Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Horgolt, kötött játékok

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Ilkamama, elküldenéd kérlek nekem is a dokumentumot?
    Csak kötött?mert horgolni nem tudokegyelőre
    Memő, négy gyermek anyuja : Emőke (2008), Alex (2011) , Erik (2013), Anna (2016)
    https://www.facebook.com/memokekingcreations/?fref=ts

    Comment


      Írj emilt a megadott címre. Priviben nem tudom elküldeni. Nagy. Csak kötött.
      Ilka

      Comment


        http://www.kreativ-kezimunka.com/gye...-allatkak.html
        Lányok, itt minden fent van. Mindenki leszedheti magának.
        Ilka

        Comment


          Köszi Ildi!
          Neki is estem egy cicénak, Apának holnap van névnapja,és imádja a macskákat,gondoltam B. ezt adja majd neki ajándékba...
          pár kérdés már az elején:
          Mivel varrtad össze?a fonállal?horgolni kell?a
          a fület hogy alakítottad ki?
          és egy lényegtelen,csak jót mosolyogtam a linkes oldalon az áll,a cicánál,hogy szükségs anyag: 10 dkg fonál.........hát ebből jópárszáz cica kijön nem?
          Réka
          Botond '07.dec., Luca Villő '11.márc., és Zselyke a '13.novemberi "babaillat"

          Comment


            10 dkg (mekkorára köti vajon? biztos nem 10-12 szemmel kezd...) Én nem olvastam át, csak láttam, hogy a ló ugyanaz.
            A saját fonalával varrom össze őket.
            A fület csak el kell egy kicsit szorítani, adja magát, ha összevarrtad a fejet. "Csinálás" közben minden kiderül, látni fogod, hogy ott lesz a fülecske.
            Ilka

            Comment


              nálunk nemrég ez a kis csapat született, nagy sikert arattak a 2 éves lánykámnál (is) a nagykacsát csináltam minta alapján, a többit pedig a nagykacsa meghorgolása során szerzett "hatalmas" tapasztalat alapján készült, hasonló kaptafára

              én is köszi a linkeket

              Comment


                Nagyon édesek, igazán ügyes vagy!
                Ilka

                Comment


                  http://www.lapker.hu/katalogus/index...80500_20090001
                  Ma vettem meg. Nagyon édességes dolgok vannak benne, több helyes állatka is, meg minden csoda, amit ti is szerettek. Eléggé elkapkodták nálunk, talán ha siettek, kevésbé forgalmas helyen még lehet kapni.
                  Ilka

                  Comment


                    Ildi, köszi az infót is!

                    Comment


                      Megvettem az újságot és még pár másiknak se tudtam ellenállni. Én most kezdtem horgolni és már túl vagyok 5 állatkán, nagyon örülök hogy megtudtam csinálni és szépek is, mondjuk egyszerűbbeket választottam. Most talán jöhet vmi bonyolultabb.
                      Timi

                      Comment


                        Tímea, üdvözöllek itt! Megmutatod, miket készítettél?
                        Andi
                        Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

                        Comment


                          Andi, megfogom mutatni csak fényképezőgép hiánnyal küzdök, de előbb utóbb sikerül megoldani. Addigra hátha születik még egy pár állatka (Eddig két katica bogár, két teknőc és egy egérke van).És persze köszönöm az üdvözlést.
                          Timi

                          Comment


                            Na sikerült összehoznom egy web kamerás felvételt ezért nem a legjobb. az albumomban van. ide is sikerült betennem de túl nagy volt elfoglalta az egész képernyőt,(ezt még gyakorolnom kell)
                            Utoljára szerkesztette taritimea; 2009.04.02., 23:12.
                            Timi

                            Comment


                              Láttam az utcán egy kisfiún horgolt technikával készített békás hátizsákot. azt szeretném kérdezni hogy valakinek nincs esetleg hasonlóhoz leírása?
                              Utoljára szerkesztette taritimea; 2009.04.03., 07:36.
                              Timi

                              Comment


                                taritimea eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Na sikerült összehoznom egy web kamerás felvételt ezért nem a legjobb. az albumomban van. ide is sikerült betennem de túl nagy volt elfoglalta az egész képernyőt,(ezt még gyakorolnom kell)
                                Megnéztem, nagyon aranyosak
                                Andi
                                Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X