Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Babakocsi...

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    sjuti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az én álomkocsim chiccho poonee volt eladtam visszavettem megint eladtam megint visszakerült,most már sajna nincs meg...árulnak itt is egyet a piactéren én imádtam.
    hú, én meg nagyon utáltam a ponee-t. az egyik legrossabb kocsim volt még kolos idejében járt nálunk, lehet rosszat fogtunk ki, tolhatatlan volt.

    amit Szilvi belinkelt, olyat is toltam/próbáltam már de nekem alacsony volt a tolókarja, ha magas vagy nem lesz túl kényelmes.
    Orsi ::: K (a nagy iskolás) ::: N (a rosszcsont) ::: L (a hercegnő)
    Clauwi hordozási tanácsadó

    Comment


      #17
      sylvorium eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Kriszti!Nekem az esernyőkocsi felejtős, valamiért sokan szeretik, szerintem sok helyet foglal összecsukva aránytalanul autóban a lapra csukható babakocsinkhoz képest, ha rám hallgatsz, drága babakocsit nem érdemes venned,
      Drága babakocsira nincs is pénzünk. A mostanit is vateráztam. Ezzel az aranyossal is csak egy bajom van: a kettős kerék. Olyan gyönyörűen keresztbe áll és beakad a járdaszegélybe, ha nem pont szemből tolatok fel-le rá, hogy ihaj. Hordozni annyival, de annyival egyszerűbb. Na, majd januártól újra...
      Krisztina
      4, 6, 8 és egy csecsemő
      Privi helyett: anyatigris pont mamami kukac gmail.com

      Comment


        #18
        Nekunk egy QuinnySpeedy 2008-as modelunk van (azert fontos, mert a regi modelleknek az elso kereke nem bolygos hanem merev) de ha ujbol valaszthatnek ket es fel ev tapasztalat tavlatabol biztos nem ilyet vennek
        Nagyon kicsi a mozeskosara, a kisfiam csak 9 honaposan ult fel addigra mar regen nem fertek el a labai a kosarban, az arahoz kepest nem kezelheto tul konnyeden (idonkent akad ha zarni akarom) es az ulokes reszenek a hatresze (mi is ennek a pontos megnevezese?) nem stabil - vagyis allandoan kioldodik az a ket pant ami derekszogben tartja es ettol csak kvazi fekve lehet benne fekudni/ulni.
        Ja es a mozeskosar szivacsa nagyon hamar kikopott a fejresznel, szoval ha lesz masodik gyerekunk azt cserelnunk kell.
        Nekem most a Mutsy tetszik - nem tudom Magyarorszagon lehet-e kapni - ennek az ulo resze befele is fordithato (vagyis velem szembe nez a gyerek mikozbe a babakocsiba ul) es ahogy elneztem a barataimnal nagyon konnyen kezelheto, csukhato, nyithato.
        Ha csak a nagyobb gyerekednek szeretnel most venni valamit amiben ulve tologathatod arra nekunk jol bevalt a Chicco Liteway.
        Azt gondold at vasarlas elott szerintem, hogy milyen terepen akarod hasznalni (a Chicconak kicsik a kerekei, emiatt csak sima feluleten kenyelmes szerintem), otthon mennyi hely all a tarolas rendelkezesere, hosszu vagy rovid tavon akarod hasznalni (hany gyereket terveztek meg), sokat akartok-e utazni (fontos, hogy konnyen osszecsukhato legyen, konnyu sulyu es kis helyen elferjen?).
        Amit szinten nem ajanlok az a Maxi Cosinak ez a tipusa: http://www.baby-dump.nl/index.php?pa...4173&merk=4184 - a szomszedomnak ilyen van es allandoan kimaszik belole az 1 evese, tul lazak a pantjai.
        Barbara, (Daniel 2008 december, Laura 2012 oktober)

        Comment


          #19
          oiduft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Drága babakocsira nincs is pénzünk. A mostanit is vateráztam. Ezzel az aranyossal is csak egy bajom van: a kettős kerék. Olyan gyönyörűen keresztbe áll és beakad a járdaszegélybe, ha nem pont szemből tolatok fel-le rá, hogy ihaj. Hordozni annyival, de annyival egyszerűbb. Na, majd januártól újra...
          Kriszti! Szerintem a peg perego kocsikon lehet fixálni a kerekeket. Annak idején én azt csináltam, hogy mindig az elöl lévő kettőt fixáltam és nekem úgy sokkal kényelmesebb volt tolni.
          (Miskolcon meg van Verának egy esernyőre csukható babakocsija. Tömegközlekedéshez az erszény esernyőkocsi kombinációt használtam. Nekem bevált. A megállóban pillanatok alatt össze lehet csukni a kocsit és gyorsan átrakni a gyereket a már eleve rajtam lévő kendőbe.)
          Utoljára szerkesztette zsofec; 2011.08.30., 07:57.
          Zsófi
          Marci (1999.augusztus) Vera (2008.június)

          Comment


            #20
            zsofec eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Kriszti! Szerintem a peg perego kocsikon lehet fixálni a kerekeket. Annak idején én azt csináltam, hogy mindig az elöl lévő kettőt fixáltam és nekem úgy sokkal kényelmesebb volt tolni.
            Jaj, tudom, de nekem kifejezetten tetszik a bolygókerék, mozgékony, könnyen irányítható - de csak tükörsima terepen. Már volt egy fix kerekesem, folyton balra húzott, és emelgetnem kellett, ha kanyarodni akartam. Anyósomé meg jobbra húz, az se jobb... Nem a bolygás a baj, hanem hogy egy tengelyen két kerék van, és ha keresztbe áll, akkor beakad, mert rés van köztük, ugyebár. Egy tengelyen egy - főleg nagy - kerékkel nincs ez a probléma, és a mi nehéz terepünkön sem zörög.
            Krisztina
            4, 6, 8 és egy csecsemő
            Privi helyett: anyatigris pont mamami kukac gmail.com

            Comment


              #21
              Jöttem én is dícsérni a mclarent Nekünk Triumph volt ez alulról a 2. méret. Egy akkora gyerekkel mint Dávid simán jól használható. Bolygókerekes, bevásárlókosaras, fordulékony stb. apa anno nagyon tudományosan választotta Könnyű, bár én sose emelgettem, lehet vele lépcsőzni, rövid távon akár még aludtak is bent a lányok. Végül eladtuk, mert esélytelen volt elindulnom a 4 gyerekkel babakocsival. Sára mióta jár (kb. 1 éves volt) azóta nagyon tudatosan sétáltattam, hogy szokja a gyaloglást. Nyilván nem maratont gyalogoltunk rövid távokkal kezdtünk (szembe kisbolt-sarki zöldséges ilyenek) a cél pedig a buszmegálló ami az utca végében található. Mindenhova BKV-val megyünk így beleférnek a közbeeső sétálósabb részek. Időre necces odaérni, de ezt is meg lehet szokni
              Saci
              Örs (2005) Emese (2007) Sára (2009) + Olivér (2011)
              Guliver kiságy eladó

              Comment


                #22
                snooopy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                hú, én meg nagyon utáltam a ponee-t. az egyik legrossabb kocsim volt még kolos idejében járt nálunk, lehet rosszat fogtunk ki, tolhatatlan volt.

                amit Szilvi belinkelt, olyat is toltam/próbáltam már de nekem alacsony volt a tolókarja, ha magas vagy nem lesz túl kényelmes.
                Teljes mértékben igazad van, valóban alacsony, de amennyibe került, ezt elnézem neki. Bírja a terepet, mikor kertek alatt gurulunk le TESCO-ba.
                Rohanós-dolgozós anyuka

                Keresek 122/128 fiú nacikat

                Comment


                  #23
                  ezért jó az inteligens kerék,ami nekem van

                  Comment


                    #24
                    Környezetembe sokan az Espiro Magic 3 vagy 4 kerekes változatát szeretik.
                    Rohanós-dolgozós anyuka

                    Keresek 122/128 fiú nacikat

                    Comment


                      #25
                      csanya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      ezért jó az inteligens kerék,ami nekem van
                      Mesélj csak erről a kerékről!
                      Krisztina
                      4, 6, 8 és egy csecsemő
                      Privi helyett: anyatigris pont mamami kukac gmail.com

                      Comment


                        #26
                        nem bolygó,nem fix,hanem bedől jobbra-balra,mepróbálok vmi képet keresni.

                        Comment


                          #27
                          http://www.ebay.de/itm/Kinderwagen-d...item4cf99bf10b
                          ilyenünk van,csak kék,nem találok most külön a kerékről

                          Comment


                            #28
                            http://www.pramspushchairscarseats.c...air-p-505.html itt picit talán látszik,ha rákeresel képekre,lehet lesz jobb is,ez uaz,csak quinny,normál kanyarokat simán vesz,nagyobb kanyaroknál kell csak úgy kanyarodni,mint a fix kerékkel,én nagyon szeretem,mert stabil,de nem kell állandóan lenyomni hátul a kormányt,ha iránytváltasz,és nem kell a bolygókkal sem kínlódni

                            Comment


                              #29
                              a mclarentől ez rémített el anno

                              volt quinny buzzunk, annyit nekünk nem ért utólag, hordozóba ment az ára... volt egy vésztartalékunk még, bubu márka (tiszta quinny zapp csak stabilabb, ua. csukható, súlya is, dönthető háttámla, a kosár sem volt kicsi - de ez szubjektív) mi amíg volt a turbókölyöken vettük, nem volt 30 e ft, hogy most hol kapható passz - Dani nem maradt meg benne, eladtuk, de akinél van meg van vele elégedve - na most ezzel sokat segítettem
                              CSEPELI BABAHORDOZÓ KLUB - sok kölcsönözhető hordozóeszközzel
                              Privát helyett és ha 3 napon belül valamire nem reagálok: <span style="color:Purple">hordozasi...ail.com</span>

                              Comment


                                #30
                                csanya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                http://www.ebay.de/itm/Kinderwagen-d...item4cf99bf10b
                                ilyenünk van,csak kék,nem találok most külön a kerékről
                                Hú, de jó! Mi ennek a pontos megnevezése?
                                Krisztina
                                4, 6, 8 és egy csecsemő
                                Privi helyett: anyatigris pont mamami kukac gmail.com

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X