Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Szedd magad akciók gyűjtőhelye :)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #61
    Kati, kérhetünk receptet?
    mari
    Gyertek klubba!
    hordozási tanácsadó (ClauWi)

    Comment


      #62
      csecsenke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Zsuzsa, nagyon köszönöm ezt a linket!!!
      És pont ma van a brigádos akció, azt nem is tudtam.

      Comment


        #63
        csecsenke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Kati, kérhetünk receptet?
        Ha azt mondom, hogy elfelejtettem, az olyan, mintha viccelnék. Pedig tényleg.
        Azt hiszem, nézegettem egy csomó gasztroblogot, aztán a saját fejem után mentem. Na de majd nézek valamit.
        Még egy kicsivel jobb. A négyszögletű kerek erdő lakói: Csenge (2004. október), Hunor (2006. október), Hanga (2011. szeptember), Medárd (2014. augusztus)

        Comment


          #64
          kassaizsuzs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          És pont ma van a brigádos akció, azt nem is tudtam.
          Na, én erről a brigádos dologról nem tudok semmit, de néztem az árat, és . Lehet itt társulni valakihez? (A brigádról ez jut eszembe... )
          Még egy kicsivel jobb. A négyszögletű kerek erdő lakói: Csenge (2004. október), Hunor (2006. október), Hanga (2011. szeptember), Medárd (2014. augusztus)

          Comment


            #65
            zomborykati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Na, én erről a brigádos dologról nem tudok semmit, de néztem az árat, és . Lehet itt társulni valakihez? (A brigádról ez jut eszembe... )
            Szerintem alapból se sok 18-22 vaníliarúdért 3990 ft, 1490 ft pedig végképp megéri. De ez itt OFF.-

            Comment


              #66
              Ez a vaníliás eper lekvár nagyon felcsigázott. Hmmm Jöhetne már a szezon!!
              Csilla, Botond és Boróka

              Comment


                #67
                Valaki nem tudja, hogy a Veszprém-szabadságpusztai meggyes megvan-e még? Isteni meggyet lehetett ott szedni, gyerekkoromban a nyár egyik fénypontja volt, lehetett legálisan fára mászni sokat

                Autó nélkül vajon menniyre működőképes egy szeddmagad-buli?
                családun xerete talapu

                Eladó Varró Dani-könyvek

                Comment


                  #68
                  Sofie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Valaki nem tudja, hogy a Veszprém-szabadságpusztai meggyes megvan-e még? Isteni meggyet lehetett ott szedni, gyerekkoromban a nyár egyik fénypontja volt, lehetett legálisan fára mászni sokat

                  Autó nélkül vajon menniyre működőképes egy szeddmagad-buli?
                  OFF: Anyukámmal egyszer mentünk ki valami Veszprém környéki helyre cseresznyéért (szezon után, a maradékot leszüretelni ). Elkapott minket egy óriási zápor, rohantunk ahogy tudtunk, a legközelebbi buszra fél órát kellett volna várni. Hát stoppoltunk... Meg is állt egy jótét lélek, kérdeztük, nem baj-e, hogy totál összevizezzük az autóját, de nem bánta. Amikor megérkeztünk a csontszáraz Veszprémbe, az utcán mindenki minket bámult, hogy mi mitől áztunk így meg
                  Szóval ennyit az autó nélküli bulikról...
                  Timi Csabi(2007.08.) Hangi(2012.08.) Kincső(2017.04.)
                  Költözés előtti kiárusítás, mindenfélék, keresd a topikjaimat https://mamami.hu/forum/images/smilies/smile.png

                  Comment


                    #69
                    Sofie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Valaki nem tudja, hogy a Veszprém-szabadságpusztai meggyes megvan-e még? Isteni meggyet lehetett ott szedni, gyerekkoromban a nyár egyik fénypontja volt, lehetett legálisan fára mászni sokat

                    Autó nélkül vajon menniyre működőképes egy szeddmagad-buli?
                    azt úgy hívják hogy húzd magad

                    Comment


                      #70
                      Timi, és mi lett a cseresznyével?

                      Medvehagymalelőhelyre én is kíváncsi vagyok, én tudok Várpalota mellett meg Kisgyónbánya alatt (Bakonyban van) ilyen kiiiiib. nagy területeket, de Pesthez közel sajna nem (a terület jelzője nem véletlenül az, ami, tényleg nincs jobb és rövidebb kifejezésem arra, hogy "négy órát túrázol, nem körbe mész, és ebből három és fél óráig medvehagymarengeteg vesz körül")
                      Ja és Veszprémben a Kálvária-domb lábánál nő medvehagyma, de azt nem elég megmosni, le is kell hipózni evés előtt...
                      családun xerete talapu

                      Eladó Varró Dani-könyvek

                      Comment


                        #71
                        A medvehagyma engem is érdekel. Valaki tud receptet, hogy lehet eltenni medvehagymát?

                        Comment


                          #72
                          Sofie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Autó nélkül vajon menniyre működőképes egy szeddmagad-buli?
                          Ha sikerül összebeszélni egy autós ismerőssel, mindjárt nem vagytok autó nélkül!

                          Comment


                            #73
                            Dehogyis - velem ez gyakran előfordul, pedig próbálom minden alaklommal felírni hogy mihez mennyi cukrot tettem pl., de néha meg se találom a jegyzetemet...

                            zomborykati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ha azt mondom, hogy elfelejtettem, az olyan, mintha viccelnék. Pedig tényleg.
                            Azt hiszem, nézegettem egy csomó gasztroblogot, aztán a saját fejem után mentem. Na de majd nézek valamit.
                            mari
                            Gyertek klubba!
                            hordozási tanácsadó (ClauWi)

                            Comment


                              #74
                              kassaizsuzs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Sajnos nincs receptem. Eddig egyszer főztem, és nem emlékszem, mennyi eperhez tettem mennyi vaníliát. Szerintem kb. 3 kilóhoz tennék egy rudat. Itt jó áron van vaníliarúd.
                              Óóó,pont most rendeltem vaniliát máshonnan (=drágábban:S)...na de ezt nem lehet kihagyni! Köszi Zsuzsi
                              Timka &Tsai :Sza-Ba-Do-n szárnyalok

                              Comment


                                #75
                                Sofie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Timi, és mi lett a cseresznyével?
                                Nem emlékszem... Mint említettem, szezon után volt, szóval lehet, hogy már csak annyi volt a fákon, hogy magunkba tömjük, de lehet, hogy egy zacskónyit azért hazavittünk.

                                Medvehagymalelőhelyre én is kíváncsi vagyok, én tudok Várpalota mellett meg Kisgyónbánya alatt (Bakonyban van) ilyen kiiiiib. nagy területeket, de Pesthez közel sajna nem (a terület jelzője nem véletlenül az, ami, tényleg nincs jobb és rövidebb kifejezésem arra, hogy "négy órát túrázol, nem körbe mész, és ebből három és fél óráig medvehagymarengeteg vesz körül")
                                Ja és Veszprémben a Kálvária-domb lábánál nő medvehagyma, de azt nem elég megmosni, le is kell hipózni evés előtt...
                                Gyerekkorom kirándulásaiból rémlik, hogy valami nagyon erőteljes, jellegzetes illat van az erdőben. Felnőttként, amikor megtudtam, hogy létezik olyan, hogy medvehagyma, akkor összekapcsoltam, hogy biztos ez volt az a gyerekkorombeli növény is. Szóval Veszprém környékén tuti van medvehagyma sokfelé
                                Timi Csabi(2007.08.) Hangi(2012.08.) Kincső(2017.04.)
                                Költözés előtti kiárusítás, mindenfélék, keresd a topikjaimat https://mamami.hu/forum/images/smilies/smile.png

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X