Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

otthonoktatás

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    AoL, rajzra én is a budait ajánlanám, Marczin a színjátszó izgi.

    Comment


      Még csak a How Children Fail és a Teach Your Own c. könyveit olvastam, illetve kezdtem el olvasni, de alig várom, hogy a többire is legyen időm.
      John Holt könyvei:
      http://www.foti-peter.hu/holt-konyvek.html
      Másállapot(ot) a szülészetben! Március 20. 15:00 Nyugati tér https://www.facebook.com/events/1532862387043803/

      Comment


        Félévi vizsgán a szülő bent lehet?? Mondták, h vizsga bizottság meg jegyzőkönyvezés. És én bemehetek a kiskorú gyerekemmel? Biztos, ugye? szeretnék bemenni majd vele.
        Kitti, 4 fiú, 1 lány és 1 picibaba hurcizós, sokáig szoptatós, együtt alvós anyukája. (Tudom, bátor vagyok ennyi gyereket bevállalni, de valójában őrült )

        Comment


          Húúú, a héten lesz a vizsga, most szóltak. Azt hittem később....
          Vajon bemehetek?
          Kitti, 4 fiú, 1 lány és 1 picibaba hurcizós, sokáig szoptatós, együtt alvós anyukája. (Tudom, bátor vagyok ennyi gyereket bevállalni, de valójában őrült )

          Comment


            Szerintem próbáld meg megbeszélni, hogy ott lehess a teremben. Bízom benne, hogy ez simán megoldható. Drukkolok!
            Másállapot(ot) a szülészetben! Március 20. 15:00 Nyugati tér https://www.facebook.com/events/1532862387043803/

            Comment


              Nálunk csak az énektanár nem hagyta...

              Egyébként elvileg nem zárhatnak ki sehonnan ahol a gyereked van.

              Comment


                félévi vizsga

                Sziasztok!
                Nálatok már megvoltak a félévi vizsgák? Ha a mi iskolánk eddig nem jelentkezett, akkor fellélegezhetünk? Nem tudom, hogy lapítsak-e tovább vagy más taktikát válasszak.

                Comment


                  juliska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sziasztok!
                  Nálatok már megvoltak a félévi vizsgák? Ha a mi iskolánk eddig nem jelentkezett, akkor fellélegezhetünk? Nem tudom, hogy lapítsak-e tovább vagy más taktikát válasszak.
                  Már jó régen kérdezted, de az összes oo-s ismerősömnél megvolt.

                  Ezek szerint nem tanultok? Úgysem lehet "megúszni" csak bajba keveredni.

                  Comment


                    Köszi, hogy válaszoltál.
                    Az én oo-s ismerőseim nem vizsgáznak félévkor, csak évvégén.
                    Most mit csináljak? Gyerekemet egyáltalán nem érdekli az iskolai tananyag. Egyébként tök jól telnek a napjaink és nyilván tanulunk egy csomót. Csak azokat pont nem kérik számon.

                    Comment


                      Az oo-s ismerőseid veletek egy suliba tartoznak?

                      Ha a vizsgával kapcsolatban kérdezed, hogy mit csinálj, akkor keresd meg a sulit és kérdezz rá; ha a tananyaggal, akkor tedd érdekesebbé

                      Hanyadikos a gyereked?

                      juliska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Köszi, hogy válaszoltál.
                      Az én oo-s ismerőseim nem vizsgáznak félévkor, csak évvégén.
                      Most mit csináljak? Gyerekemet egyáltalán nem érdekli az iskolai tananyag. Egyébként tök jól telnek a napjaink és nyilván tanulunk egy csomót. Csak azokat pont nem kérik számon.

                      Comment


                        jelentettem
                        Három a gyerek, egyik sem baba

                        Comment


                          Bergamott eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                          Ha a vizsgával kapcsolatban kérdezed, hogy mit csinálj, akkor keresd meg a sulit és kérdezz rá; ha a tananyaggal, akkor tedd érdekesebbé
                          Költői volt a kérdés ;-)

                          Comment


                            juliska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Költői volt a kérdés ;-)
                            Az én kérdéseim viszont nem.

                            Mivel konkrét kérdésre nem válaszolsz provokátor vagy (már csak, hogy így adod a flegma oo-s szülőt)?

                            u.i.: ez utóbbi már költői... ;-)

                            Comment


                              Nem, nem vagyok provokátor. Akkor valószínűleg lenne célja a provokációnak, de az a kérdéseimben nem érhető tetten. Igazándiból nem adom a flegma oo-s szülőt, hanem én már csak ilyen vagyok. Ez azért belefér, nem?
                              A gyerekem elsős és a többi oo-s ismerősöm másik iskolával áll jogviszonyban. Ha nem így lenne, akkor egyszerűen tőlük kérdeztem volna meg, hogy itt mi a szokás.

                              Comment


                                Elkészült a szakdolgozatom, mindenkinek köszönöm a segítséget, aki kitöltötte a kérdőívemet!
                                Akik szeretnék elolvasni (voltak előzetes érdeklődők ), azoktól kérek pü-t mél-címmel.
                                (idegeneknek nem szeretném elküldeni, csak ismerős nickeknek, remélem, ez érthető )
                                Három a gyerek, egyik sem baba

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X