Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Babahordozó hét Erdélyben

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Babahordozó hét Erdélyben

    Akció
    Gyertek találjuk ki együtt az idei babahordozó heti rendezvényeket!
    Beszéljük meg, hogy melyik erdélyi városokban szervezünk rendezvényeket, mikor, és találjuk ki, miben tudnánk együttműködni, egymást segíteni.

    A Nemzetközi Babahordozó Hét hivatalos időpontja: október 6-12

    #2
    Cirmocska

    Comment


      #3
      joooo. Jovok en is. Csikszeredaiak mit szoltok?
      Évi, Regina (20091121) és Viktória (20111219) anyája

      Comment


        #4
        jelentkezem én is
        Márti,
        Boti (2002) és András (2010)

        Comment


          #5
          Mindenképp megszervezzük . Csak még kérek egy hetet, míg lejár a vizsgaidőszak és utána gőzerővel jövök. Van már pár ötletem.

          Isten hozott Márti! Örülök, hogy gyarapszunk .
          Csilla
          Bence (2008.01.29) és Pocaklakó (július)

          Comment


            #6
            udv itt Marti!

            Csilluk drukkolunk!
            Évi, Regina (20091121) és Viktória (20111219) anyája

            Comment


              #7
              No, ez a dátum? Szerintem én még nem fogok hordozni, legalábbis nem tömegben.
              Október 3-ra várjuk a Hugicát (akinek még nincsen neve)...
              Réka, Tibike - 2007 április ; Tibi - 1976 augusztus
              Jutka, 2010. október 7

              Comment


                #8
                Lányok, ezer bocsánat, hogy csak igy "beszoltam a kiskapun"!! Persze, tudom, hogy nem illik ismeretlenül belebeszélni - megláttam a témát, s úgy megörültem, hogy hirtelen eljárt a kezem ... Megyek, rendesen bemutatkozom az "erdélyi mamamik"-on.
                Csilluk, Hugi - köszönöm, hogy (be)fogadtatok - szivesen segitek, részt veszek a csiki hordozós rendezvények szervezésében, (le)bonyolitásában.
                Márti,
                Boti (2002) és András (2010)

                Comment


                  #9
                  Ez a hivatalos dátum, de nem feltétlenül muszáj akkor tartani, bár nagy varázsa van annak, amikor az ember tudja, hogy világszerte ugyanakkor zajlanak hasonló rendezvények. Én akkor már nagyon a finisben leszek (nov 1-re várható a kistestvér), úgyhogy fontolgatom, hogy inkább szeptember végére tegyem a szatmári rendezvényeket.

                  Pár dolog, ami még eszembe jutott:
                  -el kellene dönteni, hogy akkor az Ölbebaba keretein belül szervezkedünk-e (ennek megvannak a feltételei- a főszervező Ölbebaba tagsága- 6000 ft per év, csak képzett hordozókendő-oktató tarthat oktatást stb)
                  -a pólók készítését az országon belül is megoldhatnánk, talán egyszerűbb lenne és mindenkihez könnyebben eljutnának így

                  Comment


                    #10
                    Cirmocska, én már egy ideje kaptam szervezői levelet, de totál elfelejtettem, ha érdekel és még Rékától nem kérted én szívesen továbbítom. Csupa általánosságok vannak benne, szóval semmiről sem maradtál le.
                    Csege (2011.03.04)
                    " A legmélyebb folyó hömpölyög a legkissebb zajjal." C.R.

                    Ritkán járok erre, mert nem tudok kellő időt szakítani a fórumozásra. A leveleimhez azért benézek emtesz14@yahoo.com .

                    Comment


                      #11
                      Én is megkaptam, köszi.
                      Cirmocska

                      Comment


                        #12
                        Én is jelentkezek, szívesen részt veszek a szervezésben.
                        Gréta (2008.04.19) és Andris (2009.06.25)

                        Comment


                          #13
                          sziasztok! Már jó rég lapulok én is itt a háttérben, természetesen az idén én is szívesen csatlakozom a hordozós rendezvényhez , mostmár van akivel
                          Zsu

                          Comment


                            #14
                            marocska már vártunk, hogy szólaljál meg. tudod? Üdv közöttünk.
                            Évi, Regina (20091121) és Viktória (20111219) anyája

                            Comment


                              #15
                              Szombaton megállított egy anyuka és kérdezte, hogy szervezünk-e ebben az évben is hordozós napot, mert szereretne jönni, azóta a második babája is megszületett. Olyan jól esett, nagyon kedves volt.
                              Csege (2011.03.04)
                              " A legmélyebb folyó hömpölyög a legkissebb zajjal." C.R.

                              Ritkán járok erre, mert nem tudok kellő időt szakítani a fórumozásra. A leveleimhez azért benézek emtesz14@yahoo.com .

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X