Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Mamami Babahordozó Klub az FMH-ban június 4-én szombaton

Collapse
X
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

mamacicó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bizony ,milyen jó is a vidéki versenyzőknek beesni egy pörgős fővárosi forgatagba
    szívesen mennénk mi is újra..
    A mi művházunk (miénk, hahaha) közel van az Árpád hídi lehajtóhoz, viszonylag könnyen megközelíthető és több parkoló is van a közelben.
    Írtam a művháznak, nem túl biztató, amit válaszoltak A szabályok változásai miatt jövőre a terembérletre áfát is kell felszámolniuk, és mindent ezerszer jobban kell papírozniuk, ezért lehet hogy nem tudnak adni árangedményt
    A legnagyobb terem (színházterem), ahol simán elférnénk, most 12E Ft/óra, ami nem kitermelhetetlen, de én reménykedtem, hogy ha szépen pislogok, tudok egy kis árengedményt kisírni...
    Van egy kisebb terem is, az kevesebbe kerül természetesen, de pontosan nem tudom mekkora, mert rég jártam benne...
    Mindegy, januárig várni kell, akkor fogják meglátni mit is változtatnak
    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
    a XIII. kerklub ÚJ topikja

Comment

de jó lenne, ha újra lenne, van akivel csak ott találkoztam. nekem nagyon hiányzik!
      Lexi picasa

blog

Comment

Babber eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        ehe és hogy gondolod amikor sose jössz ( na jó csak nagyon ritkán) haza
        Jól van naHa lenne Klub akkor direkt akkor mennénk ( amúgy is van tervben egy februári haza menetel)
        Ancsa - Lilkó ( 2010.11.12.) és Lecsó ( 2013.12.30.) anyukája

Comment

Pynky! A Marczibányin foglaltam már termet az alapítványunknak, ott tíznél indult a nagyterem, végül ötért odaadták. Ne kérdezzem meg őket újra?
          Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

Comment

én is nyitott szemmel járok ha tudok valami jó és occsó helyett írok ide!
            " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

Comment

bodzaboris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Pynky! A Marczibányin foglaltam már termet az alapítványunknak, ott tíznél indult a nagyterem, végül ötért odaadták. Ne kérdezzem meg őket újra?
              Hát, ha én szervezném, szeretnék önző lenni és olyan helyet találni, ami nekem közel van (az ikeás szatyrok meg a fáradt gyerekeim elcipelése haza...).
              Várjunk egy kicsit, jan. elején bemegyek személyesen és megkérdem. Meg a termeket is megnézem újra.
              Ha nem adják olcsóbban, még van egy tippem... Sőt, most jövök rá, hogy a másik tippem parkolás szempontjából jobb is... (, na erre is rácuppanok mindjárt )

Ha semmi se jön be, akkor egyeztessünk újra

BÚÉK
              Klubos új évet mindenkinek
              hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...

Comment

hajrá, hajrá!
                Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)

ÁLOMJÁRÓ CD
                születésnaptár
                babahordozási tanácsadó vagyok

Comment

Érkezett végre egy kis biztatás: azt mondták a Gyházban, hogy 6E/óra+áfáért elvileg vihetjük a termet (még a főfőnöknek rá kell bólintani)

Most meg kétségeim vannak, hogy kicsi lesz. De arra gondoltam, hogy kipróbáljuk, és ha kicsi, akkor az onnan nem messze lévő iskola tornatermébe átköltözünk.

Kérdés: HA LENNE FEBRUÁRBAN KLUB, KI JÖNNE?

Comment

Négy fő jelentkezik
                    Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

Comment

Mennénk mi is
                      Petra vagyok Hargita(2011.01.30) és Nimród(2013.06.10.) anyukája
                      ClauWi hordozási tanácsadó tej- és tojásmentes
                      Vándor gyapi Zara Eladó batyu, karikás

Comment

hahó! mi is, csak ne febr 4 legyen!
                        hol is lenne?
                        I. + S. (2009)

Comment

Hát, én még jópár hétre betábláztam a szombatokat Andus tanfolyamaival, de majd utána...
                          Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
                          Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

Comment

mi is megyünk!
                            " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

Comment

Sziasztok,

Mamami újonc is csatlakozhatna a találkához?
                              Orsi és Fanni (2011 szept)
                              Eladó Encsi SSC, Hajtka takaró

Comment

Ez nem találka
                                Ez egy nyilvános, országos klub, már hagyományai vannak.
                                Sajnos tavasz (?) óta nem működik, újraindítanánk

Úgyhogy a válasz igen

Comment

Betöltés...
                                X