Közlemény

Collapse

Mamami frissítés

Mindenkinek a türelmét kérjük a frissítési munkálatok miatt! Köszönjük!
See more
See less

Óvónénik, tanár nénik sk. ajándékai

Collapse
X
  • Szűrő
  • Idő
  • Show
Clear All
new posts

Óvónénik, tanár nénik sk. ajándékai

A karácsonyi sk. topikban merült fel az ötlet, hogy az óvónéniknek, tanító és tanár néniknek vagy éppen bácsiknak készíthető ajándékoknak nyissunk egy külön topikot.

Íme
    Andi
    Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

Én valami ilyesmit gondoltam az óvónéniknek, dadusnak:
    horgolt könyvjelző
    Andi

Comment

_andi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Én valami ilyesmit gondoltam az óvónéniknek, dadusnak:
      horgolt könyvjelző
      ez nagyon szép

nekem nagyon gyorsan kellene valami jó ötlet...
      bolti és sk is jó lenne. sajnos horgolni nem tudok
      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

Comment

én anno bölcsibe sima vászonszatyrot (bevásárlós-szaladgálós) varrtam, amire a gyermek textilfilccel rajzolt.
        Ha találtam volna teljesen natúr szatyrot, nem is varrtam volna... csak éppen akkor nem volt sehol.
        youlcsi és Muki (101214)[/URL]

Comment

Az aranyos bölcsibe, tényleg

Különben nem szoktam, csak virágot évvégén oviba is, suliba is, csak most elbúcsúzunk az óvodától, ráadásul most már a legkisebb, szóval az utolsó ovisunk, ezért szeretnék valami emléket.

De szívesen veszek bármilyen ötletet, de előrebocsátom, nem vagyok túl ügyeskezű
          Andi

Comment

En nagyon bena vagyok sajnos, igy ez lesz: egy szep uveg, benne. a lanyom keresere mecses, es szep szines papircsikok feltekerve, azokon szemelyre szolo uzenetek, amiket a lanyom diktalt, h miket szeretett veluk csinalni, mik a szamara fontos emlekek, mit koszon nekik, ilyesmi. Van, amit o irt sk (o mar ir, olvas)
            Ez lesz, meg egy kicsit felturbozzul az uveget.
            Meg egy bonbon.
            Attached Files

Comment

Nagyon aranyos ötlet
              Andi

Comment

írtam a karácsonyiban, h pár éve ásványgyöngyöt fűztünk karkötőnek, tavaly mert eléggé megdolgoztak a kisebbik fiammal Belin kifordíthatós táskát kaptak és úgy láttam az egyik óvónő ma is azzal jött oviba a karkötőt is szoktam látni. azelőtt meg varrtam neszesszert.

szóval valami ilyesmi használható dolgot szeretnék, de nem tudom mit. mivel már tanítónők is vannak meg még plusszban is szóval valami megfizethető dolog lenne jó...

Comment

Kisbolygó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  En nagyon bena vagyok sajnos, igy ez lesz: egy szep uveg, benne. a lanyom keresere mecses, es szep szines papircsikok feltekerve, azokon szemelyre szolo uzenetek, amiket a lanyom diktalt, h miket szeretett veluk csinalni, mik a szamara fontos emlekek, mit koszon nekik, ilyesmi. Van, amit o irt sk (o mar ir, olvas)
                  Ez lesz, meg egy kicsit felturbozzul az uveget.
                  Meg egy bonbon.
                  tényleg aranyos

ui: nálunk a közös ajándék kb tavaly tavalyelőtt óta utalvány...én ebben nem nagyon szeretnék részt venni. tavaly kihúztam magam, nekem nem tetszik és nem si tartom igazságosnak ahogy elosztották tavaly...

Comment

Utalvány, nos ez tényleg elég érdekes.
                    Andi

Comment

Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      írtam a karácsonyiban, h pár éve ásványgyöngyöt fűztünk karkötőnek, tavaly mert eléggé megdolgoztak a kisebbik fiammal Belin kifordíthatós táskát kaptak és úgy láttam az egyik óvónő ma is azzal jött oviba a karkötőt is szoktam látni. azelőtt meg varrtam neszesszert.

szóval valami ilyesmi használható dolgot szeretnék, de nem tudom mit. mivel már tanítónők is vannak meg még plusszban is szóval valami megfizethető dolog lenne jó...
                      Ez a gyöngyfűzés jó ötlet, még a 3 éves is meg tudja csinálni. Mi a bölcsitől búcsúzunk augusztusban végleg. Ásványgyöngyöt hol lehet beszerezni? Mire fűztétek?
                      A, M (2012) és M (2014) boldog anyukája

Comment

Nalunk utalvany az oviban evek ota evente ketszer van...de a lrgjobb az volt, mikor elsoben a fiameknal ev vegen 50.000.- ot akartak adni a tanaroknak

Comment

Momomama eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ez a gyöngyfűzés jó ötlet, még a 3 éves is meg tudja csinálni. Mi a bölcsitől búcsúzunk augusztusban végleg. Ásványgyöngyöt hol lehet beszerezni? Mire fűztétek?
                          hobbiboltban vettem meg hozzá a gumit amire fűztem asszem, tűt is vettem de végül nem tudom h kellett-e a fűzéshez. meg ilyen kis műanyag közöket párat vagy fémet.

gyöngyöt weben vettem, rákerestem h ásvány gyöngy és kiválasztottam egy szimpinek tűnőt.

azért gumira fűztem mert nem akartam kapcsokat a végére, ill nem tudtam pontosa kinek mekkora a csuklója.

Comment

Kisbolygó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nalunk utalvany az oviban evek ota evente ketszer van...de a lrgjobb az volt, mikor elsoben a fiameknal ev vegen 50.000.- ot akartak adni a tanaroknak
                            hű ez nagyon sok, nálunk azért nem ennyi, vagyis de összesen ennyi de csak egyszer egy évben és önkéntes, tehát aki ad ad, aki nem nem. én tavaly nem adtam bele, külön vettem ajándékot.

előtte meg nem ilyen volt hanem valami rendes ajándék, abba beleadtam, még amikor a nagyfiam járt.

Comment

Mi kiskanalat csináltattunk (apolKAnalak), 1200/db. Saját tervezésűt, ami illik a célszemélyhez. Nagyon örültek. A dadus a következő évben röstellkedve szólt, hogy elhagyta a kanalat, pedig nagyon-nagyon szerette, és hol tudna csináltatni. Persze hogy azt kapott év végén megint.
                              Még egy kicsivel jobb. A négyszögletű kerek erdő lakói: Csenge (2004. október), Hunor (2006. október), Hanga (2011. szeptember), Medárd (2014. augusztus)

Comment

Working...
                              X