Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kőleves.Avagy hogyan éljük túl a hónap végét(is)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    kotta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon régóta halogatom a fasírtot, pedig tuti mindent vinne. Csak félek tőle nehéz?
    Nem az Ennek is annyi fajtája van. Nálunk a fiúk a rúdfasírtot szeretik, én a pici diónyi változatot.
    Viki&Lackó(14,5)
    https://www.instagram.com/viki.bacskai/

    Comment


      Tündérviola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

      Nem az Ennek is annyi fajtája van. Nálunk a fiúk a rúdfasírtot szeretik, én a pici diónyi változatot.
      Rúdfasírt? El tudom képzelni, csak nálunk sose volt. A babaököl méret a standard ami van a rokonságban.
      "Azé a világ, aki teleszüli"
      2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

      Comment


        Biztos volt, tudod amibe lehet tojást is tenni. Stefánia vagdalt néven is fut.

        Ezt sütöttem szilveszterre: https://receptneked.hu/egytaletelek/...tek-salataval/ , igaz a bacon miatt nem kőleves kategória, de néha belefér Hidegen tök vékonyra lehet szeletelni, és akár szendvicsbe is tehető.
        Viki&Lackó(14,5)
        https://www.instagram.com/viki.bacskai/

        Comment


          Tündérviola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Biztos volt, tudod amibe lehet tojást is tenni. Stefánia vagdalt néven is fut.

          Ezt sütöttem szilveszterre: https://receptneked.hu/egytaletelek/...tek-salataval/ , igaz a bacon miatt nem kőleves kategória, de néha belefér Hidegen tök vékonyra lehet szeletelni, és akár szendvicsbe is tehető.
          Ezt kipróbálom tuti! Nagyon egyszerűnek tűnik tényleg.
          "Azé a világ, aki teleszüli"
          2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

          Comment


            kotta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

            Rúdfasírt? El tudom képzelni, csak nálunk sose volt. A babaököl méret a standard ami van a rokonságban.
            Az a legfinomabb, minél kisebb, annál jobb, annál több a ropogós széle
            Andi
            Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

            Comment


              _andi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

              Az a legfinomabb, minél kisebb, annál jobb, annál több a ropogós széle
              Ezt férjem is szeretné tuti
              "Azé a világ, aki teleszüli"
              2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

              Comment


                _andi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                Az a legfinomabb, minél kisebb, annál jobb, annál több a ropogós széle
                Én is így szeretem , anyósom istenit készít
                Viki&Lackó(14,5)
                https://www.instagram.com/viki.bacskai/

                Comment


                  Tündérviola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                  Én is így szeretem , anyósom istenit készít
                  Hehe, az enyém is én meg egész délután elnassolgatom
                  Andi
                  Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

                  Comment


                    A fasírt nekem nem annyira szokott összejönni, valahogy sosem az igazi. Viszont szeptember óta nálunk is menütervezés van (heti), és szigorúan heti egy bevásárlás (kocsink nincs, férj megy bringával)
                    ​​​​​. Egész jól működik, és tényleg sokat lehet így spórolni.
                    Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
                    Luca, B (2015) & F (2017)

                    Comment


                      Ja, anyós nálunk is jó fasírtot csinál. Kár, hogy messze van.
                      Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
                      Luca, B (2015) & F (2017)

                      Comment


                        Ideje ezt a topikot is felhozni.

                        Cukkini recepteket kérnék. Amolyan tésztás könnyed, de a 2 évesem és a 6 évesem is megeszi recept lenne most jó. Tejszín nélkül, mert az nincs itthon, de van tejföl pl. Van valakinek tuti recepje?
                        Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                        Comment


                          Kb ilyesmire gondoltam: http://www.mindmegette.hu/cukkinis-p...teszta.recept/ . Ezt most jól meg is csinálom. Mondjuk én sajtot biztosan reszelek rá.
                          Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                          Comment


                            Itt töltött padlizsán a sláger. Férj egyik kedvence. Bolognaival van töltve+olajbogyó+sajt.
                            "Azé a világ, aki teleszüli"
                            2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                            Comment


                              kotta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Itt töltött padlizsán a sláger. Férj egyik kedvence. Bolognaival van töltve+olajbogyó+sajt.
                              hmmmmm... A férjem nem hiszem, hogy megenné, de én tutira.
                              Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                              Comment


                                Cukkinit hogyen kell felhasználni? Meg kell hámozni? Ki kell belezni? Sajnos eddig kimaradt az életemből, de most szeretném valahogy beiktatni.
                                Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X