Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Mei tai varrás saját kezűleg

Collapse
X
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

tulili, Yve, ügyik vagytok! Szépek lettek a Mt-k!
    Én is dolgozom most egy aplikált madarason, holnap megmutizom, utolsó simítások vannak....
    Kata, Emília (2005. május) és Noémi (2008 május) anyukája
    BORA babahordozók és kiegészítők BORA Bolt honlap

Comment

illaberek, én jártam erre, de bevallom, elvesztettem a fonalat, és egy idő után nem tudtalak követni...
      butaságokat belekotyogni meg nem akartam, mert podeagi-ban nem vagyok otthon...
      Kata, Emília (2005. május) és Noémi (2008 május) anyukája
      BORA babahordozók és kiegészítők BORA Bolt honlap

Comment

ÓÓ, nagyon profinak néz ki! Szupcsi!
        Szilva

Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
        Hurcibaba Klub (8)

Comment

Köszönöm!
          Livi

Comment

Tényleg szuper! Pont ugyanilyen fazon készült most el nálam is!
            Zsófi

Comment

zoka7 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Yve, nem semmi, hogy azon a 'varrógépen' hoztad össze! Szép lett, bár a kép iszonyú pici! Milyen méretűre csináltad a bodyt?

Yve!
              Nagyon szép!Kár,hogy nem nagyíthatóak a képek.

Tulili!
              Neked is
              Nem hiszed el:ez az anyag lenne nekem az egyik oldal,ha mégsem selyem lesz(a másik oldal ugyanilyen minőségű vászon,zöldes mintával)

Illa, ha gondolod, küldök neked postán profi cérnát! Nem értem, hova/hogy akarod a dekort.. Mindenesetre 2 réteg vászon legyen mindenhol, az a lényeg!
              Én se...milyen dekort?
              Hát úgy gondoltam talán,hogy egyik fele vászon(mintás) a másik a dekornak nevezett selyem.Ha meg nem,akkor más színű vászon.
              Szóval 2 vászon+ a selyem lenne,most már tuti sima drapp kötővel-ma kérdeztem,240 széles is van belőle.Akkor nem kell pluszban rávarrni a pántra.
              Köszönöm a felajánlást,de ha megírod melyik fajta jó,akkor megnézem,lehet-e itt kapni.Rövidáruból elég jó bolt van itt.
              És a Hunbabát is át kell varratni,azt is valami vastagabbal akarom,biztos,ami biztos.
              Lehet hogy fura kérdés:ti varrás/varratás előtt ki szoktátok mosni?
              Vagy teljesen jó,ha utána ugrik össze?
              Miután a menyecskeruha felsőt nem kellett állítólag előre kimosni,inkább mindent kimosnék előre(ebből talán lejön,hogy soha többé nem lesz jó rám...)

pavlikata eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              illaberek, én jártam erre, de bevallom, elvesztettem a fonalat, és egy idő után nem tudtalak követni...
              butaságokat belekotyogni meg nem akartam, mert podeagi-ban nem vagyok otthon...
              Szia Kata!
              Honnantól nem érted?(a pántos kavarástól?)
              Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

Comment

Illa, tényleg?
                Kíváncsi leszek az eredményre, mi sül ki a tiedből!
                Livi

Comment

nemtom miért lett olyan picike a kép...
                  Csupa szeretet G
                  Csupa mosoly E

Comment

Illa, én ugyan nem vagyok varrónő, de szerintem anyagfüggő, hogy összemegy-e vagy nem mosás után. Én biztos ami biztos minden anyagot beavatok, mielőtt varrok belőle valamit.
                    Csupa szeretet G
                    Csupa mosoly E

Comment

tulili eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Illa, tényleg?
                      Kíváncsi leszek az eredményre, mi sül ki a tiedből!
                      Én is,mert ha így folytatom,anyagra se marad
                      Mindig kell valami...és mi legyen a maradékkal?
                      Amúgy most van zöld kendőm,barna,meg zöld MT-om.Lehet a barnát kéne fő színnek venni mégis...?
                      (Valami társasjátékban volt régen,hogy "Lépj be az Aktív Határozatlanok Klubjába."Asszem azóta is ott vagyok...)
                      Meg hát miért nincs 3 oldalú Pod?

Yve eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Illa, én ugyan nem vagyok varrónő, de szerintem anyagfüggő, hogy összemegy-e vagy nem mosás után. Én biztos ami biztos minden anyagot beavatok, mielőtt varrok belőle valamit.
                      Az a menyecskefelső azért poén,mert méregdrága anyag volt és anyu annyit vett (nem is itt) hogy épphogy elég lett...És annyit ment össze(meg a színét is engedte,pedig selyem volt,igaz,hímzett)hogy mit sem ért az 1-2 centis varrásráhagyás,mit a varrónő hagyott.
                      Azért félek,hogy nagyon nem egyformán menne össze.
                      Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

Comment

Egy 100% pamut anyagot (márpedig gondolom olyan vásznat veszel) mindenképp be kell avatni, mert pár centit biztosan összeugrik!

Cérnában 40/2-es farmervarrót vagy legalább 100-as (még jobb a 80-as) vastagságút vegyél. A Trident és Moon (amiket mindenhol árulnak 100% poliészterként) 120-as!
                        Zsófi

Comment

Azt hittem,minél vastagabb cérna kell(zöldfülű smiley)...

Comment

Dedede minél vastagabb kell, csak fordítottan számozzák őket!
                            Zsófi

Comment

A kis ravaszok...

Comment

Cérna

Zoka!
                                Ezek vannak:Gomblyukvarró,Creatíve és Nylbond.Elmondtam mit szeretnék,ezeket az eladónő mindet elég erősnek gondolta.
                                Jó lesz és mindegy,melyik?
                                Gomblyuvarróból is van pl. 2 féle drapp,ha más nem,az talán jó lesz színben.

Comment

Betöltés...
                                X