Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nyelvtanulás (módszerek, tapasztalatok, sikerek, kudarcok...)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #46
    Sziasztok,

    Most találtam a Hegyvidék Újságban:
    www.angolorainfo.hu
    az egyházi háttere ismeretlen számomra
    Budapest több területén és vidéken is.
    én lehet hogy kipróbálom...
    Laura

    Comment


      #47
      Sziasztok!

      Ha érdekel olyan nyelvtanulás, ahol magad osztod be az idődet, hogy mikor jössz, 40 óra alatt egy teljes szintet lép a tudásod, és erre garancia is van, akkor írj nekem egy privit a telefonszámoddal és felhívlak

      www.speedlearning.hu

      Üdv, Petra
      Petra
      Tina 13 Blanka 10 Panna 7 Magor

      Comment


        #48
        Mpetra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sziasztok!

        Ha érdekel olyan nyelvtanulás, ahol magad osztod be az idődet, hogy mikor jössz, 40 óra alatt egy teljes szintet lép a tudásod, és erre garancia is van, akkor írj nekem egy privit a telefonszámoddal és felhívlak

        www.speedlearning.hu

        Üdv, Petra
        létezik ilyen ??? de jó, én is tanulok nagyon kellene a nyelvvizsga a diplomám miatt , de lassan haladok
        Barbi , lány,lány,lány,fiú

        Comment


          #49
          De, ha jól látom, csak Pesten.

          Én meg nemhogy lassan, sehogy sem haladok..
          1 lány (2001), 2 fiú (2004; 2008)

          Comment


            #50
            blani eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            De, ha jól látom, csak Pesten.

            Én meg nemhogy lassan, sehogy sem haladok..
            Van egy jó hírem Februártól Kecskeméten nyílik a következő iskolánk

            Ha érdekel, megadom az elérhetőségüket
            Petra
            Tina 13 Blanka 10 Panna 7 Magor

            Comment


              #51
              Ezt találtam, sajnos csak Bp-n
              Balázs (2010.05.04.)

              Comment


                #52
                dreamy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ezt találtam, sajnos csak Bp-n
                (imádom az ilyen lehetőségeket, szerintük hova teszem májusig heti 20 órában a gyerekemet??)

                Comment


                  #53
                  kicsit OFF..
                  nem tudtok véletlenül a 11. vagy 9. kerületben egy kedves, türelmes , jófej (nem túl drága..) angoltanárt a 11 éves kedves, türelmetlen, jófej fiam mellé?
                  Zsófi
                  Marci (1999.augusztus) Vera (2008.június)

                  Comment


                    #54
                    Sziasztok!

                    Szerintem mind a kettő jó módszer, a magántanár és a nyelviskola is, csak mindkét esetben jól kell választani.
                    Én például az angol középfokúmat úgy csináltam, hogy előtte magántanárhoz jártam, kb 1700 körül volt az egy óra, ami már akkor sem volt olcsó.
                    Most spanyol középre tanulok egy nyelviskolában, ahol a 100 órás tanfolyam 34000 ft. Nyilván, megnéztem vagy 30 nyelviskolát, hol mennyi a létszám / csoport, van e teszt a bekerüléshez, illetve, hogy miből tanítanak, s kik.
                    Ezek alapján esett a választásom arra, ahova járok, és nagyon meg vagyok elégedve!
                    Hatan vagyunk a csoportban, körülbelül azonos szinten, úgyhogy jól lehet haladni.
                    Persze otthon hozzá kell tenni. Szerintem, főleg a szókincs részéhez, mert az fejleszthető a legnehezebben bárhol is tanulsz.
                    Szerintem a megfelelő kitartás, akarat és szorgalom meghozza gyümölcsét!!
                    Ja, és csak az origora ne menjetek nyelvvizsgázni!! Arra mennek, mit nem tudsz.

                    Comment


                      #55
                      Tudtok ajánlani olyan nyelvtanulási módszert , kizárólag otthon végezhetőt, amit 9 hónapos kisfiam mellett is csinálhatnék?
                      Már tök rég meg kellett volna csinálnom a szakmai nyelvvizsgám, de....
                      Erika , aki a 4 fogú gummimaci imádó Gergő(2010/02/12)anyukája
                      Magyarinda fan

                      Comment


                        #56
                        Engem is érdekelne egy 7 hónapos szeparációs félelemmel küszködő mellett angol tanulás középfokra. Melyik könyv lenne jó egyedül tanuláshoz?
                        Balázs (2010.05.04.)

                        Comment


                          #57
                          sziasztok,
                          Én magán angolórákat tartok Budapesten, így hát nyilván "hazabeszélek", de nyelvet úgy kell megtanulni, ha az ember kitapasztalja, mik a saját egyéni módszerei, és -- elsősorban -- megtanul nyelvet tanulni.
                          Iskolában az volt a baj, hogy a nyelv nem kommunikációs közeg, hanem csak az egyik tantárgy a sok közül. Lényegében leadják az anyagot, haladnak vele ahogy lehet, de nem érnek rá (főleg egyedileg nem) kommunikálni, beszélgetni.... Ezt a reflexet aztán nehéz felnőttként egy nyelviskolai fizetett tanfolyamon is levetkőzni, -- legalábbis tanár legyen a talpán, aki hatékonyan tud ebben segíteni. Mázlista, aki nyelviskolában talál egy ilyent.

                          A nyelviskola, -- mint cég, mint név, -- ráadásul erre sem garancia. Nem ők képzik ki, vagy általában nem szakmai szempontok szerint válogatják a tanárokat. legfeljebb annyit tehetnek, hogy időről időre cserélgetik őket. Vagyis attól még, hogy egy nyelviskola valakinek bevált, sose lehet tudni, hogy ugyanannál a nyelviskolánál legközelebb is szerencséje lesz a következőnek...


                          .
                          .
                          .
                          Utoljára szerkesztette HixiPixi; 2010.11.29., 12:57.
                          ZOLLY apa . . . . . Flóra 2006 április 4.
                          Bernadett 2010 április 13. . . . . . Richárd 2012 március 6.

                          Comment


                            #58
                            speedlearning

                            Mpetra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Sziasztok!

                            Ha érdekel olyan nyelvtanulás, ahol magad osztod be az idődet, hogy mikor jössz, 40 óra alatt egy teljes szintet lép a tudásod, és erre garancia is van, akkor írj nekem egy privit a telefonszámoddal és felhívlak

                            www.speedlearning.hu

                            Üdv, Petra
                            Utána olvastam a neten, de nem írnak róla semmi jót.Állítólag több peres ügye is van a cégnek.
                            Erika , aki a 4 fogú gummimaci imádó Gergő(2010/02/12)anyukája
                            Magyarinda fan

                            Comment


                              #59
                              peppitta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Utána olvastam a neten, de nem írnak róla semmi jót.Állítólag több peres ügye is van a cégnek.
                              Hogy melyik cégnek volt peres ügye, melyiknek nem, mindattól függetlenül:
                              Amelyik azt hirdeti, hogy könnyen, gyorsan, "fájdalommentesen", pld 40 óra alatt a következő szintre, stb... az MINDEGYIK KAMU !!!!

                              Nem lehet befektetés és komoly elhatározás nélkül nyelvet tanulni!!!



                              .
                              .
                              .
                              ZOLLY apa . . . . . Flóra 2006 április 4.
                              Bernadett 2010 április 13. . . . . . Richárd 2012 március 6.

                              Comment


                                #60
                                peppitta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Már tök rég meg kellett volna csinálnom a szakmai nyelvvizsgám, de....
                                Melyik szakmáról van szó?


                                .
                                .
                                .
                                ZOLLY apa . . . . . Flóra 2006 április 4.
                                Bernadett 2010 április 13. . . . . . Richárd 2012 március 6.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X