, az új szériából. A PUL megrepedezett és ereszt. De csak a 2-es méret! Az 1-es méretet régebben használjuk a mai napi, párhuzamosan a 2-esekkel és azzal nincs gond! Pedig nagyon kímélően mosom a külsőket, külön félórás programmal, alacsony centri fordulattal. És soka külsőnk, nem használtuk agyon! Nagyon szomorú vagyok!
        Impidimpi, nem veszed fel a kapcsolatot a forgalmazóval? Ha a pelusok első tulajdonosa vagy..... szerintem érdemes lenne.
        Ági vagyok, egy kisfiú (2013. 03.) és egy kisleány (2016. 03.) anyukája

        Comment


          Köszi! Utánanéztem, hogy a gyártó 1 évre vállal garanciát a vásárlástól számítva. Sajna egy hónappal lekéstem róla, pedig már akkor eresztett, csak nem jöttem rá miért.

          Comment


            ettől még megírhatod nekik, legalább tudnak róla
            Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

            Comment


              Igen, már írtam és kitöltöttem egy BM-es kérdőívet. És pont most jött a válasz, hogy kicseréli a gyártó! Úgy örülök neki! Szomorú lettem volna, ha egy gyereket sem szolgál ki.

              Köszönöm Mamamibolt!

              Comment


                De jó!!!
                Kata,Tibi, no meg Zsombor az áprilisi legény, Emma a márciusi honleány.

                Comment


                  Ide is megírom, mert bosszant! Vagyis igazából tapasztalatokat szeretnék. Nálunk a bambusz belsők szuperek, sehol egy foszlás, vékonyodás, tehát nem mosógép, vagy víz keménység a hiba. De akkor mi? Nem csak a popin külsőim mennek tönkre, de egyéb külsőim is. Sorra dobhatom ki az egészet, pedig itt az új belevaló popó. Az 1-es méretekkel nincs baj! Sőt. Ott a gumik is és a tépők is bitangul bírják a kiképzést, immáron a harmadik gyerekkel, de a nagyobb méretek, illetve a popin külsők...pff. Annyi pénzt feccöltem már 5 év alatt a mosipelusokba, hogy lehet a végén még sem éri meg, mármint anyagilag.
                  Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                  Comment

                  Mamami portál footer

                  Összecsuk

                  Friss bejegyzések

                  Összecsuk

                  Cikk a mamami portálról

                  Összecsuk

                  szivárvány
                  Betöltés...
                  X