Közlemény

Collapse
No announcement yet.

JÚLIUSI MAMAMINI KLUB:)

Collapse
X
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

lélekben veletek
    I. + S. (2009)

Comment

De jó lenne, de mi lent leszünk Balcsin. Jó mulatást!!
      Maiju, aki Hilla (03/10) és Vilho (03/13) anyukája
      Közép-budai klub
      Értékeléseim

Comment

nem írom hogy benézünk mert akkor nem jön össze pedig a fiam kezd megint társaságban elviselhetően viselkedni
        CSEPELI BABAHORDOZÓ KLUB - sok kölcsönözhető hordozóeszközzel
        Privát helyett és ha 3 napon belül valamire nem reagálok: <span style="color:Purple">hordozasi...ail.com</span>

Comment

mindenkit elviselünk ha lesz elég pia :gurulos:
          Rebaba blog

email: hellorebaba@gmail.com

Comment

kiscsiko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Megpróbáljuk úgy csinálni, h hazafelé jövet útba ejtsük a boltot és akkor minden kölcsönzős dolgot visszaadok. (Jaj de jó lenne, végre ott lehetnék én is Veletek!!!:-) )
            Andi drága akkor írj sms-t majd!!!!!!! vagy hívj! mert akkor viszem a gipsydet én meg elhozom a fürdőset
            " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

Comment

sütit is akarok sütni, lehet akkor már dupla adagot
              'aszonta a védőnőm () hogy 14-16 kg plusszig álljak meg ha lehet [] szóval van kb. 5 hetem min. 8 kilót hízni még
              Privát helyett és ha 3 napon belül valamire nem reagálok: <span style="color:Purple">hordozasi...ail.com</span>

Comment

Babber Kata, esetleg el tudod hozni a 6-os zarat vagy valaki akinek van olyasmi méret? hiába menekül a'zuram nem ússza meg nem merem addig rendelni míg nem tudom elég-e neki

Comment

gszabina eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Babber Kata, esetleg el tudod hozni a 6-os zarat vagy valaki akinek van olyasmi méret? hiába menekül a'zuram nem ússza meg nem merem addig rendelni míg nem tudom elég-e neki
                  viszem!!!
                  " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

Comment

Mi is szeretnénk menni.
                    Ági - Csongor, Viola és Írisz anyukája

Comment

Babber eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      viszem!!!
                      jajj köszi!!!
                      mondtam a'zuramnak úgy szervezze a napját hogy tudjon jönni próbálni vagy :febecsapósszmájli:

Comment

max elviszed aztán amikor jössz turizni hozzám ( ha jössz...) akkor visszahozod, van bőven más amíg visszakerül amibe hordozhatok

Comment

Babber eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          max elviszed aztán amikor jössz turizni hozzám ( ha jössz...) akkor visszahozod, van bőven más amíg visszakerül amibe hordozhatok
                          mennék, nem írtam még van 2 vizsgám csak nem tudom az egyik mikor de jövő hét szerda előtt tuti nem tudok menni

Comment

Megyünk
                            Maczy, meg a bocsok: Bori (07.01.29.), a kisasszony , Zsombor (09.02.27.), az égedelem , Janka (11.09.21.), a ráérős maratonista októberben elérjük az optimumot, és mindehez a körítés

Comment

mi is szeretnénk menni.
                              VB #1 [2007.10.21. 5:43 pm]
                              VB #2 [2009.09.25. 5:43 am]
                              kézimunkás blogom

Comment

mi szülinapozunk de. is meg du. is, így kimarad
                                nektek jó mulatást
                                Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)

ÁLOMJÁRÓ CD
                                születésnaptár
                                babahordozási tanácsadó vagyok

Comment

Betöltés...
                                X