Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Pomázi baba-mama/babahordozó klub

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    tiszolcz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Es a harmadik alapito (Rozsan es rajtam kivul, nem mamamis).
    Húha, nemsokára találkozunk, kiváncsi vagyok
    Eladó 2 db kerepesi telek egymás mellett a HÉV-hez közel, nagyon szép helyen (korábban saját részre vettük) és 1 db kerepesi panorámás telek nagyon olcsón. Érdeklődj priviben!

    Comment


      #32
      sziasztok!

      Mari vagyok, eddig nem voltam fórumos, de mint kiderült a mai baba-mama klubban hogy itt mindenki ismer mindenkit, mégha csak fórumon keresztül, hát ugy döntöttem, csatlakozom. nehogy már lemaradjak a legjobb szervezkedésekről :-)

      Comment


        #33
        Szia Mari! Na, ot emlegettem az iment, mint nem mamamis alapito tagot, de mar forumos o is
        Vince (2010) es Juli (2013) anyája

        Comment


          #34
          tiszolcz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Es a harmadik alapito (Rozsan es rajtam kivul, nem mamamis).
          Kíváncsi voltam, meddig nem lesz mamamis. Nem tartott sokáig.

          vargaborosmari eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          sziasztok!

          Mari vagyok, eddig nem voltam fórumos, de mint kiderült a mai baba-mama klubban hogy itt mindenki ismer mindenkit, mégha csak fórumon keresztül, hát ugy döntöttem, csatlakozom. nehogy már lemaradjak a legjobb szervezkedésekről :-)
          Szia! Remélem, hamarosan személyesen is találkozunk (a többiekkel is)!

          Ma a tanácsadáson sikerült beutalót kapnunk az ortopédiára. Nincs semmi, csak rutin, mindenkit küldenek. De annyira nem vágyom rá 2 gyerekkel a város másik végére menni kocsi nélkül és ott várakozni.
          És persze ortopédia állítólag CSAK szerdán van. Ez hogy létezik? Szóval ugrott egy újabb klub. Nem tudom, mikor jutunk el...

          Tessék beszámolni róla, mi volt!
          Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
          Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

          Comment


            #35
            Köszi lányok
            A férjem nagynénje pomázon lakik, tavasszal-nyáron szoktunk menni hozzá hétközben látogatóba

            apple: végül elbénázódott a bizsuátadás. Mi lenne, ha apóstól visszakérném, és Rózsával elküldeném egyik pénteken? (ha még megvan, mert após néha nem talál dolgokat )
            pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
            Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
            hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
            a XIII. kerklub ÚJ topikja

            Comment


              #36
              Örülök h eljutottuk a friss és legelső klubba, jó volt Veletek megismerkedni még ha kicsit sikerült is elkésni
              Mari, de jó h regeltél
              Megyünk jövő héten is ha még egyben leszünk, és köszi Pynky
              Eladó 2 db kerepesi telek egymás mellett a HÉV-hez közel, nagyon szép helyen (korábban saját részre vettük) és 1 db kerepesi panorámás telek nagyon olcsón. Érdeklődj priviben!

              Comment


                #37
                Akkor egy gyors beszamolo: egesz sokan lettunk: Hanno es a szep pocakja, Apple a nagyon magas Marcival es a mar lenn hordott pocakkal, Mari es vigyori Bence, az elejen Vibovi Viki zsombis kislanyaval (de alvas miatt hamar elmentek), a vegen Rozsa is bekukkantott, de kozegeszsegugyi okokbol csak tavolrol valtottunk nehany szot. Hanno, Apple es Viki hozott egy csomofele mosgato pelust, ami nekem nagyon erdekes volt, mert sok fajtat egyszerre latni, hasonlitgatni meg nem volt alkalmam. Valamint volt ott MT, Beco, Premax, Jpmbb es Manduca is, ja es Rozsan szerintem Ddmos- a baglyos? Eldiskuraltunk pelusokrol, hordozokrol, szulesrol, iskolarol, ovodarol, aztan el is telt az ido. Bocs, hogy a vegen olyan hirtelen leptem le, de el kellett erni a 12.10-es Hevet. Jovo heten folt. kov.
                Vince (2010) es Juli (2013) anyája

                Comment


                  #38
                  Hú, ez nagyon-nagyon jól hangzik, kár hogy lemaradtunk... De úgy néz ki, ha jövő héten még egyben leszünk a csajszival, akkor tudunk menni mert talán nem szerdán megyek ctgre. Persze, az még egy hét, szóval...

                  Én viszont összefutottam Valakivel háti babával a Huszár utca végében, hordozós pulcsiban vagy kabátban, Te is szaladtál, én is, hogy elérjem a HÉVet, ezért nem szólítottalak le, ki voltál?

                  Üdv, az újonnan érkezőknek! Nem lehet a mamamit kihagyni, ha már hordozós klubba jár az ember lánya, nem igaz!
                  Hajni, aki már jógaoktató.
                  Gyerkőceim: Zs.(2008) és B.(2011)

                  Comment


                    #39
                    Holnap klub újra 10-12h között!
                    Aki bújt, aki nem, gyertek! Pocakosok, használjátok ki az utolsó 2in1 napokat, gyertek társas életet élni! Újra írom, hogy HÉV-től szívesen kísérek, csak szóljatok előtte. Holnap kitalálhatnánk, hogy akarunk-e esetenkéntvalamilyen tematikát, szerintem két nagyon jó előadótól sikerült felajánlást kapnom, amikor újságoltam nekik, hogy van pomázi klub. Fátylat csak a klubban lebbentek és akkor eldöntitek, hogy érdekesek-e.
                    Vince (2010) es Juli (2013) anyája

                    Comment


                      #40
                      zorica85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                      Én viszont összefutottam Valakivel háti babával a Huszár utca végében, hordozós pulcsiban vagy kabátban, Te is szaladtál, én is, hogy elérjem a HÉVet, ezért nem szólítottalak le, ki voltál?
                      Hmm, akár én is lehettem Odafelé egyedül (mármint V-vel a hátamon) mentem, olyan világoskorall thermo sk hordozóskabátban. Gyere holnap, és akkor le tudod ellenőrizni!
                      Vince (2010) es Juli (2013) anyája

                      Comment


                        #41
                        A lányok náthásak és kaptunk egy felajánlást apósomtól, hogy elvisz minket ortopédiára és vigyáz a nagyobbra. Úgyhogy holnap sem tudunk menni, de ami késik, nem múlik... remélhetőleg!
                        Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                        Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                        Comment


                          #42
                          Holnap mi sem megyünk, mert Erzsébeten vagyunk a nagymamánál csütörtökig, de jövő héten már szeretnénk nagyon eljutni, és ha van igény tornázhatunk egyet mi mamák, de csinálhatok egy rövidke "baba-tornát" is.
                          az előadókra meg kíváncsi vagyok, majd írjátok meg, hogy kik lennének.
                          Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
                          Clauwi hordozási tanácsadó

                          Comment


                            #43
                            Agnes, jobbulast nektek! Rozsa, kivancsi vagyok a tornara? Ez mar a hordozos torna lesz, vagy kulon baba, kulon mama? Mindegyiknek orulok, csak kerdezem.
                            Vince (2010) es Juli (2013) anyája

                            Comment


                              #44
                              tiszolcz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Agnes, jobbulast nektek! Rozsa, kivancsi vagyok a tornara? Ez mar a hordozos torna lesz, vagy kulon baba, kulon mama? Mindegyiknek orulok, csak kerdezem.
                              Köszönjük!
                              A tornára én is kíváncsi vagyok. Olyan jól esne már valami mozgás!
                              Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                              Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                              Comment


                                #45
                                tiszolcz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Holnap klub újra 10-12h között!
                                Aki bújt, aki nem, gyertek! Pocakosok, használjátok ki az utolsó 2in1 napokat, gyertek társas életet élni! Újra írom, hogy HÉV-től szívesen kísérek, csak szóljatok előtte. Holnap kitalálhatnánk, hogy akarunk-e esetenkéntvalamilyen tematikát, szerintem két nagyon jó előadótól sikerült felajánlást kapnom, amikor újságoltam nekik, hogy van pomázi klub. Fátylat csak a klubban lebbentek és akkor eldöntitek, hogy érdekesek-e.
                                tiszolcz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Hmm, akár én is lehettem Odafelé egyedül (mármint V-vel a hátamon) mentem, olyan világoskorall thermo sk hordozóskabátban. Gyere holnap, és akkor le tudod ellenőrizni!
                                Jaj, de mennék én, de megint nem tudok. Megint ctg, ugyanúgy 11-re megyek, 10-kor indulok itthonról.
                                Szerintem Te voltál, illetve Ti voltatok a múlt héten. De majd ellenőrzöm, amint végre kibújik a lány és eljutunk mi is klubozni!
                                Hajni, aki már jógaoktató.
                                Gyerkőceim: Zs.(2008) és B.(2011)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X