Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Babás alakformáló torna a szabadban

Collapse
X
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Babás alakformáló torna a szabadban

Sziasztok!

Gyertek, használjuk még ki az utolsó meleg napsütéses délelőttöket, tornázzunk együtt a szabadban! Dumcsizunk, csinosodunk, jó levegőn vagyunk, ráadásul ingyen. Mi kell még?!

Következő alkalom:
    Szeptember 6. péntek 10 óra.
    Hozzatok polifoamot, vagy plédet.

12. kerület....ha valaki szeretne csatlakozni írjon privit és küldöm a koordinátákat.

Sokféle jobbnál jobb babás mozgás közül lehet választani, de én ilyen jó időben inkább a szabadban vagyok.
    Első sorban erősítő és alakformáló! gyakorlatokra van szükségem, plusz sok hátizomra a hordozás miatt, így főleg ilyen gyakorlatok vannak. A babák közben a pléden fekszenek, mászkálnak, játszanak.
    Eddigi mozgásos tapasztalataim: a diplomamunkám női mozgás témában, fitness stúdióban tanácsadó, idősek tartásjavító tornája, 20 éves táncos múlt.
    Gyertek és próbáljátok ki!

Hetente egyeztetünk az időpontról.
    Last edited by Evetke; 2013-09-05, 01:10.
    Ivett és Nyuszi (2012.)
    A béke nem a konfliktus hiánya, hanem a konfliktus kezelésének képessége.

Na ki szeretne feszes popsit és hasat?
    Ivett és Nyuszi (2012.)

Comment

Én szeretnék, de nagyon mozgékony a gyerekem, én meg kissé csökkentett üzemmódban vagyok...
      Mi a végzettséged amúgy? szintén gyt?
      Dóri (mera) Boglárka (2011. 07. 06.) és Júlia (2013. 09. 24.) és Benedek (2015. 07. 19.) anyukája
      Hordozási tanácsadó (ClauWi) L-es nyári kismamaruhák Értékeléseim
      [COLOR="DarkRed"]

Comment

Nekem lenne kedvem hozzá. Nagyon nagyon!!!
        Dóri és Ádám, aki Ödi (2012.12.14.)

Comment

Nekem is lenne kedvem, de már felfedez a gyermekem.
          Kinga, Julcsi (2012. 05.), Helga (2014. 07.), Lilla (2017.04.) meg az uram
          Hordozási tanácsadó (ClauWi)Közép-budai klub

Comment

mera1003 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Én szeretnék, de nagyon mozgékony a gyerekem, én meg kissé csökkentett üzemmódban vagyok...
            Mi a végzettséged amúgy? szintén gyt?
            Nem vagyok gyógytornász. Anyu gyógytestnevelő, én meg gyakorlatilag a tornateremben nőttem fel. Sokat tornáztam, sportoltam (mára már sajna nem nagyon látszik) és a diplomamunkámat női torna témában írtam. 5-ös lett. Tavaly, tavaly előtt meg időseket tornáztattam.
            Ivett és Nyuszi (2012.)

Comment

Na lehet, hogy csak jövő héttől hozzuk össze...
              Annyi dolgom volt, nem szerveztem egy dekát sem. Ma képzeljétek lóversenyen voltunk. A hugi első versenye volt a saját lovával. 4. lett! Szép eredmény.
              Ivett és Nyuszi (2012.)

Comment

Mikor megyünk?
                Timi, Hanna(2012.febr.), Nonna(2015.jan.), Mia(2017.jún.)

Comment

Én is mennék szívesen, főleg ha megtalálom a polifómomat És főleg hová és mikor? Nekem a hétfők és a csütik nem annyira jók, a többi nap okés lehet. De rajtam van még néhány pluszkiló is, ha ez nem kizáró ok
                  D. 2013.01.15 és A. 2015.07.02.
                  A teli kelyhet szépen üríteni ki, ugyan kinek sikerülne ez? (C.G.J.)

Comment

Jah, ötlet: Czakó utcai sportpálya esetleg.
                    D. 2013.01.15 és A. 2015.07.02.
                    A teli kelyhet szépen üríteni ki, ugyan kinek sikerülne ez? (C.G.J.)

Comment

Ninocska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Jah, ötlet: Czakó utcai sportpálya esetleg.
                      szia, azt nem ismerem... helyileg nekem ok. de oda csak úgy belehet menni? Mi ott a "rendszer"??
                      Ivett és Nyuszi (2012.)

Comment

Jövő keddhez mit szóltok?? Reméljük, hogy jó idő lesz.
                        Ivett és Nyuszi (2012.)

Comment

Nekem jó.

Comment

Nekem is! Mondjuk lehet olyan hely, ahol nem nézik ezren, hogy hogyan tornázunk?
                            Kinga, Julcsi (2012. 05.), Helga (2014. 07.), Lilla (2017.04.) meg az uram
                            Hordozási tanácsadó (ClauWi)Közép-budai klub

Comment

Bucimaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nekem is! Mondjuk lehet olyan hely, ahol nem nézik ezren, hogy hogyan tornázunk?
                              He-he, ezt az igényt nem is értem...

Comment

Betöltés...
                              X