Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

társasjáték-ajánló

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Kisbolygó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok! tudnátok társast ajánlani? Olyat keresek, amit 7-10 éves gyerekekkel lehet játszani. Catan, Carcassone, Monopoly, Alhambra, Police 07, Szuperfarmer van itthon.
    Ha visszalapozol 1 oldallal, akkor pont ott javasoltunk 9 évesnek társast. Sajnos nem tudok többszörösen idézni az új felületen.
    Viki&Lackó(14,5)
    https://www.instagram.com/viki.bacskai/

    Comment


      Kisbolygó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      sziasztok! tudnátok társast ajánlani? Olyat keresek, amit 7-10 éves gyerekekkel lehet játszani. Catan, Carcassone, Monopoly, Alhambra, Police 07, Szuperfarmer van itthon.
      Épp most írunk egy ajánlót egy társasos blogba Ott ezek nagyon ajánlottak: Dixit, Dobble, Ramses II, Ticket to ride vagy TTR Európa, Pandemic,... Nekem új szerelem az Álomház, de az idei év gyerekjátéka, az Ice cool is jó lehet, ez utóbi ügyességi, pöckölős, vagy hasonló pöccös a Vigyázat, Vadnyugat.
      Erika, 3 kölök anyuja: Baló (2005.01), Lenke (2007.12), Mikus (2013.03)

      Kisfiúcipők

      Comment


        Koszi lanyok!

        Comment


          ICECOOL? MARBUSHKA GÜK???

          Valakinek van ICECOOL társasjátéka? Olvastam a Hintafa blogon róla és nagyon jó volt a vélemény. Tapasztalat?

          Marbushka Gü? Valaki kipróbálta már? Mennyire jó egy 5fél és 6 éves gyereknek? 4-en nagyobb élmény, mint kevesebben?

          Rita - Vera (2011.01.15) Örs(2012.07.22.)
          Gyümölcsaszalóhoz sörkollektor, Lány ruha 104-128

          Comment


            csita eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            ICECOOL? MARBUSHKA GÜK???

            Valakinek van ICECOOL társasjátéka? Olvastam a Hintafa blogon róla és nagyon jó volt a vélemény. Tapasztalat?

            Marbushka Gü? Valaki kipróbálta már? Mennyire jó egy 5fél és 6 éves gyereknek? 4-en nagyobb élmény, mint kevesebben?
            Nekünk van Ice cool, van egy eladó példányom is, bontatlan Sztem ötletes. MOndjuk vannak nagyobb kedvencek, de sokan szeretik.
            Erika, 3 kölök anyuja: Baló (2005.01), Lenke (2007.12), Mikus (2013.03)

            Kisfiúcipők

            Comment


              Mi idén maradunk a "hagyományos" társasnál. Monopoly-t kap a gyerek, igaz abból SW verziót meg néztem valami tengeri csatás lövöldözős cuccot, amiben tényleg lőni kell a másik hajóira. A harc most a mindene
              Torpedót is akartam, de azt majd jövőre. Talán kicsi még hozzá.
              youlcsi és Muki (101214)[/URL]

              Comment


                BaLeMi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                Nekünk van Ice cool, van egy eladó példányom is, bontatlan Sztem ötletes. MOndjuk vannak nagyobb kedvencek, de sokan szeretik.
                Szia, Az eladó Ice cool érdekel, megírnád, hogy mennyit kérsz érte, hol vehető át, stb? Tudom ez nem az adok-veszek, de megakadt a szemem rajta
                Betti és a Lányok

                Comment


                  Icecool ar engem is erdekel legyszi ird meg ha megvan meg! Tudsz irni nagyobb kedvencet? 5fel es 6 eves gyereknek, amit a szulok is elveznek? Kalozkincs, Labirintus, halligalli, Dooble, Carcassone Junior, Activity, Marbushka bekaherceg, Suspend. Na ezeket jatssuk, amit nagyon szeretunk is, de kellene egy nagyon jo erre a karacsonyra is.
                  Rita - Vera (2011.01.15) Örs(2012.07.22.)
                  Gyümölcsaszalóhoz sörkollektor, Lány ruha 104-128

                  Comment


                    Jenga, Uno/Solo
                    youlcsi és Muki (101214)[/URL]

                    Comment


                      A Furfangos labirintus és az Elvarázsolt labirintus teljesen más? Hátha ismeritek

                      Comment


                        Kisbolygó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        A Furfangos labirintus és az Elvarázsolt labirintus teljesen más? Hátha ismeritek
                        teljesen más jellegű a 2 játék.
                        A furfangos labirintus az, ami általában csak simán labirintus néven kerül emlegetésre, amikor kártyákból teszed ki a pályát, és az folyamatos mozgásban van, a játékosok alakítják az útvonalakat lépésről lépésre.
                        Az elvarázsolt labirintusban pedig tk vakon kell közlekedni a labirintusban, ugyanis az a tábla alatt van, és emlékezetből kell megoldani a dolgot.
                        youlcsi és Muki (101214)[/URL]

                        Comment


                          youlcsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                          teljesen más jellegű a 2 játék.
                          A furfangos labirintus az, ami általában csak simán labirintus néven kerül emlegetésre, amikor kártyákból teszed ki a pályát, és az folyamatos mozgásban van, a játékosok alakítják az útvonalakat lépésről lépésre.
                          Az elvarázsolt labirintusban pedig tk vakon kell közlekedni a labirintusban, ugyanis az a tábla alatt van, és emlékezetből kell megoldani a dolgot.
                          Koszi! Hat akkor nem is tudom, melyik lenne a jobb.. A masodik talan tul nehez, de kulonlegesebb.

                          Comment


                            Ha jól csinálja az ember, akkor az első is piszok nehéz, hiszen több lépéssel előre kell godnolkodni. Szóval ez logikai, stratégiai játék inkább. A második pedig a memóriát teszi próbára.
                            youlcsi és Muki (101214)[/URL]

                            Comment


                              BettiB eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                              Szia, Az eladó Ice cool érdekel, megírnád, hogy mennyit kérsz érte, hol vehető át, stb? Tudom ez nem az adok-veszek, de megakadt a szemem rajta
                              Bocs, nem kaptam értesítőt. Sztem fent van meghirdetve, a nevemre kattintva vsz megtalálod, ha nem, írj rám!
                              Erika, 3 kölök anyuja: Baló (2005.01), Lenke (2007.12), Mikus (2013.03)

                              Kisfiúcipők

                              Comment


                                csita eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Icecool ar engem is erdekel legyszi ird meg ha megvan meg! Tudsz irni nagyobb kedvencet? 5fel es 6 eves gyereknek, amit a szulok is elveznek? Kalozkincs, Labirintus, halligalli, Dooble, Carcassone Junior, Activity, Marbushka bekaherceg, Suspend. Na ezeket jatssuk, amit nagyon szeretunk is, de kellene egy nagyon jo erre a karacsonyra is.
                                Az említett Elvarázsolt labirintus, Ramses II, Looping Louie (ezt nálunk 3 évestől játsszák, és még a 13 éves is szereti, meg mi is), Rhino hero, vagy kooperatívot ha szerettek, akkor Outfoxed (amazonról beszerezhető, sztem nem érne már ide ünnepekig).
                                Erika, 3 kölök anyuja: Baló (2005.01), Lenke (2007.12), Mikus (2013.03)

                                Kisfiúcipők

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X