Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Shea vaj

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #91
    Judit, ez tetszik

    Hajni
    és ha keverném más olajokkal, akkor azt csak picit melegítve tudom, ugye?
    Iló Zsombor 100224 Barla 130705

    Comment


      #92
      Tipetupa, az én gondolataimat írod, esküszöm! te nem én vagy?
      Hajni, hogy a hidratáló hatást fokozzam, mit tegyek hozzá? maradjon az olíva, v inkább legyen mandula vagy kókusz? Lencsit gyönyörűen zsírozza, ápolja, de vhogy úgy érzem, ha tisztán ill. olívával kapja, vízhiányos marad a bőre. persze alkati dolog is, télen az enyém is vízhiányos. De legalább az enyém nem ekcémás...
      PRIVIT CSAK IDE: madelka(pont)mamami(kukac)gmail(pont)com
      Anna, Marci, 8 és Lencsi, 5 majommamája

      Comment


        #93
        Mamacsibe, ha jársz erre: elhoztuk a sheavajat, köszönjük szépen!!!
        Juli. Fanna (2007.tavasz) BendeManó (2009.ősz) Lizinek műhelye van, blogol... már a facebookon is meg vagyok található KulturálisKreatívok!!!

        Comment


          #94
          apple eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nem tudom mennyire illik ide, de mi is régóta shea vajat használunk, és a fiam annyira megkedvelte, hogy elkezdte enni a tégelyből, most ott tartunk h minden este megdézsmálja

          Várkony is imádja, állandóan tömi a szájába, már nem tudom hova rejtsem a tégelyt!
          Hajnalka vagyok, fiaim:Gergő 2006. május és Várkony 2008. február. Zoltán társam az úton.Ide írj, ne privit: sheavaj@gmail.com

          Comment


            #95
            yilonne eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Judit, ez tetszik

            Hajni
            és ha keverném más olajokkal, akkor azt csak picit melegítve tudom, ugye?
            Igen.
            Hajnalka vagyok, fiaim:Gergő 2006. május és Várkony 2008. február. Zoltán társam az úton.Ide írj, ne privit: sheavaj@gmail.com

            Comment


              #96
              madelka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Tipetupa, az én gondolataimat írod, esküszöm! te nem én vagy?
              Hajni, hogy a hidratáló hatást fokozzam, mit tegyek hozzá? maradjon az olíva, v inkább legyen mandula vagy kókusz? Lencsit gyönyörűen zsírozza, ápolja, de vhogy úgy érzem, ha tisztán ill. olívával kapja, vízhiányos marad a bőre. persze alkati dolog is, télen az enyém is vízhiányos. De legalább az enyém nem ekcémás...
              Hát.. kicsit passz, nem tapasztaltam még ilyet. Esetleg azt próbáld meg, hogy a fűrdővízbe teszel egy picit felolvasztva belőle, és az elméletileg "bezárja" a vizet a bőrbe. Vagy picit nedvesen kenni vele, mármint az alany legyen kicsit nedves, nem a shea vaj. Megkérdezem a bőrgyógyász szaktanácsadónkat, mit ajánl. (aki jövő évben elérhető lesz a honlapunkról is).
              Arra gondolok, hogy kellene valami "vizes" hidratáló is nektek, csak az a bajom, hogy ilyet csak kőolaj alapút ismerek. Na, utána megyek egy kicsit a témának.
              Hajnalka vagyok, fiaim:Gergő 2006. május és Várkony 2008. február. Zoltán társam az úton.Ide írj, ne privit: sheavaj@gmail.com

              Comment


                #97
                Nagyon szépen köszönöm a segítséget, várom majd a tippet!
                PRIVIT CSAK IDE: madelka(pont)mamami(kukac)gmail(pont)com
                Anna, Marci, 8 és Lencsi, 5 majommamája

                Comment


                  #98
                  Nincs mit!
                  Hajnalka vagyok, fiaim:Gergő 2006. május és Várkony 2008. február. Zoltán társam az úton.Ide írj, ne privit: sheavaj@gmail.com

                  Comment


                    #99
                    Ez a sheavaj olyasmi illatú mint a kakaóvaj finom
                    Juli. Fanna (2007.tavasz) BendeManó (2009.ősz) Lizinek műhelye van, blogol... már a facebookon is meg vagyok található KulturálisKreatívok!!!

                    Comment


                      Lizi, szivesen
                      Edit- Linda, Léna- a márciusi szülinaposok mamája- +hajtka,bora meitai

                      Comment


                        Jöttem áradozni, a mellemen voltak (bimbó körül, a végén már vagy 10 cm átmérőjű kör alakban ekcéma, minden természetes dologgal próbálkoztam,de semmi.Ééééééééés, a sheavaj,1 HÉT alatt szinte teljsen elmúlasztotta!!
                        Szipi-szuper!
                        Hajni,most lehet tőled rendelni?Apukámlábán van egy tenyérni makacs ekcéma és vennék neki...karácsonyig ideér még??
                        Réka
                        Botond '07.dec., Luca Villő '11.márc., és Zselyke a '13.novemberi "babaillat"

                        Comment


                          Odaér, ha még a héten rendelsz.
                          Ugye, hogy mennyire jó? Nálunk szinte családtag.
                          Hajnalka vagyok, fiaim:Gergő 2006. május és Várkony 2008. február. Zoltán társam az úton.Ide írj, ne privit: sheavaj@gmail.com

                          Comment


                            MsLizi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ez a sheavaj olyasmi illatú mint a kakaóvaj finom
                            Őszintén bevallom egyetlen dolog nem tetszik a sheavajban: az illata, mert ha még illatmentes lenne, oké, de van neki, olyan nemistudom minek nevezzem, de nem tetszik. Független ettől ugyanúgy használom, csak nem szeretem szagolgatni, ennyi.

                            HÉDI
                            Liza (2007), Gréta (2009) és Vince (2016)

                            Comment


                              Szerintem se a kakaóvajhoz hasonlít, inkább olyan "egyedi" illatú. Hívtak már fel azért, mert meg voltak ijedve, hogy dohányos helyről való, mert olyan szagát érezték. Meg kellett nyugtatni, hogy senki se dohányzik. Szó mi szó tényleg nem olyan hűdejó szag. De az biztos, hogy én már szeretem, mert hozzánőtt Várkony szagához.
                              Hajnalka vagyok, fiaim:Gergő 2006. május és Várkony 2008. február. Zoltán társam az úton.Ide írj, ne privit: sheavaj@gmail.com

                              Comment


                                megjött, holnap megyek érte a postára
                                kíváncsi leszek, nekem most nem elég a bőrömre a kakaóvaj-madulaolaj-olívaolaj kombó
                                így is szárad mint a .... nem is tudom
                                és szerintem egyre durvább
                                a vállam, a felkarom, a fenekem
                                meg az arcom
                                Iló Zsombor 100224 Barla 130705

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X