Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

A hét (jún.2-8) hordozási módja- Batyu

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #61
    Ez annyira tetszik:
    http://www.youtube.com/watch?v=h2amR7Z6UwA&NR=1
    Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
    Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

    Comment


      #62
      Sziasztok!

      Úgy látom ez a leglátogatottabb batyus oldal. Tudna valaki hasznos tanácsot adni, hogyan bánjunk egy örökmozgóval. A videókon csupa olyan baba van, mint a játékbabák. Nos az én kisfiamnál az a minimum, hogy állandóan le akar mászni a hátamról (7 hónapos!) és mire végzek a kötéssel a hajamat kiszedegette, megrágta a csatomat és egy jól irányzott lefele rúgással felcsúsztatta a kendőt a hátán. Jobban elfáradok a hátra kötéssel, mintha elől hordozva viszem magammal.
      Valaki esetleg járt már hasonló cipőben???

      Comment


        #63
        b.vera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Valaki esetleg járt már hasonló cipőben???
        Peti kedvence a tévében a reklám, ezért amikor nagyon zizisen viselte a kötözgetést, akkor azt egy reklámblokkra időzítettem, mert elvonta a figyelmét.
        legyen szép napod!

        Comment


          #64
          Köszönöm a válaszod!
          Igen én is próbálok valami figyelem elterelést, de tévénk nincs, és a többi figyelemelterelő dolog meg annyira érdekes, hogy majd leugrik a kicsi a hátamról. Úgyhogy marad a cselgáncsos kötés.

          Comment


            #65
            Sziasztok! Szeretném megosztani a mi tapasztalatunkat a batyuval, hátha jól jön még valakinek, akinek szintén mumus még ez a kötés. Szóval én nem mertem kipróbálni nagyon sokáig, féltem, hogy kicsúszik a popó, nem tűnt elég masszívnak ez a fajta kötés. Mondjuk akkortájt szenvedtem is minden kötéssel, a nanduval elég nehézkesen ment minden. Aztán megvettem egy csúcsminőségi kendőt, és valahogy mi sem volt természetesebb, minthogy kipróbáljuk a batyut ééés elsőre sikerült, fantasztikus volt! Azóta jól el is lustultam, mert kb csak ezt kötöm, meg néha mással is próbálkozom, viszont most már azokat a kötéseket nem érzem elég masszívnak Ráadásul Boti türelme pont egy batyura elég Egy szó, mint száz, megéri próbálkozni, mert nagyon jó a batyukötés!
            2011, 2013, 2016

            Comment


              #66
              Felhozom egy ifjú mamaminak.
              Tudtok linkelni jó videót? Nekem sajna telóról nem megy, és alvó 16hós bébi mellett nem próbálgatom melyik a jó link. Plíz!
              "Azé a világ, aki teleszüli"
              2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

              Comment


                #67
                Csomagolás fekve:

                https://www.youtube.com/watch?v=nYG98KBVrWE

                Csomagolás térdről:

                https://www.youtube.com/watch?v=f2rZU5kHYMQ

                Batyu megkötése:

                https://www.youtube.com/watch?v=pyEXcX9XjjU

                Utóbbi kettő egyben:

                https://www.youtube.com/watch?v=ofn4vJoTMWY
                Ági vagyok, egy kisfiú (2013. 03.) és egy kisleány (2016. 03.) anyukája

                Comment


                  #68
                  Volt még egy nagyon részletes, precíz, lassú, jól követhető német nyelvű videó (Stillen und Tragen), de már lekerült a youtuberól
                  Ági vagyok, egy kisfiú (2013. 03.) és egy kisleány (2016. 03.) anyukája

                  Comment


                    #69
                    Köszi Ági
                    "Azé a világ, aki teleszüli"
                    2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                    Comment


                      #70
                      de jó, ez nálam pont aktuális. némi szenvedés után meg tudom úgy kötni, hogy szét van terítve mind a két kendőszár a popsiján, de az egyik mindig lepöndörödik.
                      Coffie

                      Comment


                        #71
                        Megerősített batyut kötsz?
                        Ági vagyok, egy kisfiú (2013. 03.) és egy kisleány (2016. 03.) anyukája

                        Comment


                          #72
                          hát ha a terített kendőszáras az, akkor igen

                          félek, hogy ha simát kötök, kicsúszik a kendő a popsija alól.
                          Coffie

                          Comment


                            #73
                            Úgy próbáltad esetleg, hogy az egyik kezeddel kihúzod az alsó szegéshez tartozó sávokat a láb felett vezetett kendőszár alá? Akár már kötéskor, akár utólag?
                            Ági vagyok, egy kisfiú (2013. 03.) és egy kisleány (2016. 03.) anyukája

                            Comment


                              #74
                              ezt nem biztos, hogy értem de ha az, amire gondolok, akkor egyszer próbáltam és nem ment
                              Coffie

                              Comment


                                #75
                                rájöttem, mi a baj: elcsúszik a kendő, nincs középen, és mivel rövid, a csapott szárból is jut a lábhoz, és az csúszik le. ha rendesen középre sikerül(ne) tenni, nem csúszik le.
                                Coffie

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X