Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mit főzöl ma?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    _andi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése



    Én nem nagyon szerettem, inkább bosszantott, Barbara se szokott neki örülni, főleg, amikor ugye idegen gyerekek járták végig a házakat, mármint úgy idegenek, hogy tudtuk, hogy ő ez meg az, de nem voltunk ismeretségben.
    Annak en sem orulnek. De hozzank csak baratok jonnek.
    Orsi, aki 3 gyermek( Zs 18 éves, N 16 éves, és B 11 éves) anyája.

    Comment


      kotta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Mi mindig elhúztunk húsvét hétfőn s elbújtunk a rokonoknál is a locsolók elől. Zavart nagyon a locsolás.

      Visszatérve a témára: ma pörkölt volt nokedlivel -ez a sláger. Meg tejbegríz vacsira.
      az en keresztlanyom is ezt csinalja, de mondtam, hogy ha nalunk akar elmemekulni, akkor szamolnia kell a locsolassal.
      Orsi, aki 3 gyermek( Zs 18 éves, N 16 éves, és B 11 éves) anyája.

      Comment


        Lasagne, de csinálok medvehagymás nudlit juhtúróval, lehet választani, és még holnapra is marad.
        Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

        Comment


          Én max. palacsintát dobok ma össze vagy tojásos nokedlit. Alig vagyunk itthon, alig eszünk.
          "Azé a világ, aki teleszüli"
          2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

          Comment


            Ma pa-la-csin-ta van nálunk (is) + borsó leves + a tegnapi krumplis tészta.
            Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

            Comment


              Gombapörkölt tarhonyával
              holnap bableves turogomboccal, de lesz túrós kuglóf is
              Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

              Comment


                Holnap pizza lesz, lidl-s felkesz teszta+ szosz komboval, es keszen reszelt sajttal, mert gipszben van a kezem, (a ferjem elment 3 napra kulfoldre) es ezt a gyerekek is meg tudjak csinalni. Vasarnap paprikas krumpli virslivel, mert ez is gyerekjatek. Most hetvegen levest nem eszunk.
                Orsi, aki 3 gyermek( Zs 18 éves, N 16 éves, és B 11 éves) anyája.

                Comment


                  Jó az a félkész tészta?? Még sosem vettem.
                  Ma rakott krumpli lesz, szerintem marad belőle holnapra is. Ezen a héten lesz még finomfőzelék (borsó, répa, karalábé, lehet, nem ez az eredeti finomfőzelék), sült májjal.
                  Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

                  Comment


                    Nálunk tegnap palacsinta volt: almás+banános+fahéjas volt a tésztája és házi baracklekvárral ettük
                    "Azé a világ, aki teleszüli"
                    2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                    Comment


                      Vacsorára joghurtos lepényt csinálok. Most először.
                      Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

                      Comment


                        figybab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Jó az a félkész tészta?? Még sosem vettem.
                        Ma rakott krumpli lesz, szerintem marad belőle holnapra is. Ezen a héten lesz még finomfőzelék (borsó, répa, karalábé, lehet, nem ez az eredeti finomfőzelék), sült májjal.
                        Jo a felkesz, szeretjuk, van a dobozba csomagolva pizzaszosz is. Szoval, tenyleg egyszeru es ugy pakolod, ahogy akarod, nalunk ez is kivansagra megy, mert mindenki mast szeret. Ha extrem lusta vagyok, akkor reszelt mozarellat veszek, egy zacsko pont eleg ra. Mi 5- en vagyunk (2 kisetvagyuval) egy vacsorara egy ilyen pizzaval jol lakunk. Kicsit kisebb, mint a tepsim. Ar/ertekben nem tul jo amugy.
                        Orsi, aki 3 gyermek( Zs 18 éves, N 16 éves, és B 11 éves) anyája.

                        Comment


                          En vacsira melegszendvicset fogok csinalni. Tegnap tulvasaroltam magam, maradt fel kg szeletelt kenyer.
                          Orsi, aki 3 gyermek( Zs 18 éves, N 16 éves, és B 11 éves) anyája.

                          Comment


                            Én koktélrákot vettem ki a fagyasztobol,még tavalyról maradt. Nem akarom mér tartogatni, van a hátulján recept, fokhagymás,citromos vajon,olajon megpárolni,sütni,petrezselyemmel megszórni.
                            Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

                            Comment


                              Mit raksz a melegszendvicsre?
                              Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

                              Comment


                                figybab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Mit raksz a melegszendvicsre?
                                Na, eztnem bonyolitom, vekonyan vaj, majd sonkaszelet es sajt. Bar nalunk a melegszenyot parizsival szeretik a legjobban, jol meg is szoktak beszelni a gyerekek, hogy a parizsi mennyire a legalja a felvagottak kozott. Viszont szeretjuk. Pick sertesparizsit szoktam venni, kb heti 1x. A kaja elemzeset jol rajuk ragasztottam.
                                Orsi, aki 3 gyermek( Zs 18 éves, N 16 éves, és B 11 éves) anyája.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X