Közlemény

Collapse

Mamami frissítés

Mindenkinek a türelmét kérjük a frissítési munkálatok miatt! Köszönjük!
See more
See less

Ki milyen finomságot hoz a következő klubba?

Collapse
X
  • Szűrő
  • Idő
  • Show
Clear All
new posts

én is kenceficét viszek
    Last edited by maminti78; 2010-01-08, 21:27.

Comment

én franciasalit (vegán)
      Vera

Comment

Mégsem zabpelyhes süti lesz (bocs Háziboszi!), hanem fahéjas kenyér minimuffin formában sütve.
        Tehát fahéjas süti.
        Enikő - Áron 19 éves, Boróka Léda 5 éves

Comment

Elkészültek délután a mandulás-diós "kókuszgolyók". Nem olyan jó, mint az eredeti, amit ettem, de a férjemnek izlett
          pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
          Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
          hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
          a XIII. kerklub ÚJ topikja

Comment

Tej se lesz, mert én is visszazuttyantam a megfázásba és nagyon fáj torkom
            Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
            Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

Comment

Akkor viszek egy ócsó akcijós bóti tartós tejet is, az van itthon. Nehogy a kávézók tej nélkül maradjanak.

És viszek kencét, ahogy írtam, de akkor a kenyerem maradjon itthon? Az is házi, tk napraforgós. Vagy lesz elég kence meg éhes száj????
              szilvi gyerekei: Alex 95, Olivér 97, Abigél 2001, Timothy 2006, Milla 2009
              Waldorf babáim (régi) albuma, újabbak a facebook-on

Comment

Éhes száj mindig akad. Tk különösen jöhet

Mi elvileg sajtos almasalátát, ill. almás sajtsalátát viszünk (nézőpont kérdése), de csak akkor mondom biztosra, ha lementem almáért meg sajtért (halogatom) Ehhez is jól jön pár morzsa.
                Last edited by Andrej; 2010-01-08, 22:02.
                Andrej + H = T KISCICÁK! 26-os szandál »Hogy elhagyjuk a következményeket, a jutalmazást és más fajta "magatartáskezelési technikákat", hasznos lehet a gyerekek irányítása helyett a gyerekekkel való együttélésben gondolkodni.« - Teresa Pitman

Comment

En ujoncka vagyok, nem biztos, hogy lesz meg idom sutni, en szivesen hozok viszont asvanyvizet es tejet, meg aszalt gyumolcsot ha az megfelel.

Comment

én majomkenyeret viszek, már hűl a kicsike
                    Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

Nagy zsibvásár itt

Comment

már hűtőben a tésztasaláta !
                      Anna + Bence királyfi (080930) és Róza mininő (140428)
                      itt szervezkedek: Édes Terhem Babahordozó Klub
                      Könyörgöm, ne adjatok el nekem több kendőt!

Comment

Diós párna, pizzás párna, ízes levél mi ezzel nevezünk.
                        Most ért haza , friss meleg.
                        BETTI,fiúk anyja:
                        B-15, K-8, M-3,5

Comment

nád kockacukor a kávéhoz? itthon kallódik csak szegény, mert fényévente használok kockacukrot.
                          diós-narancsos tönkölybeigli egy egész rúdnyi van még karácsonyról fóliában, bontatlanul.
                          sajtos tönkölymuffin

ja, és kóstolás nélkül is kérem szépen a vöröslencse kence receptjét!!! köszönöm.
                          HettiAncsa-3 húga és serpája

Comment

Mindenkitől elnézést h nem frissítettem az első hszt, de vizsgaidőszakom van, szigorlathegyekkel és amikor egyszer próbáltam tegnap akkor elszállt kb. 20 perc szerkesztgetés után. Azért remélem finom falatok lesznek holnap
                            "De erre egy csillag táncra perdült, s az alatt születtem én." W.S.
                            Árven Anasztázia már 8 éves Véda Teodóra majd'7Merse Krisztián 5 évesDéva Glória 3 és fél Fáta Viktória másfél éves és tavaszipocak

Comment

Ápdét
                              Kicsit elaludtam, így aztán buktam a kuglóf projektet (már kelnie kéne, de még én sem keltem fel teljesen ), úgyhogy besan laddut viszek, ami egy csicseriborsó lisztes cucc, elég édes, nem fogyókúrás, ellenben tojásmentes
                              Maczy, meg a bocsok: Bori (07.01.29.), a kisasszony , Zsombor (09.02.27.), az égedelem , Janka (11.09.21.), a ráérős maratonista októberben elérjük az optimumot, és mindehez a körítés

Comment

a majomkenyér is elúszott
                                kiskanállal ehető csak
                                Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

Nagy zsibvásár itt

Comment

Working...
                                X