Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Iskolaváltás: Hol van jó iskola?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Mit jelent az iskolaotthon? Napközi?
    Egy legényke és egy leányka édesanyja

    Eladó autósülés, játéktartó pad, játékvarrógép, könyvek, népitánccipő iskolatáska és egyéb szeretett tárgyaink

    Hiszek benne, hogy a Háborítatlan Szülés helyszíntől függetlenül mindenütt megvalósul, mert egyre többen szeretnénk és mert áldás kíséri. Csak ahhoz a tökéletességhez kell visszatalálni, ahogyan a Teremtő megalkotta és azt csak valóban indokolt esetben kiegészíteni a tudomány életmentő eszközeivel.

    Comment


      neinda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Mit jelent az iskolaotthon? Napközi?
      valami olyasmi. De még én sem tudom pontosan Nem tanórák vannak, hanem tömbökben tanulnak, csak olyan nagyjábóli órarend van. Délután megcsinálják a feladott leckéket is, ezért 4 előtt nem is lehet elvinni a gyerekeket.
      eladó ruhák itt: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=83317
      és itt: http://mamami.hu/forum/showthread.php?t=81763

      Comment


        Dél körül van egy hosszabb szabadidő, délután is vannak óráik. A régi munkahelyemen ilyen volt az iskolaotthonos megoldás, a két tanító felváltva volt délelőtt/délután.

        Comment


          neinda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Mit jelent az iskolaotthon? Napközi?
          Én annak idején iskolaotthonosba jártam az első két évben. Nem adtak leckét, délután is voltak tanórák, sőt még aludtunk is ebéd után A teremben voltak összecsukható ágyak, és egy csomó játék és mesekönyv. Mondjuk az én fiam már középsős kora óta nem alszik az oviban sem...
          Arra nagyon emlékszem, hogy délután 5-kor jöttünk haza és nagyon utáltam, hogy télen akkor már teljesen sötét van.
          A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

          Comment


            neinda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Mit jelent az iskolaotthon? Napközi?
            a napköziben egy másik napközis tanár van. az iskolaotthonosban 2 db tanítójuk van egy hol az egyik van delelőtt, hol a másik, szóval váltják egymást. így jobban tudják, hogy melyik gyereknek mi hogy megy, pl ha korrepetálás vagy házifeladatozás van.

            nálunk csak ennyi, de van olyan suli ahol délután is vannak órák. tehát nem reggeltől folyamatosan hanem délelőtt és délután is.

            4kor van hazajövetel, de ha úgy adódik, akkor el lehet hozni órák után, de akkor otthon kell megcsinálni a leckét.
            Utoljára szerkesztette Kockapaci; 2017.09.04., 18:37.
            Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

            Comment


              Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              a napköziben egy másik napközis tanár van. az iskolaotthonosban 2 db tanítójuk van egy hol az egyik van delelőtt, hol a másik, szóval váltják egymást. így jobban tudják, hogy melyik gyereknek mi hogy megy, pl ha korrepetálás vagy házifeladatozás van.

              nálunk csak ennyi, de van olyan suli ahol délután is vannak órák. tehát nem reggeltől folyamatosan hanem délelőtt és délután is.
              Igen, tényleg! Ez is így volt anno. Két tanító váltotta egymást, és a tárgyakat is felosztották kb. reál/humán alapon.
              A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

              Comment


                bomami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Igen, tényleg! Ez is így volt anno. Két tanító váltotta egymást, és a tárgyakat is felosztották kb. reál/humán alapon.
                igen igen, ezt nem is írtam, mert nem esett le, hogy a napközisnél egy valaki tart mindent.

                nálunk 2 tanítónéni van, ahogy írod magyar, tesi, ének, erkölcstan és a másik a matek, köri, rajz, technika.
                Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                Comment


                  Itt is iskolaotthon, de mindig volt hazi, amit a suliban nem fejezett be....

                  Comment


                    KaMilka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Itt is iskolaotthon, de mindig volt hazi, amit a suliban nem fejezett be....
                    egy rövid ideig F is hazahozta, de azért mert míg a többiek leckéztek ő játszott. mondtam neki, h nagyobb szívás itthon leckézni, rá is jött, azóta megcsinálja.
                    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                    Comment


                      Marci figyelme nagyon konnyen terelheto, hkgy szepen fejezzem ki magam.

                      Comment


                        KaMilka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Marci figyelme nagyon konnyen terelheto, hkgy szepen fejezzem ki magam.
                        egy csónakban evezünk
                        Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                        Comment


                          Szinten zenész
                          Iskolás óvodás Waldorf

                          Comment

                          Mamami portál footer

                          Összecsuk

                          Friss bejegyzések

                          Összecsuk

                          Cikk a mamami portálról

                          Összecsuk

                          szivárvány
                          Betöltés...
                          X