Közlemény

Collapse

Mamami frissítés

Mindenkinek a türelmét kérjük a frissítési munkálatok miatt! Köszönjük!
See more
See less

Intim kehely, intim tölcsér

Collapse
X
  • Szűrő
  • Idő
  • Show
Clear All
new posts

danann eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ó, időm az van, remélem És megeskettem a férjemet, hogy megment, ha bepánikolok és nem tudom magamnak kivenni ő már khmm, szintén ismerős arrafelé úgyis
    Akkor még próbálkozom de ha van valakinek valami technikája, hogy mivel lehet kinyílásra bírni a cuccot, akkor ne tartsa magában!
    Nekem az vált be, h virágba hajtom, tehát a peremét benyomod akkor olyan csigaház szerűbe pöndörödik, és amikor még van az aljából kb. 1cm kívül, azt megnyomom "pumpálom" és a levegőtől kipattan, aztán lehet feljebb tolni. Bárhová teszem is felmászik, de ott nem érzem legalább. Ami nekem baromi nehéz, hogy ne feszítsem be, merthogy ahogy előre, magamba hajolok, hát feszül ott minden.
    Vera,Hanna (2012.04.16),Milán(2014. 03.01)és Panna(2016.04.28) anyája

Comment

Sütimüti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nekem az vált be, h virágba hajtom, tehát a peremét benyomod akkor olyan csigaház szerűbe pöndörödik, és amikor még van az aljából kb. 1cm kívül, azt megnyomom "pumpálom" és a levegőtől kipattan, aztán lehet feljebb tolni. Bárhová teszem is felmászik, de ott nem érzem legalább. Ami nekem baromi nehéz, hogy ne feszítsem be, merthogy ahogy előre, magamba hajolok, hát feszül ott minden.
      bocsánat, elmúlt a vérzés, el is felejtettem visszanézni de megint kezd eszembe jutni... Köszi a tippet!
      Azt hiszem, ez volt még a másik fajta hajtogatás, ami rajta volt a kehely papírján, majd akkor megnézem alaposabban. Nemsokára lesz megint alkalmam próbálgatni...
      Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
      Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

Comment

Na én is beálltam a sorba. És tényleg szuper! Csak nekem kisebb kellett, mint az első próbálkozás volt. Anno az első és a második gyerek között vettem és próbáltam egy Yuuki tölcsért. Hááát, nem sikerült úgy felrakjam, h kényelmes legyen. Mindig azt éreztem, h mindjárt kiesik, annyira lent van. Fel is adtam, és jól elajándékoztam a cuccot. Aztán kezdett gyanús lenni, h sztem nekem az átlaghoz képest rövidebb kéne. Gugli barát segítségével ràtaláltam a MeLunára, de akkoriban azt még csak külföldről lehetett volna rendelni. Aztán terhes voltam, meg szoptattam, nem kellettek túl sűrűn a mosható betétkéim. (Zárójeles megjegyzés:hogy a moshatós mennyivel többet bír, mint a vacak eldobhatósok!) De most valahogy sokkal korábban visszaállt a ciklusom, és valahol ráakadtam, h màr magyar webáruházból is rendelhető a rövidebb fajta tölcsér. Így hát (kicsit aggódva, hisz egyszer màr vetődtem árnyékra, és azóta még 3-at szültem, ki tudja, mi hogy változott odalent...) uccu neki, rendeltem egyet. És ma kipróbáltam élesben, és szuper!!!! Ez az én méretem. Elsőre simán felraktam, kinyílt, teszi a dolgát, én meg nem is érzem. Persze még csekkolom pár óránként, meg van bent biztonsági betét, de már értem, miért kedveli ezt annyira, aki kipróbálta.

Tök kàr, h ez tényleg olyan dolog, h meg kell vegyed, hogy kitaláld a méretet. Nem lehet olyan egyszerűen felpróbálni 2-3 méretet, mint egy blúzból v cipőből. De azt hiszem, még így is megèri árban is.
        Orsi, Anna (2011) Marci (2013) Zsófi (2014) és Bori (2017) anyukája
        ...batyut kötött a hátára, csuhajja...

Comment

Nos, ha mar igy felhoztad, en is osztom a véleményed. En is a harmadik gyerek után próbáltam ki. Ugyan en L es flercuppal de nekem bejött. Nem érzem, nem volt gond a felhelyezessel, pedig féltem a leírtak olvasottak miatt. Tényleg olyan mintha meg se lenne. Csak figyelni kell, nehogy megfeledkezzek róla
          Csybe

Comment

Na azért árnyalom a képet kicsit. Tök jó, meg minden, de úgy tűnik, az első 2-3 nap nem fogom megúszni a betétet. Olyan szinten erős volt az első 3 nap, h vagy 4x ürítettem fullos tölcsért. (A short verzió miatt ugye nincs akkora kapacitása.) Első éjjel jól el is áztam, mert persze csak kis betétet tettem be... Úgyhogy most nem tudom, néha miért szivárog. A túltelítődés mellett esetleg méret gond is lehet (LhelyettXLkéne) vagy a kezdeti bénázás, nem tudom, de majd kiderítem. Alapvetően még mindig tetszik a cucc.

Comment

Lanyok van egybszuper kelyhes csoport fbn, ha valakit erdekel linkelem! Hihetetlenek ott a lanyok meg hogy milyen kelyhek vannak mar a nagytol a piciig... A matt feketetol a viragosig (olyanom egyszer lesz) na es lehet kelyhet halmozni. Lol
              Vikk vagyok, 35eves, durvan net fuggo (V, G, L)

Comment

Nem vagyok egy facebook-guru, de megpróbáom, jöhet a link.

Comment

Én is szeretném látni a szuper kelyheket
                  Van egy jó pár éves, használtam az utolsó gyerekem előtt, aztán öt évig Mirena spirálom volt, nem kellett (de jó is volt), mióta azt levették, még nem szántam rá magam, hogy újra kipróbáljam a kelyhet. Pedig jó lenne, már csak az anyagi vonzata miatt is.
                  Andi
                  Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

Comment

https://m.facebook.com/groups/149969..._comment_reply

Itt van

Comment

Kösziii
                      Andi

Comment

Jó kis csoport, Vikk, köszi, hogy szóltál róla
                        Andi

Comment

szivesen

Comment

Working...
                          X